lietotu traktoru iegādes priekšrocības

Galvenās lietotu traktoru iegādes priekšrocības

Jauna traktora iegāde var ievērojami atšķirties no lietota traktora pirkšanas. Lietota traktora iegādei ir savas priekšrocības daudzās dažādās jomās.

Īsumā apskatīsim lietotu traktoru iegādes priekšrocības salīdzinājumā ar jaunu traktoru iegādi:

 1. Darba prasības

Vienmēr jādomā ilgtermiņā, vismaz par 5 – 10 gadiem uz priekšu, un jāskatās, vai pērkamais traktors apmierinās jūsu vajadzības nākotnē. Mazizmēra traktori mēdz būt bīstami lietošanā, kā arī ne vienmēr atbilst jūsu darba prasībām. Izvēloties traktoru, nepieciešams ņemt vērā tā gaidāmo darba slodzi. Ja darbs pārsvarā ir minimāls vai nav ļoti prasīgs, vislabākā izvēle ir lietota traktora iegāde, un tā lietošana neradīs lielas uzturēšanas izmaksas. Pērkot lietotu traktoru, vienmēr meklējiet to, kura uzkrātais darba laiks ir mazāks par 5000 stundām, jo vecākām mašīnām būs lielāks nolietojums un, iespējams, būs nepieciešami lielāki remontdarbi.

 1. Cena un izmaksas

Pirmā lieta un viena no svarīgākajām vispār, par ko mēs domājam, pērkot traktoru, ir cena. Traktors ir ieguldījums, un tā iegāde ir ļoti rūpīgs lēmums. Ir zināmas īpašumtiesību izmaksas, kas tiek iekļautas cenā, pērkot jaunu traktoru. Apdrošināšana, garantija, amortizācija un daudzas citas lietas ir sākotnējās izmaksas, par kurām lietota traktora gadījumā jums nebūs jāmaksā. Tās jau iepriekš ir sedzis traktora iepriekšējais īpašnieks. Parasti par zemāku cenu traktorus ir iespējams iegādāties no privātiem pārdevējiem, bet labāk ir pirkt no lielāka tirgotāja, kurš var nodrošināt īpašumtiesību nodošanu un ekspluatācijas pakalpojumus. Lietota traktora iegāde tāpat nozīmē mazāku nodokļu samaksu, kā arī zemāku sākotnējo cenu.

 1. Iespējas

Ja esat nolēmis iegādāties jaunu traktoru, vispirms izveidojiet sarakstu ar visām nepieciešamajām funkcijām. Salīdziniet šo sarakstu ar izmantojamā traktora iespējām un pārliecinieties, vai ir iekļautas visas svarīgākās funkcijas. Bieži vien visas nepieciešamās funkcijas varēs nodrošināt ne tikai jauns, bet arī ne pārāk vecs lietots traktors. Galvenais ir pārbaudīt, vai šis lietotais traktors patiešām spēj veikt visas jums nepieciešamās funkcijas. Ja atbilde ir jā, tad nevajadzētu vilcināties ar tā iegādi. Lietota viena un tā paša modeļa transportlīdzekļa mehānismi katru gadu mēdz būt līdzīgi tā priekšgājējiem. Datoru un elektronikas tehnoloģijas regulāri tiek atjauninātas, taču pamata funkcionalitāte parasti paliek nemainīga.

 1. Kvalitāte

Ja vēlaties iegādāties lietotu vecu traktoru, ir ļoti svarīgi veikt pilnu pārbaudi un atzīmēt tā nolietojumu. Pārbaudiet, vai nav noplūdes, rūsas, neparasti trokšņi un citas problēmas, kas vēlāk varētu norādīt uz būtiskām problēmām. Iespējams, ka jūsu lietoto traktoru iepriekšējais īpašnieks tikai “pārbaudīja”, lai pārliecinātos, ka viss ir gatavs tā nodošanai jums.

 1. Pieejamība

Jaunie īpašnieki lietotus traktorus parasti var nopirkt un aizdzīt prom nekavējoties. Jauniem traktoriem var būt nepieciešama dažu dienu gaidīšana dažādu procedūru – pieejamības, pārbaudes, aizdevuma apstiprinājumu un reģistrācijas dēļ. Ja traktors nepieciešams steidzami, vislabākais risinājums ir lietots traktors no uzticama šādu traktoru tirgotāja. Var izmantot arī interneta resursus, vietne www.mascus.lv apkopo visu jums nepieciešamo informāciju, piemēram, ražošanas gads, fotoattēli un cita informācija šajā vietnē ir pieejama ērti lietojamā formātā. Tas dod lielāku brīvību un ievērojamu laika ietaupījumu, jo lietotu traktoru iegādei vairs nebūs jāapmeklē daudzi dažādi izplatītāji, nezinot, ko kurš piedāvā un kur atradīsies tas labākais.

Līdzīgie raksti

Darba laiki

 • P9.00 - 17.00
 • O9.00 - 17.00
 • T9.00 - 17.00
 • C9.00 - 17.00
 • P9.00 - 17.00
 • S -
 • Sv-

Kontakti

Raunas iela 44/1 LV-1039 Rīga, Latvija

+371 66100250

E-pasts: uzzinicenu@ursus.lv

Seko mums