Droši kravu pārvadājumi

Droši, izdevīgi un ērti kravu pārvadājumi – starptautiskie transporta un loģistikas pakalpojumi uzņēmumiem
un privātpersonām
. Aizmirstiet rūpes par piegādi – uzticiet savu kravu klientu atzītam un pieredzējušam pārvadātājam!

Droši starptautiskie un vietējie kravu pārvadājumi

Vairāk nekā 16 gadus krātā pieredze un zināšanas ļauj nodrošināt veiksmīgus transportēšanas pakalpojumus dažādās Latvijas un pasaules vietās. Ik dienu nodrošinām visa veida kravu pārvadājumus gan uz Eiropas, gan Āziju, ASV un citām pasaules vietām, izmantojot piemērotākos transportēšanas veidus. 

Kravu pārvadājumi ir sarežģīts un laikietilpīgs process, taču, sadarbojoties ar Ursus Forwarding, varat būt droši, ka krava tiek nodota profesionālās un atbildīgās rokās.

Kravu pārvadājumu veidi Ursus Forwarding

Efektīvai transportēšanai nepieciešams izvēlēties piemērotāko kravas pārvadājumu veidu. Ursus Forwarding plašais loģistikas un transportēšanas pakalpojumu klāsts ļauj katram izvēlēties sev piemērotāko pārvadāšanas veidu.

Auto kravu pārvadājumi

Auto pārvadājumi ir visizplatītākais pārvadājuma veids. Tie ir iecienīti pateicoties savai elastībai – sasniedzama ir katra noliktava un izkraušanas vieta, neatkarīgi vai tā ir pilsētā vai ārpus, ja vien to nodrošina infrastruktūra. Ursus Forwarding auto pārvadājumus iesaka gadījumos, ja ir būtiska nozīme izmaksām un salīdzinoši īsākiem maršrutiem, piemēram, Eiropa. Neatkarīgi no tā, vai nepieciešams pārvadāt preces pa valsti vai pilsētu, auto kravu pārvadājumi nodrošinās uzticamu un efektīvu risinājumu. 
Uzzināt vairāk

Avio kravu pārvadājumi

Avio kravu pārvadājumi ir vispiemērotākais risinājums gadījumos, ja plānotā krava ir ar augstu pievienoto vērtību vai ar laika ziņā jutīgām precēm, piemēram, medicīnas preces vai elektronika. Šis pārvadājuma veids ir efektīvāks gadījumos, ja jāmēro lieli attālumi. Kopumā avio kravu pārvadājumi piedāvā dažādas priekšrocības uzņēmumiem, kam nepieciešams ātri, droši un uzticami transportēt preces. Ja laiks ir būtisks un kravai ātri un droši jānonāk galamērķī, tad avio pārvadājumi ir pareizā izvēle. 


Uzzināt vairāk

Dzelzceļa kravu pārvadājumi

Dzelzceļa kravu pārvadājumi ir viens no ekonomiskākajiem pārvadājuma veidiem. To galvenās priekšrocības ir ekonomiskā efektivitāte, vides ilgtspējības iespējas un pārvadājamo kravu apjoms. Salīdzinot ar auto pārvadājumiem, dzelzceļš ir izdevīgāks, ja galamērķis atrodas lielākā attālumā. Šis transporta veids atstāj mazākās pēdas vidē, kas sasaucas ar Eiropas Savienības redzējumu par klimatneitralitāti. Pateicoties šī pārvadājuma veida kapacitātei, tas lielākoties tiek izmantots rūpniecības nozarē, piegādājot naftas produktus, ogles, kokmateriālus, kūdru un citas kravas.
Uzzināt vairāk

Konteineru pārvadājumi

Konteineru pārvadājumi ir kravu pārvadājumu veids, kurā izmanto standartizētus konteinerus, kuri tiek pārvietoti ar kravas automašīnu, kuģiem vai dzelzceļu. Konteineru pamata uzdevums ir nodrošināt papildus drošību un atvieglot kravu pārvietošanu. Konteineri tika radīti, lai preču pārvadāšana būtu standartizēta, samazinot tās iekraušanas un izkraušanas laiku. Konteineros pārvadātas kravas ir labāk aizsargātas pret zādzībām un kravas bojājumiem. Konteineri tiek aizslēgti un uzmanīti visa pārvadājuma laikā. Konteineri ir īpaši efektīvi gadījumos, ja tiek apvienoti vairāki pārvadājuma veidi.
Uzzināt vairāk

