Avio kravu pārvadājumi

Uzticiet savas rūpes par avio kravu pārvadājumiem profesionāļu komandai ar vairāk nekā 16 gadu pieredzi. Aicinām aizpildīt cenas pieprasījuma veidlapu, izmantojot pogu "Uzzināt cenu",  un mūsu speciālisti sazināsies ar Jums visīsākajā laikā.
Ja Jūs interesē  avio kravu pārvadājumi un vēlaties saņemt konsultāciju, lūdzam izmantot pogu “Saņemt konsultāciju” lapas apakšā, mēs ar prieku atbildēsim uz Jūsu jautājumiem.
Avio kravu pārvadājumi ir līderi gadījumos, ja piegādes ātrums ir noteicošais faktors. Izmantojot šo pārvadājuma veidu ir iespējams īsā termiņā nogādāt kravu galamērķī, kas var atrasties ļoti lielā attālumā no kravas sākotnējās izsūtīšanas vietas. Piemēram, krava no ASV uz Ķīnu var tikt nosūtīta saņēmējam pat 3 dienu laikā. Šis pārvadājuma veids ir pateicīgs kravām ar īsiem lietošanas termiņiem, kam ātri jānokļūst veikalu plauktos vai pie patērētājiem. Bez ātruma priekšrocības, avio kravu pārvadājumi ir drošāki salīdzinājumā ar citiem kravu pārvadājumu veidiem. Gaisa transportlīdzekļu kustība, kā arī lidostu kravu termināļi tiek stingri uzraudzīti, līdz ar to mazinās kravu zādzību risks. Šī pati uzraudzība gādā par to, lai aviopārvadājumu laikā kravas netiktu bojātās. Salīdzinājumā ar citiem pārvadājumiem, avio kravu pārvadājumi daudz retāk saskaras ar bojājumiem nekā izmantojot citus kravu pārvadājumu veidus. Pārvadājumi tiek nodrošināti pēc precīziem grafikiem, kas ļauj laicīgi pieteiktus pārvadājumus plānot tā, lai nerastos papildus izdevumi, piemēram, par noliktavas telpu nomu.
Avio kravu pārvadājumi

Operatīvi avio kravu pārvadājumi

Salīdzinājumā ar citiem kravu pārvadājumu veidiem avio kravu pārvadājumi būtu raksturojami kā izteikti operatīvi, tas izskaidro šī pārvadājuma veida lielo popularitāti. Operatīvas piegādes, kas tiek veiktas noteiktajos termiņos, kā arī ļoti minimālas kravas bojājumu iespējas ‒ šīs iezīmes lieliski raksturo avio kravu pārvadājumus. Izmantojot šo pārvadājumu veidu, kravas ir iespējams nogādāt jebkurā pasaules vietā, kur ir pieejama lidosta, tas nozīmē praktiski neierobežotu maršrutu izvēli.
Avio kravu pārvadājumu cenas

Avio kravu pārvadājumu cenas

Lai cik pievilcīgi neliktos avio kravu pārvadājumi, tiem tomēr ir viens trūkums, kas daudziem izrādās izšķirošs, lai tiktu dota priekšroka citiem pārvadājumu veidiem. Šis trūkums ir salīdzinoši augstās izmaksas. Rentabilitāti avio kravu pārvadājumi iegūst gadījumos, kad pārvadājuma maksa veido 15-20% no kravas vērtības. Par trūkumiem varētu uzskatīt arī to, ka, izmantojot avio kravu pārvadājumus, pastāv zināmi svara un gabarītu ierobežojumi, kā arī nepastāv iespēja piegādāt kravu bez pārkraušanas no durvīm līdz durvīm.
Piegādes ātrums daudzos gadījumos ir noteicošais faktors, tādēļ avio kravu pārvadājumiem nav konkurentu, lai nodrošinātu maksimāli operatīvas piegādes, ņemot vērā visus nosacījumus, kas attiecas uz drošu kravas pārvadāšanu un tās uzglabāšanu transportēšanas procesa laikā. Organizējot avio kravu pārvadājumus, tiek ņemta vērā visu pārvadājamo kravu specifika, nodrošinot atbilstošu vidi gan ātrbojīgiem produktiem, gan kravām ar ļoti augstu vērtību, gan arī precēm, kas satur bīstamas vielas.

