Droši un efektīvi loģistikas pakalpojumi

Meklējat uzticamu veidu, kā nogādāt kravu? Kā saprotami un efektīvi savu preci nogādāt no punkta A līdz punktam B? Uzticiet rūpes par loģistiku un piegādi Ursus Forwarding!

Loģistikas pakalpojumi ar izcilu reputāciju

Ursus Forwarding ir plaša profila loģistikas pakalpojumu sniedzējs ar vairāk nekā 16 gadu veiksmīgu pieredzi gan vietējo, gan starptautisko kravu pārvadājumu organizēšanā un koordinēšanā. 

Gadu laikā esam sevi pierādījuši kā uzticamu sadarbības partneri saviem klientiem visā pasaulē. Līdz šim īstenoti gandrīz 120 000 dažādu sarežģītības pakāpju kravu pārvadājumi. Starp tiem ir gan vienkārši pārvadājumi, gan sarežģīti un apjomīgi projekti, kas veiksmīgi realizēti uzņēmuma darbības laikā.

Ko mēs piedāvājam?

Ursus Forwarding loģistikas pakalpojumu klāstā ietilpst dažādi ar kravu pārvadāšanu saistīti procesi.

Kravu pārvadājumi

Pieejami vietējie un starptautiskie kravu pārvadājumi dažādās pasaules valstīs

Noliktavu pakalpojumi

Ja nepieciešams kravu pārvest ar dažādiem transportiem, var būt vajadzība to pārkraut un uzglabāt pirms galamērķa. Mēs nodrošināsim uzticamu noliktavu pie sadarbības partneriem

Īpaša uzraudzība bīstamo kravu pārvadājumiem

Sekojam, pārraugām un nodrošinām kontrolētu temperatūru un citus apstākļus bīstamas kravas pārvadāšanai

Piemērotākā pārvadāšanas veida izvēle

Ņemot vērā Jūsu preču specifiku un galamērķi, izplānosim efektīvāko un drošāko kravas pārvešanas veidu

Kravu iekraušana un izkraušana

Lai Jums nebūtu jāsatraucas par kravu novietošanu mūsu transportā, loģistikas pakalpojumu klāstā iekļauta arī preču savākšana

Muitas pakalpojumi

Lai Jums atvieglotu starptautiskos loģistikas procesus, piedāvājam arī muitas brokeru pakalpojumus

Kravas apdrošināšana

Loģistikas pakalpojumu klāstā ietilpst arī kravas apdrošināšana, kas Jūsu uzņēmumu pasargā no pēkšņu bojājumu radītiem izdevumiem

Kravas izsekošana

Lai Jūs justos droši par mūsu sniegtajiem loģistikas pakalpojumiem, piedāvājam iespēju arī sekot kravas izpildes statusam

Kāpēc izvēlēties Ursus Forwarding?

Pieredze

Pieredze

Vairāk nekā 16 gadi kravas pārvadāšanas nozarē

Speciālisti

Speciālisti

Zinoši loģistikas pakalpojumu speciālisti, kas spēj rast piemērotāko risinājumu katram klientam

Plaša izvēle

Plaša izvēle

Daudzveidīgie kravas pārvadājumu veidi ļauj izvēlēties Jūsu uzņēmuma specifiskās kravas vajadzībām atbilstošāko

Pieredze un zināšanas – Ursus Forwarding loģistikas pakalpojumu pamats!

Neatkarīgi no pārvadājuma veida, katrai kravai tiek pievērsta rūpīga pārraudzība visā piegādes laikā. Ursus Forwarding loģistikas speciālisti nepārtraukti pilnveidojas, lai sniegtu labāko un jaunāko, ko piedāvā nozare. Kravu pārvadājumi nebūtu iespējami bez padziļinātas izpratnes par loģistikas procesiem, kā arī nemitīgas pašizaugsmes un attīstības.


Pateicoties pieredzei un plašajam loģistikas pakalpojumu klāstam, Ursus Forwarding speciālisti spēj nodrošināt klientiem vissarežģītākos kravu pārvadājumus gan ģeogrāfiskā, gan tehniskā nodrošinājuma ziņā. Ņemot vērā plašo sadarbības partneru loku un to ģeogrāfisko izvietojumu, bez raizēm spējam nodrošināt visa veida kravu pārvadājumus. Uzticot kravas transportēšanu profesionāļiem, iegūsiet vairāk laika sava biznesa attīstībai!

Ursus Forwarding – drošības garants!

Ursus Forwarding gadu laikā apvienojis labākos nozares profesionāļus. Kravu pārvadājumi ir sarežģīts process, tā padziļināta izpratne ir kā drošības garants brīžos, kad nepieciešama ātra un pareiza rīcība. Papildus padziļinātai loģistikas nozares izpratnei un procesiem, gadu laikā uzkrāta noteikta intuīcija, kas jau sākotnēji ļauj izvairīties no starpgadījumiem transportēšanas procesā. 

Mūsu profesionāli apmācītie loģistikas speciālisti ieteiks vislabāko risinājumu atbilstoši pārvadājamās kravas specifikai un plānotajam maršrutam. Kravu pārvadājumu laikā nereti nākas sastapties ar dažādiem izaicinājumiem, kuriem ir potenciāls izjaukt pat šķietami vienkāršus procesus. Tāpēc uzkrātā pieredze un sadarbības partneru loks būs kā dubults drošības garants brīžos, kad nepieciešama ātra un profesionāla rīcība.

Civiltiesiskā atbildība

Kravu pārvadājumi ir mehānisks process, tā garums un sarežģītība katram pārvadājumam atšķiras. Situācijas mēdz būt neparedzamas un, neskatoties uz gadiem ilgi noslīpētu plānu, kas palīdz maksimāli novērst jebkuru kravu bojājumu risku, tāds joprojām pastāv.

Ursus Forwarding iekšējā politika nosaka civiltiesiskajai atbildībai ir jābūt apdrošinātai. Tas nozīmē papildus drošības garantu mūsu klientiem. Nepieciešamības gadījumā prasību par zaudējumu atlīdzināšanu izskatīsim maksimāli īsākajā laikā, piesaistot zinošus apdrošināšanas sabiedrības profesionāļus. Jebkura pārvadājuma laikā spēkā ir visi aktuālie loģistikas nozares normatīvie akti un noteikumi.

Uzticiet loģistikas pakalpojumus un kravu pārvadāšanu Ursus Forwarding!

Ursus Forwarding ir klientu atzīts un pieredzējis loģistikas pakalpojumu sniedzējs kravu pārvadāšanas jomā. Uzticiet savu kravu mums un ziniet – tā tiks piegādāta optimālā laikā un veidā!

Darba laiki

  • P9.00 - 17.00
  • O9.00 - 17.00
  • T9.00 - 17.00
  • C9.00 - 17.00
  • P9.00 - 17.00
  • S -
  • Sv-

Kontakti

Raunas iela 44/1 LV-1039 Rīga, Latvija

+371 66100250

E-pasts: uzzinicenu@ursus.lv

Seko mums