Loģistikas pakalpojumi

Plaša profila loģistikas pakalpojumi ar vairāk nekā 14 gadu veiksmīgu pieredzi Latvijā un pasaulē! Ursus Forwarding apvieno zinošākos nozares profesionāļus – esi kopā ar labākajiem! Aiz viena cilvēka – kravu menedžera, slēpjas pilnvērtīga komanda, kas palīdzēs muitas jautājumos, orientēsies normatīvajos aktos, plānos maršrutu un novadīs projektu no A līdz Z.

Neatkarīgi no sūtījuma izmēriem vai galamērķiem, mūsu komanda atradīs piemērotu piegādes variantu. Ikdienā risinām dažādus loģistikas atjautības uzdevumus – kā nogādāt vairākus desmitu māju uz Skandināviju, kā automašīnu nogādāt pāri okeānam vai kā nelielu paciņu atvest uz Latviju visīsākajā laikā.

Mūsu sadarbības loks ļauj atklāt jaunus galamērķus un iespējas, piedāvājot klientiem visu nepieciešamo loģistikas procesu uzlabošanai, automatizēšanai vai pārņemšanai.

Kravu pārvadājumi

Starptautiskie transporta un loģistikas pakalpojumi

Loģistikas pakalpojumi ar izcilu reputāciju

Ursus Forwarding ir plaša profila loģistikas pakalpojumu uzņēmums ar vairāk nekā 15 gadu veiksmīgu pieredzi starptautisko kravu pārvadājumu organizēšanā un koordinēšanā. Šajos gados esam pierādījuši sevi kā uzticamu partneri saviem klientiem un apakšuzņēmējiem visā pasaulē. Līdz šim ir īstenoti gandrīz 80 000 kravu pārvadājumu, starp tiem ir gan standarta, vispārējie kravu pārvadājumi, gan arī sarežģītu un apjomīgu projektu starptautiskie kravu pārvadājumi, kuru izpilde nebūtu iespējama bez padziļinātas izpratnes par loģistikas procesiem un pamatīgas pieredzes.

Pateicoties pieredzei un plašajam pakalpojumu klāstam, Ursus Forwarding speciālisti spēj nodrošināt klientiem vissarežģītākos kravu pārvadājumus gan ģeogrāfiskā, gan tehniskā nodrošinājuma ziņā. Plašais partneru tīkls ļauj operatīvi reaģēt uz jebkuru kravas pasūtījumu un nodrošināt klientus ar visu veidu loģistikas risinājumiem visā pasaulē.

Loģistikas pakalpojumi

Ja Jūs vai Jūsu pārstāvētais uzņēmums kaut vai izretis saskaras ar jebkāda veida loģistikas pakalpojumiem, esat nonācis pareizajā vietā. Ursus Forwarding apvieno labākos nozares profesionāļus, kuru specialitāte ir kravu pārvadājumi. Daudzos gados gūtajā praksē ir iekrātas ne tikai apjomīgas zināšanas loģistikā un ar to saistītajiem pakalpojumiem, bet arī izstrādājusies noteikta intuīcija, kas ļauj izvairīties no nepatīkamiem starpgadījumiem transportēšanas procesā, kā arī gūts rūdījums dažādu nestandarta situāciju risināšanai.

Loģistikas pakalpojumi

Ja Jūs vai Jūsu pārstāvētais uzņēmums kaut vai izretis saskaras ar jebkāda veida loģistikas pakalpojumiem, esat nonācis pareizajā vietā. Ursus Forwarding apvieno labākos nozares profesionāļus, kuru specialitāte ir kravu pārvadājumi. Daudzos gados gūtajā praksē ir iekrātas ne tikai apjomīgas zināšanas loģistikā un ar to saistītajiem pakalpojumiem, bet arī izstrādājusies noteikta intuīcija, kas ļauj izvairīties no nepatīkamiem starpgadījumiem transportēšanas procesā, kā arī gūts rūdījums dažādu nestandarta situāciju risināšanai.

Auto kravu pārvadājumi

Auto kravu pārvadājumi ir populārākais pārvadājumu veids. Šī pārvadājuma veida priekšrocības ir izmaksas un atšķirībā no pārējiem pārvadājuma veidiem var tikt īstenotas jebkurā objektā, ja tas ir sasniedzams, izmantojot autoceļu infrastruktūru.
Auto kravu pārvadājumi ir pieprasīti to piegādes laika dēļ, kas ir daudz ātrāks, nekā izmantojot jūras kravu pārvadājumus.
Uzzināt vairāk

