Automašīnu transportēšana

Automašīnu transportēšana ir process, kurā automašīnas tiek pārvietotas no vienas vietas uz citu. Automašīnu transportēšanu var veikt dažādos veidos – tenta piekabē, jūras konteinerā, kā arī, izmantojot speciālos autovedējus. Automašīnu transportēšana parasti tiek veikta, lai nodrošinātu drošu un efektīvu transportu, ietaupot gan laiku, gan resursus. 

Ja Jūs interesē automašīnu transportēšana un vēlaties saņemt konsultāciju, lūdzam izmantot pogu “Saņemt konsultāciju” lapas apakšā, mēs ar prieku atbildēsim uz Jūsu jautājumiem.

Automašīnu transportēšana iespējama, izmantojot dažādas transportēšanas iespējas. Situācijas un vajadzības mēdz būt dažādas, tāpēc katram gadījumam piemeklēsim vispiemērotāko risinājumu. 

Pakalpojums auto transportēšana

Pakalpojums auto transportēšana

Pakalpojums auto transportēšana nodrošina teicamu loģistikas ķēdi ne vien transporta līdzekļu tirgotājiem, bet arī privātpersonām. Ursus Forwarding apzinās, ka mūsdienu straujajā un mainīgajā dzīves ritmā ir svarīgi nodrošināt ērtu, vienkāršu un saprotamu automašīnu transportēšanu no jebkuras pasaules vietas. Atkarībā no vajadzībām, kā arī, ņemot vērā praktisko aspektu, automašīnu transportēšanu var veikt visdažādākajos veidos – izmantot jūras konteineru, tenta piekabes vai specializētos autovedējus. Automašīnu transportēšana kopā ar Ursus Forwarding 16 gadu laikā uzkrāto pieredzi garantē teicamu klientu apkalpošanas servisu un risinājumu nodrošināšanu pat vissarežģītākajiem projektiem.

Individuāli risinājumi

Individuāli risinājumi

Ursus Forwarding apzinās, ka šī brīža straujais un dinamiskais dzīves temps pieprasa individuālu pieeju visdažādākajiem pārvadājumiem. Tieši šī iemesla dēļ esam spējuši pielāgoties un rast visērtākos risinājums automašīnu transportēšanai. Nav nozīmes vai nepieciešams piegādāt vienu, vai desmit automašīnas, kā arī - vai tās ir braucošas, vai nav kustināmas. Katram klientam garantējam individuālu loģistikas speciālistu, tādā veidā iegūstot daudz lielāku priekštatu un specifikācijas, piemēram, veicot atkārtotu vedumu. Tas nozīmē, ka viens speciālists organizēs kravas pārvešanu no punkta A līdz punktam B. Jautājumu vai neskaidrību gadījumā speciālists spēs ātrāk iesaistīties un piemeklēt visatbilstošāko risinājumu. 

Automašīnu transportēšanas veidi:

Tenta piekabe

Tenta piekabe

Tenta piekabe ir ideāls un piemērots automašīnu transportēšanas veids. Tenta piekabes izmantošana nodrošina, ka pārvadājamo automašīnu neietekmēs laikapstākļi, tā galamērķī nonāks tīra. Transportējot dārgas un vērtīgas automašīnas ir svarīgi, lai tā nepievērstu lieku uzmanību un neradītu iespējamu zādzības risku. Tenta piekabes izmantošana nodrošina, ka automašīnu nebūs redzama apkārtējiem. Automašīnas iebraukšanai/izbraukšanai no tenta piekabes nepieciešamas rampas vai evakuatora palīdzība.

Atvērta tipa autovedējs

Atvērta tipa autovedējs

Atvērtā tipa autovedējs būs piemērots risinājums brīdī, ja nepieciešams transportēt lielāku automašīnu skaitu. Atšķirībā no tenta piekabes, nebūs nepieciešams uztraukties par automašīnas iebraukšanu/izbraukšanu, jo autovedēji ir aprīkoti ar atvērtu platformu, kas ļauj viegli uzbraukt un nobraukt transportlīdzekļiem. Jārēķinās, ka speciālie autovedēji ir noslogoti. Tas nozīmē, ka automašīnu paņemšanas laiks jāplāno vismaz 2 nedēļas iepriekš. Atšķirībā no tenta piekabes vai slēgta tipa autovedējiem, automašīnas galamērķī var nonākt netīras, ņemot vērā laikapstākļus. 

