Jahtu un laivu piegāde

Uzticiet savas rūpes par jahtu un laivu piegādi profesionāļu komandai ar vairāk nekā 16 gadu pieredzi. Aicinām aizpildīt cenas pieprasījuma veidlapu, izmantojot pogu "Uzzināt cenu", un mūsu speciālisti sazināsies ar Jums visīsākajā laikā.
Ja Jūs interesē jahtu vai laivu piegāde un vēlaties saņemt konsultāciju, lūdzam izmantot pogu “Saņemt konsultāciju” lapas apakšā, mēs ar prieku atbildēsim uz Jūsu jautājumiem.
Jahtu un laivu pārvadājumi mūsdienās kļūst ar vien populārāki un pieprasītāki! Tas saistīts ar laivu un jahtu popularitātes pieaugumu pasaulē, kas ik dienas papildina jūras un okeānus ar jauniem kuģošanas līdzekļiem. Bez šādiem pārvadājumiem kuģošanas nozare nebūtu iedomājama, jo ir reizes, kad pārvadājums pa sauszemi ir izdevīgāks un drošāks, piemēram, gadījumos ja jahta tiek vesta ar mērķi to restaurēt.

Jahtu pārvadājumi nav ikdiena. Tie ir visai specifiski, taču tajā pat laikā ļoti nepieciešami. Lai arī galvenais mūsu birojs atrodas Latvijā, sadarbības partneru loks ir plašs, kas nozīmē, ka spēsim veikt piegādi jebkur. Mēs piedāvājam profesionālu komandu, kas ar visaugstāko atbildības sajūtu pārraudzīs laivu visa pārvadājuma laikā, kā arī specializēto tehniku ar profesionāliem darbiniekiem, kas ir apmācīti rīkoties dažādās situācijās. Mums ir uzkrāta pieredze, lai bez raizēm nogādātu jūsu laivu, jahtu vai kuteri no punkta A uz punktu B. Mēs garantējam drošu un savlaicīgu piegādi!
Jahtu un laivu pārvadājumi

Laivu un jahtu pārvadājumi - lielgabarīta krava

Transportēšana pa sauszemi ir sarežģīts process, jo katrā valstī pastāv atšķirīgi likumi attiecībā uz lielgabarīta kravām. Katra valsts nosaka lielgabarīta kravu transportēšanas kārtību un nepieciešamību pēc priekšējā un aizmugurējā pavadošā transporta, kā arī policijas eskorta. Citi ierobežojumi ietver nakts laiku un nedēļas dienas, kad lielgabarīta kravām ir atļauts pārvietoties pa autoceļiem. Pārvadājuma veids ir komplicēts, kas prasa zinātību, iepriekšēju sagatavošanos, maršruta izpēti un apzināšanu. Lielgabarīta kravu pārvadājumi liek iespringt pat pieredzējušiem loģistikas darbiniekiem un speciālās tehnikas šoferiem.
Ursus Forwarding speciālisti ir guvuši plašu pieredzi jahtu un laivu pārvdājumos, kas ik dienas tiek papildināta un pilnveidota reālā praksē.

Jahtu un laivu pārvadājumu cenas

Jahtu un laivu pārvadājumu cenas ir mainīgas, kas nozīmē, ka nav iespējams noteikt vienu konkrētu cenu. Katrs gadījums ir individuāls. Pirms plānot pārvadājumu, nepieciešams sagatavot atbildes uz jautājumiem, kas palīdzēs pārvadātājam sagatavot precīzākas izmaksas, piemēram, jahtas modelis, garums, platums, augstums, svars, piegādes plānotais galamērķis, kā arī nepieciešamais piegādes laiks.