Jūras kravu pārvadājumi

Jūras kravu pārvadājumi ir plaši pazīstami ar savām priekšrocībām. Tie ir īpaši izdevīgi gadījumos, ja veicams liels attālums. Ar šo transporta veidu iespējams pārvadāt arī dažādas nestandarta, lielgabarīta kravas. Salīdzinot ar citiem kravu pārvadājuma veidiem, šis izmaksu ziņā ir visefektīvākais. Jūras pārvadājumi var nodrošināt piegādes uz visām lielākajām pasaules ostām, līdz ar to tiek atzīti par vienu no pieejamākajiem pārvadājuma veidiem. Savas kapacitātes un izmaksu dēļ, jūras kravu pārvadājumi ir ļoti izplatīti viscaur pasaulē. 
Uzzināt vairāk

Negabarīta kravu pārvadājumi

Negabarīta jeb lielgabarīta kravu pārvadājumi ir tādi pārvadājumi, kuri pārsniedz noteiktos standarta izmērus – augstumu, platumu, svaru un kravas garumu. Šis ir viens no sarežģītākajiem pārvadājuma veidiem, kas prasa rūpīgus plānošanas un sagatavošanās darbus. Par kvalitatīviem lielgabarīta pārvadājumiem var spriest pēc trim kritērijiem, drošības, profesionalitātes un efektivitātes. Nereti šajos pārvadājumos tiek izmantoti vairāki transporta veidi. Ursus Forwarding speciālisti nodrošinās izcilu lielgabarīta kravu pārvadājumu servisu, izveidojot piemērotāko maršrutu un sakārtojot visas nepieciešamās atļaujas, kā arī nodrošināsim pavadošo transportu. 
Uzzināt vairāk

Kuģu fraktēšana

Kuģu fraktēšana ir kuģa vai tā platības rezervēšana konkrētam laikam vai pārvadājumam. Viena no kuģu fraktēšanas priekšrocībām ir tā fleksibilitāte – tas ļauj pielāgot pārvadājumu klienta prasībām - vai tie ir moduļu māju pārvadājumi vai rūpnieciskā tehnika. Ir iespējams izvēlēties kuģu veidus, atiešanas laikus un vietas. Šāds pakalpojums ir izdevīgs gadījumos, ja uzņēmumam nav sava jūras transporta un vajadzība pēc tā ir specifiska, neregulāra vai sezonāla. 

Ursus Forwarding specialisti atradīs piemērotāko risinājumu. 
Uzzināt vairāk

Bīstamo kravu transportēšana

Bīstamo kravu transportēšana sevī ietver dažādu bīstamu ķimikāliju, sprādzienbīstamu, viegli uzliesmojošu vai radioaktīvu vielu pārvadājumus. Katram no transportēšanas veidiem ir savi noteikumi attiecībā uz kravu – vai tā ir jūra, gaiss vai sauszeme. Šādu kravu pārvadāšanā pirmām kārtām jāparūpējas par drošību, personālam jābūt augsti kvalificētam un jāievēro piesardzības pasākumi. Izmantotais inventārs regulāri tiek pārbaudīts un jāiegūst atbilstoši sertifikāti. Bīstamo kravu transportēšana (ADR) ir pieļaujama tikai ar īpašām atļaujām, lai pārvadājums tiktu veikts atbilstoši bīstamo kravu klasei.
Uzzināt vairāk
Ko ietver Ursus Forwarding pakalpojumu klāsts?

Kvalitāte kā drošības garants

Izvēloties mūsu pieredzējušo speciālistu komandu, saņemsiet pilnu pakalpojumu servisu. Tas ietver:

 • pirmreizējo konsultāciju ar klientu – tajā noskaidrojam vēlmes, izzinām iespējas un pārvadājumu risinājumus pa sauszemi, gaisu vai jūru
 • piemērotākā transportēšanas veida un loģistikas izvēli – mūsu speciālisti, balstoties uz Jūsu vēlmēm un mūsu pieredzi, ieteiks izdevīgāko pārvadājumu veidu
 • kravu apdrošināšanu – lai Jūs varētu justies droši, ikvienu kravu iespējams apdrošināt;
kravu pārvadājumi un loģistika
 • muitas brokeru pakalpojumus – muitas procesu veikšana prasa daudz laika, zināšanu un pūļu. Mēs esam šeit, lai paveiktu to Jūsu vietā, ļaujot Jums taupīt laiku
 • noliktavu pakalpojumus – lai transportēšana noritētu veiksmīgi, nereti ir nepieciešams kravu uzglabāt un pārkraut, un šo procesu varam nodrošināt no A līdz Z
 • pavadošā transporta nodrošināšanu – ja tiek vesta lielgabarīta krava, mēs garantēsim arī drošu pavadošo transportu

Kāpēc kravu pārvadājumus uzticēt Ursus Forwarding?