Avio kravu pārvadājumi

Avio kravu pārvadājumi ir ātrākais kravu piegādes veids un pateicoties Ursus Forwarding sadarbībai ar pasaules lielākajām aviolīnijām, pastāv iespēja ievērojami samazināt preces piegādes laiku.
Piedāvājam avio kravu piegādi kā kravām ar temperetūras režīmu tā arī bīstamām kravām.
Uzzināt vairāk

Dzelzceļa kravu pārvadājumi

Dzelzceļa kravu pārvadājumi ir izdevīgs un ērts kravu transportēšanas veids, ko kā prioritāru izmanto daudzi smagās rūpniecības, kalnrūpniecības, naftas rūpniecības un citu nozaru uzņēmumi.
Uzzināt vairāk

Konteineru pārvadājumi

Konteineru pārvadājumi ir mūsdienīgs kravu piegādes veids, kurā tiek izmantoti speciāli šim nolūkam radīti konteineri. Tas ir drošākais un finansiāli pieejamākais transportēšanas veids kravu nogādāšanai jebkurā vietā pasaulē.
Uzzināt vairāk

Jūras kravu pārvadājumi

Jūras kravu pārvadājumu galvenās priekšrocības ir izmaksas, kas ir zemākas salīdzinājumā ar citiem kravu pārvadājumu veidiem. 

Attāluma iespējas, kas ļauj transportēt kravas krietni lielākā distancē salīdzinājumā ar autotransportu un dažādība - iespējams transportēt visdažādākos kravu veidus.
Uzzināt vairāk

Negabarīta kravu pārvadājumi

Negabarīta jeb lielgabarīta kravas nereti tiek transportētas kombinējot vairākus transporta veidus, kā, piemēram, jūras transports un auto transports, kas prasa plašas zināšanas, maksimālu precizitāti un koncentrēšanos.
Varam nodrošināt savus klientus ar vissarežģītāko negabarīta kravu transportēšanu.
Uzzināt vairāk

Bīstamo kravu transportēšana

Bīstamo kravu transportēšana ar autotransportu, pa jūru, gaisu un dzelzceļu. Mūsu speciālisti izvēlēsies Jūsu bīstamajai (ADR) kravai piemērotāko transportēšanas risinājumu, ņemot vērā tās specifiku, maršrutu.
Uzzināt vairāk

Kuģu fraktēšana

Kuģa fraktēšana ir kravas tonnāžai un gabarītiem atbilstoša kuģa vai vietas uz kuģa meklēšana kravas pārvadāšanai par kuru vēlāk tiek noslēgts pārvadājuma līgums starp pasūtītāju un transporta kompāniju.
Uzzināt vairāk
Kravu pārvadājumi

Prioritāte - drošība

Viena no mūsu prioritātēm vienmēr ir bijusi drošība, ar kādu tiek veikti mūsu piedāvātie kravu pārvadājumi, tādēļ, veidojot mūsu klientiem cenu piedāvājumus, vienmēr tiek ņemta vērā kravas specifika un citas būtiskas nianses, kas ļauj pareizi izvēlēties attiecīgajai kravai piemērotāko pārvadājuma veidu, tādējādi līdz minimumam samazinot kravas bojājumu risku.
kravu pārvadājumi un loģistika

Kravas apdrošināšana

Tomēr kravu transportēšana ir mehānisks process, kuru rezultātā var rasties dažādi bojājumi vai citas likstas, kuru risināšana nekad nav ātrs un patīkams process. Ursus Forwarding civiltiesiskā atbildība ir apdrošināta un mūsu klienti var būt droši: ja nepieciešams, viņu prasība par zaudējumu atlīdzināšanu tiks izskatīta iespējami īsākajā laikā kompetentu un profesionālu apdrošināšanas sabiedrības pārstāvju uzraudzībā, kā arī saskaņā ar visiem aktuālajiem loģistikas nozares normatīvajiem aktiem.
0
Izpildīti pasūtījumi
0
Apmierināti klienti
0
Klienti dažādās valstīs

Par mums

Pieredze ir viena no galvenajām Ursus Forwarding priekšrocībām. Vairāk nekā 15 gadus mūsu speciālisti ik dienas izmanto savas profesionālās zināšanas dažādu loģistikas uzdevumu risināšanā, kā arī pilnveido tās, īstenojot arvien sarežģītākus pārvadājumus. Uzkrātā pieredze ļauj mūsu speciālistiem pareizi un operatīvi risināt jebkāda veida neparedzētas situācijas, kas varētu rasties, veicot starptautiskos kravu pārvadājumus. Uzņēmuma darbības laikā ir gūta ievērojama pieredze dažādas sarežģītības projektu īstenošanā, transportējot kravas no un uz dažādiem pasaules kontinentiem.

Loģistikas pakalpojumi ar kvalitātes zīmi!