Pārvadājuma izmaksas ietekmē arī piekabes veids, sarežģītības pakāpe un cilvēkresursu nepieciešamais daudzums. Jebkuru piedāvājumu izstrādājot, tiek ņemtas vērā individuālās klienta vēlmes.
Lai atvieglotu jahtu un laivu pārvadāšanas procesu, esam izstrādājuši noteiktu sistēmu, kas radīs papildus drošību un mazinās stresu. Mūsu speciālisti konsultēs un sniegs atbalstu visa pārvadājuma laikā. Papildus pirms pārvadājuma veikšanas sniegsim ieteikumus kā labāk sagatavot laivu transportēšanai, ieteiksim, ko demontēt vai nostiprināt. Izplānosim optimālāko un drošāko maršrutu, lai izvairītos no negaidītiem starpgadījumiem un atbilstu visiem ceļa satiksmes drošības standartiem.

Pie iekraušanas un izkraušanas, ieteiksim labāko vietu laivas novietošanai, lai nodrošinātu ērtāko piekļuvi kravas automobilim un piekabei. Sakārtosim atļaujas un organizēsim pavadošo transportu. Organizēsim piemērotāko un atbilstošāko tehniku, izvērtējot projekta specifikācijas, lai jahta sasniegtu galamērķi ātri un droši.

Jahtu un laivu pārvadāšanu var iedalīt dažādos posmos.

Pirmais posms

Pirmais posms ir vedamās kravas pārzināšana, pārvadātāja nolīgšana un saskaņošanas darbi. Tiklīdz kravas pārvadājums ir saskaņots, nepieciešams vienoties par laika periodu, sakārtot atļaujas un dokumentāciju.

Otrais posms

Otrais posms ir izplānot maršrutu no iekraušanas vietas līdz pat izkraušanas vietai. Nepieciešamības gadījumā veiksim maršruta klātienes izpēti, lai pārliecinātos, ka pārvadājuma laikā neradīsies neparedzēti starpgadījumi, kā arī, lai pārvadājumam netraucētu infrastruktūras elementi vai koku zari.

Trešais posms

Trešais posms ir laivas iekraušana. Pilnībā pārraudzīsim iekraušanas darbus, lai novērstu kaut mazāko nobīdi no plāna.

Ceturtais posms

Ceturtais posms ir laivas sagatavošana pārvadājumam. Rūpīgi pārbaudīsim vai tā ir pareizi nostiprināta, kā arī veiksim visas darbības, kas nepieciešamas, lai pārvadājums būtu veiksmīgs. Piektais un noslēdzošais posms ir jahtas piegāde galamērķī.
Uzraudzīsim visu procesu, lai tā tiktu novietota iepriekš saskaņotajā vietā vai ielaista ūdenī. Lai patīkama kuģošana!

Kravu veidi un maršruti

Jahtas un laivas sagatavošana pārvadājumam ir būtiska sastāvdaļa, lai tas noritētu bez starpgadījumiem. Mēs nodrošināsim pilna servisa pārvadājumu, kuru uzraudzīs profesionāli apmācīti loģistikas darbinieki. Piedāvājam iepazīties ar dažām lietām, kuras jāzina, lai pareizi sagatavotu laivu transportēšanai. Neatkarīgi no tā, cik kilometru garš būs pārvadājums, laiva jānostiprina, it kā tā šķērsotu okeānu. Nepieciešams nostiprināt lūkas ar izolācijas lenti, lai izvairītos no iespējamiem ūdens bojājumiem, kā arī aizvērt visus logus. Iesakām aizlīmēt iekšējo skapju durvis un atvilktnes, lai pārvadājuma laikā tās neatvērtos, tādā veidā bojājot salona interjeru, kā arī aizslēgt visas durvis. Iesakām vēlreiz pārliecināties, vai sniegtā informācija pārvadātājam par laivu ir precīza un korekta, lai izvairītos no nepatīkamiem starpgadījumiem. Neaizmirstiet izņemt no skapīšiem jebkādus priekšmetus, īpaši, ja plānojat šķērsot muitu. Pirms pārvadājuma sākšanas iesakām uzņemt attēlus, lai gadījumos, kad, saņemot laivu, ir konstatēti bojājumi, būtu dokumentēts laivas vizuālais stāvoklis pirms transportēšanas. Jahtas svaru nepieciešams maksimāli samazināt, iespēju robežās nepieciešams iztukšot degvielas un ūdens tvertnes. Iesakām atvienot visas elektroierīces, kā arī atvienot baterijas. Ja pārvadājums plānots ziemas mēnešos, iesakām pārbaudīt motora stāvokli un iztukšot gaisa kondicionēšanas iekārtu. Lai pārvadājums veiksmīgi izdotos ir svarīga kopīga sadarbība attiecībā uz augstāk minētajiem sagatavošanās darbiem. 

