Ursus Forwarding aicina uz labiem darbiem

Ursus Forwarding aicina uz labiem darbiem

Mēs esam aktīva dzīvesveida piekritēji – atbalstām gan dažādus sporta veidus, gan sociālos projektus.

Pavisam nesen jūras un avio nodaļas pārstāve ierosināja kopīgu asins ziedošanas dienu. Divreiz nav jāsaka! Sazvanījām Valsts Asinsdonoru centru un noskaidrojām - nepieciešami 30 ziedotāji, lai jūlija beigās VADC ierastos pie mums - Ursus Forwarding birojā! Vēlamies izmantot iespēju un pulciņā aicināt arī jūs! Pēc tam kopā baudīsim atspirdzinošus dzērienus, uzēdīsim pa saldējumam un kopīgi pārmīsim kādu vārdu. Tāpat būs iespēja relaksēties masāžas krēslā, kurš pavisam nesen atradis mājvietu Ursus Forwarding birojā. Ar prieku gaidīsim jūs ciemos! Savu dalību piesaki rakstot e-pastu uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Bet tikmēr mums radās padziļinātāka vēlme izpētīt dažādu orgānu, asins un citu bioloģisko produktu un vielu pārvadāšanu. Bioloģiskie produkti ir termins, kurš aptver plašu klāstu, piemēram, vakcīnas, alergēni, asins produkti, bioloģiskie audi, olbaltumvielas, dažādi cilvēku orgāni un citas lietas. Šie produkti ir biomedicīnas pamats. Atšķirībā no ķīmiski sintezētām un izstrādātām zālēm, kuras ir salīdzinoši viegli transportēt un klasificēt, bioloģiskie produkti ir ārkārtīgi jutīgi un trausli pret dažādiem triecieniem vai temperatūras svārstību izmaiņām. Tas ievērojami apgrūtina vielu transportēšanu, vienlaicīgi prasa labu tehnisko nodrošinājumu un maršruta izstrādi līdz pat sīkākajai niansei. Esam uzskaitījuši galvenās lietas, kuras nepieciešams ņemt vērā bioloģisko produktu pārvadāšanā.

Iepakojums

Bioloģiskie produkti lielākoties tiek iepakoti specializētos konteineros. Tie nodrošina aizsardzību pret temperatūras svārstībām, gaismu un jebkādiem fiziskiem bojājumiem. Konteineros parasti atrodas dažādas tehniskās ierīces, kuras visa pārvadājuma laikā monitorē datus, kas tiešā mērā saistīti ar pārvadātās vielas vai organisma kvalitātes rādītājiem. 

Temperatūras kontrole

Bioloģiskie produktu transportēšanā nav pieļaujamas temperatūras svārstības. Uzglabāšanas, transportēšanas un piegādes laikā ir ļoti svarīgi saglabāt atbilstošu temperatūras diapazonu. Parasti izmanto sauso ledu vai līdzīgas vielas, kas pārvadājuma laikā palīdz saglabāt noteiktu temperatūru. 

Loģistika

Bioloģiskajiem produktiem ir nepieciešama rūpīga maršruta plānošana un koordinācija visā piegādes ķēdē. Lielākoties bioloģiskie produkti, piemēram, orgāni, ir ar noteiktu derīguma termiņu, tāpēc nereti tiek savienoti dažādi transporta veidi, piemēram, avio un auto pārvadājums. 

Drošība

Bioloģisku produkti lielākoties ir arī augstas vērtības produkti, tāpēc bieži vien kravu visa pārvadājuma laikā var uzraudzīt apsardze, kā arī pašā kravas konteinerā var iebūvētas izsekošanas ierīces, lai nosūtītājs un saņēmējs nepārtraukti iegūtu reāllaika izsekošanas iespēju.

Dokumentācija

Katra soļa dokumentācija ir būtisks bioloģisko produktu piegādes aspekts. Precīzas uzskaites un dokumentācijas uzturēšana visā piegādes ķēdē ļauj izsekot katra produkta izcelsmei, apstrādei un piegādei. Tas izslēdz dažādu cilvēcisko faktoru kļūdu rašanos, kā arī var palīdzēt identificēt un risināt visas iespējamās problēmas, kas var rasties transportēšanas laikā.


Mēs visi noteikti esam redzējuši kā slavenajā seriālā “Kobra” notiek spraigas pakaļdzīšanās transplantācijas orgānu zagļiem, taču varam jūs sarūgtināt.. Piemēram, sirds pēc izņemšanas no ķermeņa ir dzīvotspējīga aptuveni 4 līdz 6 stundas, tāpēc vairāku dienu pakaļdzīšanās un sirds atgūšana ir tikai seriālu un filmu cienīgs sižets. Lai vai kā, orgānu ieguve ir viens no lielākajiem mūsdienu medicīnas sasniegumiem, kas palīdzējis glābt tūkstošu cilvēku dzīvību. Bez izcilas un pārdomātas loģistikas ķēdes bioloģisko produktu un vielu piegāde nebūtu iespējama.

Līdzīgie raksti

Darba laiki

  • P9.00 - 17.00
  • O9.00 - 17.00
  • T9.00 - 17.00
  • C9.00 - 17.00
  • P9.00 - 17.00
  • S -
  • Sv-

Kontakti

Raunas iela 44/1 LV-1039 Rīga, Latvija

+371 66100250

E-pasts: uzzinicenu@ursus.lv

Seko mums