Ursus Forwarding autoparks, ar kuru tiek veikti starptautiskie kravu pārvadājumi, tiek veidots no automobiļiem, kas ir aprīkoti ar jaunākās paaudzes dīzeļdzinējiem, kuri, veicot kravu pārvadājumus, ļauj rūpēties arī par apkārtējo vidi un ekoloģiju. Automobiļu ekipējumā ir viss nepieciešamais aprīkojums jebkāda veida kravu pārvadāšanai. Katrs automobilis ir aprīkots ar GPS sistēmu, kvalitatīvām siksnām, atbalsta stieņiem, pretslīdes paklājiem un uzliekamajiem plastmasas stūrīšiem, kas ļauj nostiprināt mūsu klientu kravas atbilstoši visiem drošības standartiem.
Autovadītāju profesionalitāte neapšaubāmi ir viens no izšķirošajiem faktoriem, lai kravu pārvadājumi noritētu noteiktajos termiņos, tādēļ mūsu uzņēmumu ikdienas darbā pārstāv atbildīgi, tehniski domājoši autovadītāji ar vairāku gadu pieredzi, kuri lieliski orientējas starptautisko kravu pārvadājumu likumdošanas aktos, Eiropas autoceļu infrastruktūrā un ar prāmju satiksmi saistītajās niansēs.

Tehniskais nodrošinājums un atbildīgi autovadītāji ir tikai viens no zobratiem lielajā mehānismā, kas nodrošina kvalitatīvu, drošu un ātru Jūsu kravu piegādi norādītajā galamērķī. Liela loma šajā procesā ir biroja darbiniekiem, kuri rūpējas par patīkamu saziņu ar klientiem, gādā, lai autovadītāji saņemtu maksimāli precīzu informāciju, kā arī, lai iekraušanas un piegādes tiktu saskaņotas gan ar kravas nosūtītāju, gan ar tās saņēmēju. Tieši abu šo pušu harmoniskā mijiedarbība, savstarpējā cieņa un pieredze veido kravu pārvadājumus ar kvalitātes zīmi!

Klientu atsauksmes

Ursus Forwarding klientu atsauksmes

Klientu atsauksmes

Ursus Forwarding klientu atsauksmes
Patiess prieks sadarboties ar profesionālu pārvadātāju un tā darbiniekiem, kas palīdzēja nodrošināt veiksmīgu Astana Expo norisi Kazahstānā, lai Latvija tiktu veiksmīgi pārstāvēta šajā starptautiskajā izstādē. Uzņēmums bija pretimnākošs, piedāvāja labākos risinājumus, pielāgojoties visām nepieciešamībām, kā arī nodrošināja pakalpojumu laikā.

SIA “Ursus Forwarding” ir mūsu sadarbības partneris, kas nodrošina kravu piegādes vairāk nekā piecus gadus. Tās piedāvājumā ir izdevīgi, individuāli izstrādāti transporta risinājumi, kurus palīdz realizēt atsaucīgi un profesionāli darbinieki. Sniegto pakalpojumu kvalitāte atbilst SIA “Modus Tetra” izvirzītajām prasībām.

Tāpēc iesakām firmu kā drošu un kvalitatīvu sadarbības partneri.
Traktora piegāde no Ungārijas noritēja bez starpgadījumiem, īsā laikā un par ļoti konkurētspējīgu cenu.
Firmas personāls atsaucīgs.
Lai ko mēs katrs darītu, visu izšķir personības un komunikācija. Te, nu Ursus Forwarding, mūsuprāt, ir līderis tirgū. Jo pārliecība, ka varam uzticēties par kvalitatīvu pakalpojumu bija izveidojusies vēl pirms bijām transportējuši savus saldumus ar Ursus. Tāpat mums ir svarīgi, ka varam kopīgi atrast labāko risinājumu konkrētai situācijai - viss vienmēr ir runājams. Paldies un lai veiksmīgi biznesā turpmāk!
Mēs pateicamies Ursus Forwarding par augstu profesionalitāti, atsaucību un pakalpojumu kvalitāti. Mūsu sadarbības laikā jūsu uzņēmums ir kļuvis par uzticamu un atbildīgu partneri, uzmanīgs un vienmēr ievērojot noteikumus un līgumus.
Mēs patiesi novērtējam attiecības, kas izveidojušās starp mūsu kompānijām, un mēs ceram, ka tie būs pamats abpusēji izdevīgai sadarbībai nākotnē.

Vēlos izteikt savu pateicību par Jūsu atsaucību un profesionalitāti, ar kuru es saskāros sadarbojoties ar jūsu firmu saistībā ar pārvadājumiem. Sadarbība deva tikai pozitīvu un lietderīgu pieredzi. Ceru uz turpmāku sadarbību nākotnē.