Jūras konteineri iegūst otro elpu

Jūras konteineri iegūst otro elpu

Vai kādreiz esat aizdomājušies, kas notiek ar veciem jūras konteineriemJūras kravu pārvadājumi ir stingri regulēt, kas nozīmē, ka arī jūras konteineriem jāatbilst dažādiem standartiem.

Tiklīdz konteiners sasniedz noteiktus parametrus, savam tiešajam mērķim tas vairs nav lietojams. Bet ko iesākt ar vecu, savu laiku nokalpojušu metāla kasti? Esam apkopojuši labākās un interesantākās idejas, kas draugiem liktu krist teju vai skaudībā. Ja man būtu vecs jūras konteiners..

Konteiners – māja 

Konteiners – māja

Viens no populārākajiem un ejošākiem risinājumiem. Cilvēki bieži izvēlās konteinerus pārvērst par dzīvojamo telpu. Izturīgā metāla konstrukcija būs lielisks palīgs cīņā pret laikapstākļiem. Saliekot vairākus konteinerus kopā, iespējams uzbūvēt gana lielu un pilnībā aprīkotu dzīvojamo māju. Tāpat cilvēki izvēlās to izmantot kā vasaras dārza māju, šķūni, garāžu un jebko citu, kam būtu reāls un praktisks pielietojums. 

Konteiners – baseins

Konteiners – baseins

Privātmāja ar plašu pagalmu, skan pēc ideāla plāna! Bet baseinu arī gribās, taču izbūves izmaksas ir gana lielas, nepieciešams plānot, rakt un betonēt. Viens no risinājumiem – jūras konteiners. Lielu popularitāti ieguvis ASV un Kanādā, kur iedzīvotāji baseina izbūvei izvēlās izmantot vecu jūras konteineru. To ir salīdzinoši viegli un efektīvi uzbūvēt un uzstādīt, tos var modificēt ar dažādām funkcijām, piemēram, burbuļiem, gaismām un citiem elementiem. Pārsteidz kaimiņu – baseinu var uzstādīt vienas dienas laikā!

Konteiners – siltumnīca

Konteiners – siltumnīca

Pēdējā laikā ļoti populāra ir kļuvusi konteinera pārveidošana par siltumnīcu vai telpu, kurā kontrolētā temperatūrā audzēt dažādus augus. Tas ir lieliski piemērots, lai audzētu visu, sākot ar salātiem un beidzot ar zemenēm vai kartupeļiem. Lielākais ieguvums ir platība – konteinerus iespējams sakraut vienu virs otra, tādā veidā ietaupot nepieciešamo zemes platību. Vairs nav nepieciešamas hektāriem lauksaimniecības zemes, lai iegūtu iespaidīgu un apjomīgu ražu. 

Konteiners – tirdzniecības vieta

Konteiners – tirdzniecības vieta

Mazo biznesu sapnis. Ļoti ērts veids, kā nodrošināt sezonālo tirdzniecību. Konteineru iespējams pielāgot teju visām vajadzībām. Tas ir arī drošāks veids, salīdzinot ar vienkāršu kiosku. Konteinera pārbūve ir lētāka nekā jaunas tirdzniecības vietas izbūve. To ir ērti pārvietot, piemēram, no vasaras tirdzniecības pie jūras uz savu pagalmu ziemā. Industriālas izskats piedos estētisku noskaņu, kā arī noteikti iemantos slavu klientu vidū. Ļaujies radošumam un esi pamanāms!

Konteiners – mēbeles

Konteiners – mēbeles

Burvīga ideja, kā uzburt īstu leģendu par savu māju, biroju vai pagalmu. Ņemot vērā izturīgo konteinera materiālu un formu, no tā iespējams izgatavot visdažādākās mēbeles – galdus, krēslus, grilus, rotaļlaukumus un cits lietas. Kas gan varētu būt interesantāks kā uzburt leģendu – šobrīd jūs sēžat uz krēsla, kas izgatavots no jūras konteinera, kurā pirms 10 gadiem tika piegādāts televizors ietekmīgai Ķīnas amatpersonai..

Konteiners – tilts

Konteiners – tilts

Nedaudz traka, taču tajā pat laikā interesanta ideja. Šis noteikti būs aktuāliem tiem, kam nepieciešams rast risinājumu ūdens šķērsošanai. Saliekot vairākas konteinera virsmas vienu otrai blakus, atbalstot tos ar dažiem metāla stabiem, iespējams radīt drošu un izturīgu tiltu. Radošumam šī ir īstā vieta. Varbūt tas ir tilts ar platformu, kurā iespējams vērot saulrietu? 

Konteiners – vesels ciemats

Konteiners – vesels ciemats

Salīdzinoši vienkāršās transportēšanas dēl, tie ir lieliski piemēroti dažādu ārkārtas situāciju gadījumos. Tas ļauj nelielā vietā izmitināt iespējami daudz cilvēku. Jūras konteineriem bieži tiek doti priekšroka salīdzinājumā ar citām mobilajām konstrukcijām tieši dēļ to uzticamās stiprības. Tāpat tos iespējams izmantot ne tikai ārkārtas gadījumos, piemēram, kā īslaicīgās apmešanās vietas.

Jūras konteineriem ir milzīgs potenciāls kļūt par vienu no ērtākajiem risinājumiem dažādām situācijām. Savu popularitāti tie ieguvuši dēļ ērtās piegādes un vienkāršās pārveidošanas iespējām. Nedaudz radošuma, pareizo instrumentu un sapnis var kļūt par realitāti. Konteineru pārvadājumi ir mūsu ikdiena, tāpēc par transportēšanu nesatraucies – piegādāsim jebkurā vietā pasaulē! Joprojām neatradi sev kāroto? Jau iepriekš bijām stāstījuši par jūras konteineru atkārtotu izmantošanu. Šajā rakstā arī uzzināsi, kur iespējams iegādāties savu konteineru!

Līdzīgie raksti

Darba laiki

  • P9.00 - 17.00
  • O9.00 - 17.00
  • T9.00 - 17.00
  • C9.00 - 17.00
  • P9.00 - 17.00
  • S -
  • Sv-

Kontakti

Raunas iela 44/1 LV-1039 Rīga, Latvija

+371 66100250

E-pasts: uzzinicenu@ursus.lv

Seko mums