Kravu pārvadājumi

Starptautiskie transporta un loģistikas pakalpojumi

Loģistikas pakalpojumi ar izcilu reputāciju

Ursus Forwarding ir plaša profila loģistikas pakalpojumu sniedzējs ar vairāk nekā 15 gadu veiksmīgu pieredzi gan vietējo, gan starptautisko kravu pārvadājumu organizēšanā un koordinēšanā. Gadu laikā esam sevi pierādījuši kā uzticamu sadarbības partneri saviem klientiem visā pasaulē. Līdz šim īstenoti gandrīz 90 000 dažādu sarežģītības pakāpju kravu pārvadājumi. Starp tiem gan vienkārši kravu pārvadājumi, gan realizēti sarežģīti un apjomīgi projekti. Neatkarīgi no pārvadājuma veida, katrai kravai tiek pievērsta rūpīga pārraudzība visā piegādes laikā! Ursus Forwarding loģistikas speciālisti nepārtraukti pilnveidojas, lai sniegtu labāko un jaunāko, ko piedāvā nozare. Loģistika un kravu pārvadājumi nebūtu iespējami bez padziļinātas izpratnes par loģistikas procesiem, kā arī nemitīgas pašizaugsmes un attīstības.

Pateicoties pieredzei un plašajam pakalpojumu klāstam, Ursus Forwarding speciālisti spēj nodrošināt klientiem vissarežģītākos kravu pārvadājumus gan ģeogrāfiskā, gan tehniskā nodrošinājuma ziņā. Ņemot vērā plašo sadarbības partneru loku un to ģeogrāfisko izvietojumu, bez raizēm spējam nodrošināt visa veida kravu pārvadājumus. Uzticot kravas transportēšanu profesionāļiem, iegūsiet vairāk laika sava biznesa attīstībai!

Loģistikas pakalpojumi

Uzticiet kravu pārvadājumus profesionāļiem! Ursus Forwarding gadu laikā apvienojis labākos savas jomas speciālistus. Vienlaikus tas ir drošības garants klientam, ka, veicot kravu pārvadājumus, darbs tiks paveikts ar visaugstāko atbildības sajūtu. Tāpat 15 gadu laikā uzkrātā pieredze jau laicīgi ļauj sajust un prognozēt problēmsituācijas, tādā veidā veiksmīgi no tām izvairoties.  

Loģistikas pakalpojumi

Ursus Forwarding gadu laikā apvienojies labākos nozares profesionāļus. Kravu pārvadājumi ir sarežģīts process, tā padziļināta izpratne ir kā drošības garants brīžos, kad nepieciešama ātra un pareiza rīcība. Papildus padziļinātai loģistikas nozares izpratnei un procesiem, gadu laikā uzkrāta noteikta intuīcija, kas jau sākotnēji ļauj izvairīties no starpgadījumiem transportēšanas procesā. Mūsu profesionāli apmācītie loģistikas speciālisti ieteiks vislabāko risinājumu atbilstoši pārvadājamās kravas specifikai un plānotajam maršrutam. Kravu pārvadājumu laikā nereti nākas sastapties ar dažādiem izaicinājumiem, kuriem ir potenciāls izjaukt pat šķietami vienkāršus procesus. Tāpēc uzkrātā pieredze un sadarbības partneru loks būs kā dubults drošības garants brīžos, kad nepieciešama ātra un profesionāla rīcība.

Auto kravu pārvadājumi

Auto kravu pārvadājumi ir visizplatītākais pārvadājuma veids. Tie ir iecienīti pateicoties savai elastībai – sasniedzama ir katra noliktava un izkraušanas vieta, neatkarīgi vai tā ir pilsētā vai ārpus, ja vien to nodrošina infrastruktūra. Ursus Forwarding auto kravu pārvadājumi tiek ieteikti gadījumos, ja ir būtiska nozīme izmaksām un salīdzinoši īsākiem maršrutiem, piemēram, Eiropa. Neatkarīgi no tā, vai nepieciešams pārvadāt preces pa valsti vai pilsētu, auto kravu pārvadājumi nodrošinās uzticamu un efektīvu risinājumu. 
Uzzināt vairāk

Avio kravu pārvadājumi

Avio kravu pārvadājumi ir vispiemērotākais risinājums gadījumos, ja plānotā krava ir ar augstu pievienoto vērtību vai ar laika ziņā jutīgām precēm, piemēram, medicīnas preces vai elektronika. Šis pārvadājuma veids ir efektīvāks gadījumos, ja jāmēro lieli attālumi. Kopumā avio kravu pārvadājumi piedāvā dažādas priekšrocības uzņēmumiem, kam nepieciešams ātri, droši un uzticami transportēt preces. Ja laiks ir būtisks un kravai ātri un droši jānonāk galamērķī, tad avio pārvadājumi ir pareizā izvēle. 
Uzzināt vairāk