Pieredze

Pieredze

Vairāk nekā 16 gadu pieredze kravu pārvadājumu nodrošināšanā ļāvusi izzināt transportēšanas nozares daudzšķautņainās nianses un ieteikt piemērotākos risinājumus ikvienam klientam.

Profesionāli speciālisti

Profesionāli speciālisti

Vairāk nekā 16 gadus mūsu speciālisti ik dienu izmanto savas profesionālās zināšanas dažādu loģistikas uzdevumu risināšanā, kā arī pilnveido tās, īstenojot arvien sarežģītākus pārvadājumus.

Drošība

Drošība

Uzticot kravas pārvadāšanu Ursus Forwarding, varat būt droši, ka Jūsu vēlamā krava galamērķi sasniegs pa drošāko ceļu. Mūsu speciālistiem pareizi, operatīvi risinās jebkāda veida neparedzētas situācijas, kas varētu rasties, veicot pārvadājumus.

Fleksibilitāte

Fleksibilitāte

Mūsu loģistikas speciālisti, izzinot daudzveidīgās transportēšanas iespējas un riskus, ātri un efektīvi palīdzēs izplānot un realizēt kravu pārvadāšanu Latvijā un starptautiskajā tirgū.

Pakalpojumu klāsts

Pakalpojumu klāsts

Ūdens, sauszeme, gaiss – Ursus Forwarding kravas pakalpojumu un loģistikas klāstā iespējams izvēlēties Jūsu uzņēmumam piemērotāko, drošāko risinājumu.

Kvalitāte

Kvalitāte

Uzņēmuma darbības laikā esam veiksmīgi īstenojuši dažādus projektus, transportējot kravas daudzviet pasaulē. Tāpat esam saglabājuši gandarījuma sajūtu arī par standarta kravas veiksmīgu piegādi. 

kravu pārvadājumi un loģistika

Kvalitāte – drošības garants kravu transportēšanai!

Mēs, Ursus Forwarding, kā vienu no savām prioritātēm izceļam kvalitāti. Mums tā ir svarīga ikvienā posmā – sākot ar komunikāciju un noslēdzot ar teicamu kravu transportēšanas plānošanu un izpildi.

Mūsu speciālisti sniedz profesionālus padomus un ekspertīzes vēl pirms kravas transportēšanas, veidojot pasūtījumus, ievērojot klientu vēlmes un specifiku. Mūsu ieteiktie risinājumi ir pieredzē un zināšanās balstīti, lai Jums sniegtu pašu labāko. Paļaujoties uz Ursus Forwarding, iegūsiet vērtīgus un noderīgus padomus arī turpmākiem pārvadājumiem.  
0
Izpildīti pasūtījumi
0
Apmierināti klienti
0
Klienti dažādās valstīs

Ko par Ursus Forwarding saka mūsu klienti?

Patiess prieks sadarboties ar profesionālu pārvadātāju un tā darbiniekiem, kas palīdzēja nodrošināt veiksmīgu Astana Expo norisi Kazahstānā, lai Latvija tiktu veiksmīgi pārstāvēta šajā starptautiskajā izstādē. Uzņēmums bija pretimnākošs, piedāvāja labākos risinājumus, pielāgojoties visām nepieciešamībām, kā arī nodrošināja pakalpojumu laikā.

Traktora piegāde no Ungārijas noritēja bez starpgadījumiem, īsā laikā un par ļoti konkurētspējīgu cenu.

Firmas personāls atsaucīgs.

Mēs pateicamies Ursus Forwarding par augstu profesionalitāti, atsaucību un pakalpojumu kvalitāti. Mūsu sadarbības laikā jūsu uzņēmums ir kļuvis par uzticamu un atbildīgu partneri, uzmanīgs un vienmēr ievērojot noteikumus un līgumus.

Mēs patiesi novērtējam attiecības, kas izveidojušās starp mūsu kompānijām, un mēs ceram, ka tie būs pamats abpusēji izdevīgai sadarbībai nākotnē.

SIA “Ursus Forwarding” ir mūsu sadarbības partneris, kas nodrošina kravu piegādes vairāk nekā piecus gadus. Tās piedāvājumā ir izdevīgi, individuāli izstrādāti transporta risinājumi, kurus palīdz realizēt atsaucīgi un profesionāli darbinieki. Sniegto pakalpojumu kvalitāte atbilst SIA “Modus Tetra” izvirzītajām prasībām.

Tāpēc iesakām firmu kā drošu un kvalitatīvu sadarbības partneri.

Lai ko mēs katrs darītu, visu izšķir personības un komunikācija. Te, nu Ursus Forwarding, mūsuprāt, ir līderis tirgū. Jo pārliecība, ka varam uzticēties par kvalitatīvu pakalpojumu bija izveidojusies vēl pirms bijām transportējuši savus saldumus ar Ursus. Tāpat mums ir svarīgi, ka varam kopīgi atrast labāko risinājumu konkrētai situācijai - viss vienmēr ir runājams. Paldies un lai veiksmīgi biznesā turpmāk!

