Darbs pārvadātājiem

Uzticiet rūpes par sava autoparka kravu noslogojumu profesionāļu komandai ar vairāk nekā 16 gadu pieredzi. Aicinām aizpildīt sadarbības pieteikuma veidlapu, izmantojot pogu "Pieteikties", un mūsu speciālisti sazināsies ar Jums visīsākajā laikā.
Ja Jūs interesē darbs “uz apļiem” Eiropā un vēlaties saņemt konsultāciju, lūdzam izmantot pogu “Saņemt konsultāciju” lapas apakšā, mēs ar prieku atbildēsim uz Jūsu jautājumiem.

Izdevīga sadarbība ar Ursus Forwarding:

Ursus Forwarding piedāvā darbu “uz apļiem” Eiropā transporta uzņēmumiem, kuru rīcībā ir savs autoparks. Piedāvājam regulāru darbu visu gadu starp Vāciju, Nīderlandi, Beļģiju, Luksemburgu, Franciju, Spāniju, Austriju, Itāliju, Angliju u. c. Pēc pārrunām ar pārvadātāju mūsu speciālisti veic rūpīgu informācijas analīzi, lai piedāvātu katram sadarbības partnerim individuālu maršruta plānu. Ja nepieciešams, nodrošināsim Jūsu kravas automobiļa ātrāku nonākšanu darba uzsākšanas valstī, piedāvājot kravu no Latvijas uz Eiropu vai atpakaļ uz Latviju, ja ir jāatgriežas mājās.
Darbs pārvadātājiem

Samaksa vienmēr laikā!

Finanšu jautājums vienmēr ir svarīgāko lietu saraksta pirmajās vietās. Bez korektas un savlaicīgas finanšu plūsmas nevar pastāvēt abpusēji izdevīga ilgtermiņa sadarbība. Mūsu uzņēmuma vairāk nekā 16 gadu darbības laikā esam pierādījuši sevi kā uzticamu sadarbības partneri ne tikai attiecībā uz kravu piegādēm, bet arī kā uzņēmumu, kas ir spējīgs apzinīgi pildīt savas finansiālās saistības.
Darbs kravas auto īpašniekiem

Mazāk dīkstāves, vairāk braucienu!

Mūsu uzņēmumam ir savs autoparks, tādēļ lieliski saprotam, ka automobilis pelna tikai tad, kad tas atrodas kustībā. Pārsvarā nākamais pārvadājums katram automobilim tiek apstiprināts, vēl kamēr tas atrodas ceļā uz iepriekšējo izkraušanas vietu. Tas ļauj izvairīties no nevajadzīgiem gaidīšanas laikiem. Vidēji mūsu pārvaldībā esošie kravas automobiļi katru mēnesi veic aptuveni 10 000‒14 000 km. Tas nebūtu iespējams, ja būtu biežas un nepamatotas automobiļu dīkstāves.

Runājam Jūsu valodā!

Darbu “uz apļiem” bieži piedāvā ārvalstu uzņēmumi, kuru darbinieki ir attiecīgās valsts vietējie iedzīvotāji. Tas nozīmē, ka valodas barjeras dēļ var izveidoties problemātiskas situācijas, tas savukārt var ietekmēt operatīvu informācijas plūsmu, kā arī radīt domstarpības vai pat zaudējumus.

Sadarbojoties ar Ursus Forwarding, iegūstat kontaktpersonu, kura runā Jums ērtā un labi saprotamā valodā. Pēc Jūsu izvēles piedāvājam saziņu latviešu, krievu, angļu vai igauņu valodā.

Personīgā kontaktpersona!

Darbs “uz apļiem” ir saistīts ar dažādiem pārvadājumu virzieniem. Vairākumā uzņēmumu katram virzienam ir sava atbildīgā persona, tas nozīmē, ka pārvadātājam sava darba organizēšanas ietvaros nākas sazināties ar vairākām kontaktpersonām vienlaicīgi. Tas var radīt apjukumu un haosu darba vidē. Ursus Forwarding katru pārvadātāju nodrošina ar vienu kontaktpersonu, kura sadarbojas ar Jums neatkarīgi no maršruta un citām niansēm. Atvieglota saziņa un operatīva informācijas apmaiņa padara darba procesu patīkamāku un mazāk saspringtu.