Dzelzceļa kravu pārvadājumi

Dzelzceļa kravu pārvadājumi ir viens no ekonomiskākajiem pārvadājuma veidiem. To galvenās priekšrocības ir ekonomiskā efektivitāte, vides ilgtspējības iespējas un pārvadājamo kravu apjoms. Salīdzinot ar auto kravu pārvadājumiem, dzelzceļš ir izdevīgāks, ja galamērķis atrodas lielākā attālumā. Šis transporta veids atstāj mazākās pēdas vidē, kas sasaucas ar Eiropas Savienības redzējumu par klimatneitralitāti. Pateicoties šī pārvadājuma veida kapacitātei, tas lielākoties tiek izmantots rūpniecības nozarē, piegādājot naftas produktus, ogles, kokmateriālus, kūdru un citas kravas.
Uzzināt vairāk

Konteineru pārvadājumi

Konteineru pārvadājumi ir kravu pārvadājumu veids, kurā izmanto standartizētus konteinerus, kuri tiek pārvietoti ar kravas automašīnu, kuģiem vai dzelzceļu. Konteineru pamata uzdevums ir nodrošināt papildus drošību un atvieglot kravu pārvietošanu. Konteineri tika radīti, lai preču pārvadāšana būtu standartizēta, samazinot tās iekraušanas un izkraušanas laiku. Konteineros pārvadātas kravas ir labāk aizsargātas pret zādzībām un kravas bojājumiem. Konteineri tiek aizslēgti un uzmanīti visa pārvadājuma laikā. Konteineri ir īpaši efektīvi gadījumos, ja tiek apvienoti vairāki pārvadājuma veidi. 
Uzzināt vairāk

Jūras kravu pārvadājumi

Jūras kravu pārvadājumi ir plaši pazīstami ar savām priekšrocībām. Tie ir īpaši izdevīgi gadījumos, ja veicams liels attālums. Ar šo transporta veidu iespējams pārvadāt arī dažādas nestandarta, lielgabarīta kravas. Salīdzinot ar citiem kravu pārvadājuma veidiem, šis izmaksu ziņā ir visefektīvākais. Jūras kravu pārvadājumi var nodrošināt piegādes uz visām lielākajām pasaules ostām, līdz ar to tiek atzīti par vienu no pieejamākajiem pārvadājuma veidiem. Savas kapacitātes un izmaksu dēļ, jūras kravu pārvadājumi ir ļoti izplatīti viscaur pasaulē. 
Uzzināt vairāk

Negabarīta kravu pārvadājumi

Negabarīta jeb lielgabarīta kravu pārvadājumi ir tādi pārvadājumi, kuri pārsniedz noteiktos standarta izmērus – augstumu, platumu, svaru un kravas garumu. Šis ir viens no sarežģītākajiem pārvadājuma veidiem, kas prasa rūpīgus plānošanas un sagatavošanās darbus. Par kvalitatīviem lielgabarīta pārvadājumiem var spriest pēc trim kritērijiem, drošības, profesionalitātes un efektivitātes. Nereti šajos pārvadājumos tiek izmantoti vairāki transporta veidi. Ursus Forwarding speciālisti nodrošinās izcilu lielgabarīta kravu pārvadājumu servisu, izveidojot piemērotāko maršrutu un sakārtojot visas nepieciešamās atļaujas, kā arī nodrošināsim pavadošo transportu. 
Uzzināt vairāk

Bīstamo kravu transportēšana

Bīstamo kravu transportēšana sevī ietver dažādu bīstamu ķimikāliju, sprādzienbīstamu, viegli uzliesmojošu vai radioaktīvu vielu pārvadājumus. Katram no transportēšanas veidiem ir savi noteikumi attiecībā uz kravu – vai tā ir jūra, gaiss vai sauszeme. Šādu kravu pārvadāšanā pirmām kārtām jāparūpējas par drošību, personālam jābūt augsti kvalificētam un jāievēro piesardzības pasākumi. Izmantotais inventārs regulāri tiek pārbaudīts un jāiegūst atbilstoši sertifikāti. Bīstamo kravu transportēšana (ADR) ir pieļaujama tikai ar īpašām atļaujām, lai pārvadājums tiktu veikts atbilstoši bīstamo kravu klasei.
Uzzināt vairāk