Varat būt drošs - jūsu laiva ir labās rokās!

Par to ko esam veikuši mēs, uzzini mūsu projektu sadaļā jahtas piegāde.

Laivu pārvadājumi un to izaicinājumi

Jebkurš ūdens transports tiek ražots tā mērķim – pārvietoties ūdenī, tādēļ to transportēšana pa sauszemi ir izaicinājums pats par sevi. Piemēram, ūdens balsta visu laivas korpusu vienmērīgi. Tas nozīmē, ka pārvietojot pa sauszemi jānodrošina līdzīgi apstākļi – korpuss jābalsta noteiktos punktos.

Uz laivu pārvadājumiem lielā mērā attiecās tādi paši izaicinājumi kā uz lielgabarīta kravām – tā ir saskaņošana ar valsts iestādēm – maršruti, kravas izmēri utt. Šim kravu veidam nepieciešama speciāla tehnika un zināšanas veiksmīgai pārvadāšanai. Jārēķinās, ka laivu pārvadājumi jebkurā gadījumā traucēs kopējai satiksmei, jo šāda veida kravām ir stingri ātruma ierobežojumi.

Viens no izplatītākajiem izaicinājumiem – laikapstākļi. Tā kā lielāko tiesu laivu pārvadājumos tiek izmantoti celtņa pakalpojumi, to izmantošana ir atļauta noteiktos laika apstākļos. Ja cilvēki vēju ikdienā uzskata par vieglu traucēkli, kas aizpūš avīzes, lapas un reizēm atkritumus, tad ceļot kravas tas var radīt pamatīgas nepatikšanas. Palielinoties vējam samazinās celtņa celtspēja. Par maksimālo pieļaujamo vēja ātrumu kravu celšanai vidēja izmēra celtnim tiek uzskatīti 10m/s. Ja vēja ātrums tiek pārsniegts, kravas iekraušana tiek pārcelta.

Jahtu apdrošināšana. Pat ar izcilāko pārvadājuma plānu, visas situācijas paredzēt nav iespējams. Tādēļ papildus apdrošināšana sevī ietver dažādus gadījumus, kas liks izvairīties no nepatīkamām situācijām un sniegs papildus drošības sajūtu.

Jahtu un laivu pārvadājumi ikdienā sastopas ar dažādiem izaicinājumiem, kas var ietekmēt pārvadājuma ātrumu un cenu, jo sīkāka informācija par plānoto piegādi, jo mazāka iespēja pārpratumiem un interpretācijām.

Jashtu pārvadāšana ar pozitīvu reputāciju

Labākais piedāvājums pakalpojumam "jahtu un laivu pārvadāšana" ir vien dažu klikšķu attālumā. Izmantojiet pogu “Uzzināt cenu” un saņemiet mūsu piedāvājumu visīsākajā laikā! Ar prieku uzņemsimies jūsu uzņēmuma vajadzībām atbilstošo jahtu pārvadāšanu un ar to saistītos uzdevumus, kļūstot par Jūsu uzticamo loģistikas partneri!

Darba laiki

  • P9.00 - 17.00
  • O9.00 - 17.00
  • T9.00 - 17.00
  • C9.00 - 17.00
  • P9.00 - 17.00
  • S -
  • Sv-

Kontakti

Raunas iela 44/1 LV-1039 Rīga, Latvija

+371 66100250

E-pasts: uzzinicenu@ursus.lv

Seko mums