Ko sagaidām no pārvadātājiem:

Attieksmi!

Vienmēr ir patīkami sadarboties ar profesionāliem partneriem, kuru attieksme pret veicamajiem pienākumiem un norunu izpildi nerada ne mazākās šaubas.

Mūsu darbā īpašu uzmanību pievēršam operatīvai un korektai informācijas apmaiņai, kas ļauj abām pusēm veikt savus pienākumus bez liekas kavēšanās.

Pieredzējušus autovadītājus!

Nav noslēpums, ka autovadītājs ir viens no noteicošajiem faktoriem ražīga darba veikšanai. Darbs “uz apļiem” prasa noteiktu rūdījumu, jo šādu reisu ilgums būtiski atšķiras no standarta reisiem. Autovadītāja profesionalitātei, braukšanas iemaņām un saziņas prasmēm ir visai būtiska nozīme automobiļa ikmēneša nobraukto kilometru skaitā. Jo profesionālāks ir autovadītājs, jo lielākus attālumus viņš veic ik mēnesi.

Atbilstošu tehnisko nodrošinājumu!

Automobiļiem un piekabēm ir jābūt kvalitatīvai darbu veikšanai atbilstošā tehniskā stāvoklī. Piekabēm ir jābūt aprīkotām ar siksnām, kravas pretslīdes paklājiem, atbalsta stieņiem un stūru aizsargiem. Autovadītāja aprīkojumā ir jābūt drošības ekipējumam: ķiverei, atstarojošai vestei, īpašiem apaviem un brillēm. Bez minētā drošības ekipējuma daudzās Eiropas rūpnīcās piekļuve iekraušanas procesam nav iespējama.

Licences un apdrošināšanu!

Lai veiktu kravu komercpārvadājumus Eiropā, Jūsu uzņēmumam ir nepieciešama EK atļauja, kuras kopija pirms sadarbības uzsākšanas ir jāiesūta atbildīgajai personai mūsu uzņēmumā.

Tāpat sadarbības uzsākšanai būs jāiesūta spēkā esošas CMR apdrošināšanas polises kopija, kuras segums par gadījumu nav mazāks kā 250 000 EUR.

BUJ

Biežāk uzdotie jautājumi par pārvadātāju sadarbību ar Ursus Forwarding

Kā notiek sadarbība!
Vispirms ar potenciālo sadarbības partneri tiek rīkota tikšanās vai cita veida pārrunas, kuru laikā tiek iegūta visa piedāvājuma sagatavošanai nepieciešamā informācija, pēc kuras tiek noteikta maksa par km. Uzsākot darbus, Ursus Forwarding dispečers sūta Jūsu uzņēmumam pasūtījumus, kas satur informāciju par veicamo maršrutu, datumiem, kravas saturu, nosūtītāju, saņēmēju un citas būtiskas nianses. Katrs pasūtījums satur informāciju par veicamo attālumu un summu, kas pārvadātājam pienākas par attiecīgo reisu. Šis pasūtījums, kā arī kravas pavaddokumenti kalpo par pamatu rēķinam.

Kravu pārvadājumi ar pozitīvu reputāciju

Labākais piedāvājums ir vien dažu klikšķu attālumā. Izmantojiet pogu “uzzināt cenu” un saņemiet mūsu piedāvājumu visīsākajā laikā! Ar prieku uzņemsimies Jūsu kravu pārvadāšanu un ar to saistītos uzdevumus, kļūstot par Jūsu uzticamo loģistikas partneri!

Darba laiki

  • P9.00 - 17.00
  • O9.00 - 17.00
  • T9.00 - 17.00
  • C9.00 - 17.00
  • P9.00 - 17.00
  • S -
  • Sv-

Kontakti

Raunas iela 44/1 LV-1039 Rīga, Latvija

+371 66100250

E-pasts: uzzinicenu@ursus.lv

Seko mums