Kuģu fraktēšana

Kuģu fraktēšana ir kuģa vai tā platības rezervēšana konkrētam laikam vai pārvadājumam. Viena no kuģu fraktēšanas priekšrocībām ir tā fleksibilitāte – tas ļauj pielāgot pārvadājumu klienta prasībām - vai tie ir moduļu māju pārvadājumi vai rūpnieciskā tehnika. Ir iespējams izvēlēties kuģu veidus, atiešanas laikus un vietas. Šāds pakalpojums ir izdevīgs gadījumos, ja uzņēmumam nav sava jūras transporta un vajadzība pēc tā ir specifiska, neregulāra vai sezonāla. Ursus Forwarding specialisti atradīs piemērotāko risinājumu. 
Uzzināt vairāk
Kravu pārvadājumi

Kvalitāte kā drošības garants

Ursus Forwarding kā vienu no savām prioritātēm izceļ kvalitāti. Pēc tās mēs tiecamies komunikācijā, sniedzot profesionālus padomus un ekspertīzes, veidojot pasūtījumus, ievērojot klientu vēlmes un specifiku. Mūsu ieteiktie risinājumi tiek balstīti uz pieredzi un zināšanām, lai sniegtu pašu labāko. Paļaujoties uz Ursus Forwarding, iegūsiet vērtīgus un noderīgus padomus arī turpmākiem kravu pārvadājumiem. Kravu pārvadājumi ir sarežģīts un laikietilpīgs process, taču, sadarbojoties jomas profesionāļiem, variet būt droši, ka krava tiek nodota profesionālās un atbildīgās rokās.
kravu pārvadājumi un loģistika

Civiltiesiskā atbildība

Kravu pārvadājumi ir mehānisks process, tā garums un sarežģītība katram pārvadājumam atšķiras. Situācijas mēdz būt neparedzamas un neskatoties uz gadiem ilgi noslīpētu plānu, maksimāli novērst jebkuru kravu bojājumu risku, tāds joprojām pastāv. Ursus Forwarding iekšējā politika nosaka civiltiesiskajai atbildībai ir jābūt apdrošinātai. Tas nozīmē papildus drošības garantu mūsu klientiem. Nepieciešamības gadījumā prasību par zaudējumu atlīdzināšanu izskatīsim maksimāli īsākajā laikā, piesaistot zinošus apdrošināšanas sabiedrības profesionāļus. Jebkura pārvadājuma laikā spēkā ir visi aktuālie loģistikas nozares normatīvie akti un noteikumi. Ursus Forwarding – drošības garants!
0
Izpildīti pasūtījumi
0
Apmierināti klienti
0
Klienti dažādās valstīs

Par mums

Pieredze un profesionāli loģistikas speciālisti ir viena no galvenajām Ursus Forwarding priekšrocībām. Vairāk nekā 15 gadus mūsu speciālisti ik dienas izmanto savas profesionālās zināšanas dažādu loģistikas uzdevumu risināšanā, kā arī pilnveido tās, īstenojot arvien sarežģītākus pārvadājumus. Neskatoties uz sasniegto izaugsmi, esam saglabājuši gandarījuma sajūtu arī par standarta kravas veiksmīgu piegādi. Uzkrātā pieredze ļauj mūsu speciālistiem pareizi un operatīvi risināt jebkāda veida neparedzētas situācijas, kas varētu rasties, veicot gan vietējos, gan starptautiskos kravu pārvadājumus. Uzņēmuma darbības laikā esam īstenojuši dažādus projektus transportējot kravas daudzviet pasaulē. Ursus Forwarding – pareizā izvēlē loģistikas pakalpojumos!

Loģistikas pakalpojumi ar kvalitātes zīmi!

Ursus Forwarding kravas automašīnu autoparks, ar kuru tiek veikti gan vietējie, gan starptautiskie kravu pārvadājumi, sastāv no automašīnām, kuras ir aprīkotas ar jaunākās paaudzes dīzeļdzinējiem. Veicot kravu pārvadājumus ar Ursus Forwarding, vari būt drošs, ka kopā veidojam zaļāku un ilgtspējīgāku pasauli. Rūpes par apkārtējo vidi un ekoloģiju ir viens no svarīgākajiem uzdevumiem pasaulē. Kravas automašīnas, kas tiek izmantotas darbā ar mūsu klientiem, ir aprīkotas ar visu nepieciešamo mūsdienīgai un drošai kravas piegādei. Visas automašīnas ir aprīkotas ar GPS sistēmu, kvalitatīvām un drošām kravas stiprināšanas siksnām, atbalsta stieņiem, pretslīdes paklājiem un uzliekamajiem plastmasas stūrīšiem, kas ļauj nostiprināt kravu atbilstoši visiem drošības standartiem, praktiski pilnībā, izslēdzot iespēju, kravai tikt bojātai!