Jūras konteiners

Jūras konteiners

Jūras konteiners ir piemērots risinājums gan transportēšanai pa sauszemi, gan pa jūru. Tāpat konteiners sniedz lielisku mobilitātes iespēju, piemēram, transportējot konteineru pa jūru, kur tālāko piegādi no ostas nodrošinās kravas automašīna. Automašīnu transportēšana jūras konteinerā garantē papildus drošību gan pret laikapstākļiem, gan pret iespējamiem automašīnas bojājumiem. Jūras konteinerā iespējams pārvadāt visdažādākos transportlīdzekļus. Standarta jūras konteineri ir pieejami divos garumos – 20 vai 40 pēdu.

Slēgta tipa autovedējs

Slēgta tipa autovedējs

Slēgta tipa autovedējā iespējams transportēt visdažādākos transporta līdzekļus, nodrošinot pilnīgu aizsardzību pret ārējiem faktoriem, piemēram, laikapstākļiem un netīrumiem. Līdzīgi kā atvērta tipa autovedējos, arī slēgtā tipa autovedēji ir ierobežotā daudzumā, kas nozīmē, ka automašīnas paņemšanas laiks jāplāno laicīgi. Līdzīgi kā ar tenta piekabi, arī slēgtais autovedējs nodrošina lielāku drošību, jo pārvadājamās automašīnas publiski nebūs redzamas.Pareiza automašīnu stiprināšana

Lai automašīnu transportēšana noritētu droši, svarīga ir pareiza un profesionālā automašīnu nostiprināšana, lai pārvadājuma laikā pilnībā tiek izslēgta to kustība. Atkarībā no transportēšanas veida un automašīnas specifikācijām, stiprināšanas veids var atšķirties. Lielākoties tiek izmantotas stiprināšanas siksnas un speciāli stiprinājumi, ko novieto pie transportlīdzekļu riepām. Ursus Forwarding loģistikas speciālisti parūpēsies, lai automašīna pārvadājuma laikā tiktu pareizi nostiprināta, izslēdzot transporta līdzekļu kustību un iespējamos bojājumus. 

Nepieciešamā dokumentācija

Situācijas mēdz būt dažādas, tas nozīmē, ka nepieciešamo dokumentu saraksts var atšķirties. Lai automašīnu būtu iespējams transportēt – no pircēja nepieciešama pilnvara par automašīnas transportēšanas uzticēšanu mums. Tāpat transportēšanas laikā šoferim nepieciešama automašīnas tehniskā pase, kā arī pirkšanas/pārdošanas dokumenti, lai nepieciešamības gadījumā spētu pierādīt automašīnas izcelsmi un pārvešanas iemeslu.  

Automašīnu transportēšana no izsolēm

Ja automašīna iegādāta izsolē vai kādā auto tirdzniecības vietā, pirms transportēšanas svarīgi saskaņot visas detaļas. Ursus Forwarding būs nepieciešama visa pieejamā informācija, lai uz vietas pārliecinātos par automašīnas autentiskumu. Mūsu praksē bijuši gadījumi, ka pārdevējs automašīnu pārdevis ar jauniem diskiem, taču realitātē automašīna piegādāta ar citiem. Ursus Forwarding nodrošina automašīnas apskati pirms pārvešanas, lai pārliecinātos, ka tā atbilst bildēs redzamajai. Tieši tāpēc mums nepieciešama pat vissīkākā informācija, lai nodrošinātu nevainojamu automašīnas transportēšanas pieredzi.

Populārākie automašīnu transportēšanas maršruti 

 • Vācija – Latvija
 • Lielbritānija – Latvija
 • Zviedrija – Latvija
 • Norvēģija – Latvija 
 • Rumānija – Latvija
 • Beļģija – Latvija
 • Nīderlande - Latvija

Biežāk uzdotie jautājumi

Cik izmaksās automašīnu transportēšana?

-  Automašīnu piegādes izmaksas ir ļoti atšķirīgas. Tās lielākoties atkarīgas no pārvadājamā attāluma, valsts, automašīnas veida (izmēriem), tehniskā stāvokļa, kā arī no transportēšanas veida

Uzticiet auto transportēšanas pakalpojumus Ursus Forwarding!

Ursus Forwarding ir loģistikas uzņēmums ar starptautisku pieredzi. Uzticiet sava auto

piegādi tieši mums!

Darba laiki

 • P9.00 - 17.00
 • O9.00 - 17.00
 • T9.00 - 17.00
 • C9.00 - 17.00
 • P9.00 - 17.00
 • S -
 • Sv-

Kontakti

Raunas iela 44/1 LV-1039 Rīga, Latvija

+371 66100250

E-pasts: uzzinicenu@ursus.lv

Seko mums