Vairāk nekā 80 avio kravu pārvadājumu virzieni

Avio kravu pārvadājumi uz vairāk kā 80 galamērķiem visā pasaulē ar Ursus Forwarding! Mūsu speciālisti aprēķinās optimālāko un kravas specifikai atbilstošāko risinājumu, kā arī nodrošinās nepārtrauktu kravas pārvietošanās uzraudzību. Ja nepieciešams, nodrošināsim kravas transportēšanu uz lidostas kravu termināli, rūpīgu kravas uzglabāšanu atbilstoši prasībām, piegādi no lidostas līdz gala saņēmējam, kā arī kravas apdrošināšanu. Avio kravu pārvadājumi ir pielāgojami daudzveidīgu kravu specifikai, nodrošinot atbilstošu vidi gan ātrbojīgiem produktiem, gan kravām ar ļoti augstu vērtību, gan precēm, kas satur bīstamas vielas.

Avio kravu pārvadājumu organizēšana

Avio kravu pārvadājumi ir sarežģīts process, kura kvalitatīvai izpildei ir nepieciešamas plašas zināšanas par aviācijas industrijas prasībām saistībā ar pārvadājamajām kravām. Dažas no tām - kravu specifikai atbilstošā dokumentācija, pieļaujamie kravas gabarīti un svars, muitas formalitātes un normatīvie akti. Vienlaikus tas ir arī ļoti interesants un izaicinošs transportēšanas veids, kura organizēšana sagādā profesionālu gandarījumu, meklējot risinājumus arvien sarežģītākiem transportēšanas projektiem. Ursus Forwarding speciālisti ir guvuši neatsveramu praktisko pieredzi dažādu veidu aviopārvadājumu organizēšanā un spēs ar prieku rast un piedāvāt risinājumu klientu avio kravu transportēšanai.

Lidmašīnu veidi

Kravu pārvadājumiem tiek izmantoti trīs lidmašīnu veidi: pasažieru lidmašīnas, specializētās kravas lidmašīnas un kravas lidmašīnas, kas ir veidotas uz pasažieru lidmašīnu bāzes. Pasažieru lidmašīnās avio kravu pārvadājumi tiek glabāti bagāžas nodalījumā. To kravnesība atkarībā no lidmašīnas modeļa mēdz būt līdz 20 tonnām un ietilpība līdz 100 m3. Nodalījumu apjoms un kravas lūku izmērs var būtiski ierobežot pārvadājamo kravu pieļaujamos gabarītus. Kravas lidmašīnas tiek ražotas vienam mērķim ‒ lai veiktu kravu pārvadājumus. Šāda tipa lidmašīnas sākotnēji tika izmantotas militārajā aviācijā, tomēr mūsdienās tās tiek plaši izmantotas arī komercpārvadājumu jomā. Īpaši izstrādāti kravas lidmašīnu korpusi nodrošina lielāku kravnesību salīdzinājumā ar pasažieru lidmašīnām.

Kravas lidmašīnas tiek iedalītas sīkāk pēc dažādām pazīmēm, piemēram, pēc to uzbūves – platās platformas lidmašīnas, kurās kravas tiek pārvadātas konteineros un uz paletēm, izvietojot uz augšējā un apakšējā klāja. Avio kravu pārvadājumi ar šī tipa lidmašīnām tiek veikti pasaules lielākajās lidostās, jo to pacelšanās un nolaišanas skrejceļiem jābūt gariem. Interesants fakts - šī brīža lielākais lidaparāts Antonov AN-225 Mriya spēlē mazu lomu pārvadājumos, avio kravu pārvadājumi lielāko tiesu tiek nodrošināti tieši plato platformu lidaparātiem. Šaurās platformas lidmašīnas – kurās kravas tiek pārvadātas tikai augšējā klājā. Šī tipa pārvadājumi tiek veikt ASV, Kanādā, Meksikā un Karību salu reģionā. Šīs lidmašīnas var apkalpot mazākas nozīmes lidostas, taču arī šiem lidaparātiem nepieciešami garie skrejceļi. Turbopropelleru lidaparāti – mazas ekspres-lidmašīnas, kas nodrošina mazo un vidējo kravu pārvadājumus, tiem nav nepieciešami garie skrejceļi un lielas lidostas.
Avio kravu pārvadājumi nodrošina vien aptuveni 2% kopējā pasaules kravu apjoma transportēšanas, taču šo kravu vērtība ir vairāk nekā 30% visu transportējamo kravu kopējās vērtības, tas liecina, ka aviopārvadājumi pārsvarā tiek izmantoti, lai transportētu salīdzinoši dārgas kravas, kuru rentabilitāti neietekmē augstās pārvadājuma izmaksas. Izmantojot aviosatiksmi, tiek transportētas ātrbojīgas kravas, dārglietas, elektronika, farmācijas izstrādājumi, dārgi apģērbi, industriālais aprīkojums, ziedi, dažādi autorūpniecības komponenti, dzīvnieki u. c.