Kravas automašīnas un to šoferi ir viens no būtiskākajiem faktoriem veiksmīgai kravas piegādei. Mūsu partneru lokā esam atlasījuši pieredzējušajos kravas automašīnu šoferus, kuri bez mazākās aizķeršanās var veikt pat vissarežģītākos manevrus. Atbildīgi un tehniski domājoši kravas automašīnu šoferi ar vairāku gadu pieredzi, kuri lieliski orientējas gan vietējo, gan starptautisko kravu pārvadājumu likumdošanas aktos, Eiropas autoceļu infrastruktūrā un ar prāmju satiksmi saistītajās niansēs.

Tehniskais nodrošinājums un atbildīgi autovadītāji ir tikai viens no zobratiem lielajā mehānismā, kas nodrošina kvalitatīvu, drošu un ātru kravu piegādi norādītajā galamērķī. Tai skaitā, nodrošinām pavadošo transportu, kur tas nepieciešamas pēc likumdošanas vai klientu vēlmēm. Neatsverama loma šajā sarežģītajā procesā ir loģistikas speciālistiem, kuri rūpējas par profesionālu saziņu ar klientiem, gādā, lai kravas automašīnu šoferi saņemtu maksimāli precīzu informāciju, kā arī, lai iekraušanas un piegādes tiktu saskaņotas gan ar kravas nosūtītāju, gan ar tās saņēmēju. Tieši abu šo pušu veiksmīga mijiedarbība, savstarpējā cieņa un pieredze veido kravu pārvadājumus ar kvalitātes zīmi!

Klientu atsauksmes

Ursus Forwarding klientu atsauksmes

Klientu atsauksmes

Ursus Forwarding klientu atsauksmes
Patiess prieks sadarboties ar profesionālu pārvadātāju un tā darbiniekiem, kas palīdzēja nodrošināt veiksmīgu Astana Expo norisi Kazahstānā, lai Latvija tiktu veiksmīgi pārstāvēta šajā starptautiskajā izstādē. Uzņēmums bija pretimnākošs, piedāvāja labākos risinājumus, pielāgojoties visām nepieciešamībām, kā arī nodrošināja pakalpojumu laikā.

SIA “Ursus Forwarding” ir mūsu sadarbības partneris, kas nodrošina kravu piegādes vairāk nekā piecus gadus. Tās piedāvājumā ir izdevīgi, individuāli izstrādāti transporta risinājumi, kurus palīdz realizēt atsaucīgi un profesionāli darbinieki. Sniegto pakalpojumu kvalitāte atbilst SIA “Modus Tetra” izvirzītajām prasībām.

Tāpēc iesakām firmu kā drošu un kvalitatīvu sadarbības partneri.
Traktora piegāde no Ungārijas noritēja bez starpgadījumiem, īsā laikā un par ļoti konkurētspējīgu cenu.
Firmas personāls atsaucīgs.
Lai ko mēs katrs darītu, visu izšķir personības un komunikācija. Te, nu Ursus Forwarding, mūsuprāt, ir līderis tirgū. Jo pārliecība, ka varam uzticēties par kvalitatīvu pakalpojumu bija izveidojusies vēl pirms bijām transportējuši savus saldumus ar Ursus. Tāpat mums ir svarīgi, ka varam kopīgi atrast labāko risinājumu konkrētai situācijai - viss vienmēr ir runājams. Paldies un lai veiksmīgi biznesā turpmāk!
Mēs pateicamies Ursus Forwarding par augstu profesionalitāti, atsaucību un pakalpojumu kvalitāti. Mūsu sadarbības laikā jūsu uzņēmums ir kļuvis par uzticamu un atbildīgu partneri, uzmanīgs un vienmēr ievērojot noteikumus un līgumus.
Mēs patiesi novērtējam attiecības, kas izveidojušās starp mūsu kompānijām, un mēs ceram, ka tie būs pamats abpusēji izdevīgai sadarbībai nākotnē.

Vēlos izteikt savu pateicību par Jūsu atsaucību un profesionalitāti, ar kuru es saskāros sadarbojoties ar jūsu firmu saistībā ar pārvadājumiem. Sadarbība deva tikai pozitīvu un lietderīgu pieredzi. Ceru uz turpmāku sadarbību nākotnē.