Vēlos izteikt savu pateicību par Jūsu atsaucību un profesionalitāti, ar kuru es saskāros sadarbojoties ar jūsu firmu saistībā ar pārvadājumiem. Sadarbība deva tikai pozitīvu un lietderīgu pieredzi. Ceru uz turpmāku sadarbību nākotnē.

Uzticiet sava uzņēmuma preču pārvadāšanu drošās rokās!

Vēlaties atrast piemērotāko kravu pārvadājumu veidu sava uzņēmuma precēm? Mūsu speciālisti ir šeit, lai palīdzētu Jums to paveikt izdevīgi un droši! Sazinieties ar Ursus Forwarding jau tagad!

Jaunumi

BUJ

Biežāk uzdotie jautājumi par kravu pārvadājumiem

Kas ir kravu pārvadājumi?

Kravu pārvadājumi ir kravas pārvietošana no vienas vietas uz citu. Pārvadājamās kravas var atšķirties gan tehniskās specifikācijas un pielietojuma ziņā, gan arī izmantojamā pārvadāšanas veida ziņā. Kravu pārvadājumi tiek klasificēti pēc izmantotā transporta veida (auto, jūras, avio vai dzelzceļa), kā arī pēc maršruta (vietējie vai starptautiskie).

Kas ir LDM?

1 LDM (1 loading meter) ir vienāds ar apjomu, kas ir līdzvērtīgs vienam metram kravas nodalījuma garumā, ja tiek izmantots viss kravas nodalījuma platums. Standarta tenta puspiekabes platums ir 2.4m. Tātad šajā gadījumā 1 LDM būs līdzvērtīgs 2.4 m2 (2.4m x 1m). Lai aprēķinātu LDM apjomu, eur paletei - tiek aprēķināts paletes laukums, kurš tiek dalīts ar LDM laukumu: 1.2x0.8/2.4 = 0.4 LDM

Kas ir CMR?

CMR pavadzīme ir starptautisks dokuments, kas ir īpaši svarīgs tieši starptautiskas nozīmes autopārvadājumu procesā. Šajā dokumentā tiek iekļauta visa pamatinformācija par pārvadājumu. Pateicoties CMR pavadzīmei iespējams noteikt sekojošu informāciju: kāds ir kravas apjoms, kas ir pārvadātājs, kāds ir maršruts, kas ir kravas nosūtītājs un kas saņēmējs, cik ilgu laiku aizņēma piegāde, kādi ir kravas pavaddokumenti, kad krava tika nogādāta muitā, kurā dienā un laikā krava tika piegādāta saņēmējam un kādā stāvoklī tā bija piegādes brīdī.

Kas ir EORI numurs?

EORI numuru piešķir dalībvalstu muitas dienesti ar mērķi nodrošināt vienotu fizisko un juridisko personu identificēšanu Eiropas Savienības muitas iestādēs. EORI numura piešķiršana ir vienreizēja procedūra pēc kuras numurs ir derīgs visā Eiropas Savienībā. Lai iegūtu EORI numuru fiziskai vai juridiskai personai jāiesniedz attiecīgs iesniegums izvēlētajā muitas iestādē.

Kas ir Inkoterms?

Inkoterms ir starptautiski noteikumi, kuri satur 11 terminus. Pamatā šie termini tiek izmantoti attiecībā uz franko - vietu, kurā atbildība no pārdevēja pāriet pircējam. Starptautiskās tirdzniecības termini kalpo kā standarta noteikumi starptautiskajos pirkšanas - pārdošanas līgumos. Šie termini ir iepriekš noteikti starptautiski atzītā dokumentā un tiek izmantoti pirkšanas - pārdošanas līguma paraugā, kuru izstrādājusi starptautiskā tirdzniecības kamera.

Loģistikas risinājumi ar kvalitātes zīmi

Labākais piedāvājums ir vien dažu klikšķu attālumā. Izmantojiet pogu “uzzināt cenu” un saņemiet mūsu piedāvājumu visīsākajā laikā! Ar prieku uzņemsimies Jūsu kravu transportēšanu un ar to saistītos uzdevumus, kļūstot par Jūsu uzticamo loģistikas partneri!

Darba laiki

 • P9.00 - 17.00
 • O9.00 - 17.00
 • T9.00 - 17.00
 • C9.00 - 17.00
 • P9.00 - 17.00
 • S -
 • Sv-

Kontakti

Raunas iela 44/1 LV-1039 Rīga, Latvija

+371 66100250

E-pasts: uzzinicenu@ursus.lv

Seko mums