Avio kravu pārvadājumu izaicinājumi

Avio kravu pārvadājumi līdzīgi kā citas nozares ikdienā sastopas ar dažādiem izaicinājumiem. Viens no izplatītākajiem - pastiprināti drošības pasākumi. Mūsdienu vidē ir tikai pašsaprotami, ka tiek ieviesti arvien jauni drošības risinājumi, kas rūpējas par kravu, pasažieru, apkalpes un kravas saņēmēju drošību. Diemžēl uz doto brīdi nav vienotu standartu, kas drošības pasākumus regulētu visās valstīs vienādi. Tas nozīmē, ka nozares speciālistiem jābūt informētiem par konkrēto valstu situācijām un regulāri jāseko līdzi izmaiņām.

Kamēr citiem pārvadājumu veidiem tiek attīstītas dažādas alternatīvas, avio kravu pārvadājumi ir lielā mērā atkarīgi no degvielas tirgus cenām. Ņemot vērā to kāpumu un dažādos ierobežojumus, kas ar laiku kļūs tikai stingrāki, avio kravu pārvadājumu nozari sagaida spēcīgas pārmaiņas. Kā norāda nozares speciālisti, lai gan progress tehnoloģijās ir, arī tuvākajā nākotnē avio kravu pārvadājumi būs atkarīgi no patreizējās degvielas veida.

Pieaugošais e-komercijas kāpums. Pieaugot pieprasījumam pēc precēm internetā, pieaug patērētāju prasības. Klienti paliek ar vien nepacietīgāki, prasot arvien ātrākas piegādes. Avio kravu pārvadājumi šajā ķēdes posmā spēlē ar vien nozīmīgāku lomu, piedāvājot ātrākās piegādes. Tas nozīmē jāmeklē risinājumi pārvadājumu kapacitātes paaugstināšanai.

Šo izaicinājumu pārvarēšana lielāko tiesu ir atkarīga no nozares spējas adaptēties. Kā pierādīja 2020. gads, aviācijas nozare to spēj – avio kravu pārvadājumi tika nodrošināti pārveidojot pasažieru pārvadājumu flotes.

BUJ

Biežāk uzdotie jautājumi par avio kravu pārvadājumiem:

Kāda informācija ir nepieciešama, lai aprēķinātu cenu avio kravu pārvadājumam?
Lai aprēķinātu izmaksas, būtu nepieciešama šāda informācija:
 1. piegādes nosacījumi (Incoterms);
 2. iekraušanas vieta (adrese vai lidosta);
 3. kravas piegādes vieta (adrese vai lidosta);
 4. kravas izmēri un svars;
 5. kravas apraksts;
 6. kravas gatavības un vēlamais piegādes datums.

Avio kravu pārvadājumi ar pozitīvu reputāciju

Labākais piedāvājums pakalpojumam "avio kravu pārvadājumi" ir vien dažu klikšķu attālumā. Izmantojiet pogu “Uzzināt cenu” un saņemiet mūsu piedāvājumu visīsākajā laikā! Ar prieku uzņemsimies Jūsu avio kravu pārvadāšanu un ar to saistītos uzdevumus, kļūstot par Jūsu uzticamo loģistikas partneri!

Darba laiki

 • P9.00 - 17.00
 • O9.00 - 17.00
 • T9.00 - 17.00
 • C9.00 - 17.00
 • P9.00 - 17.00
 • S -
 • Sv-

Kontakti

Raunas iela 44/1 LV-1039 Rīga, Latvija

+371 66100250

E-pasts: uzzinicenu@ursus.lv

Seko mums