Kravu apdrošināšana

Uzticiet savas rūpes par kravu apdrošināšanu profesionāļu komandai ar vairāk nekā 16 gadu pieredzi. Aicinām aizpildīt cenas pieprasījuma veidlapu, izmantojot pogu "Uzzināt cenu", un mūsu speciālisti sazināsies ar Jums visīsākajā laikā.
Ja Jūs interesē jūras kravu pārvadājumi un vēlaties saņemt konsultāciju, lūdzam izmantot pogu “Saņemt konsultāciju” lapas apakšā, mēs ar prieku atbildēsim uz Jūsu jautājumiem.
Veicot preču pirkšanas vai pārdošanas darījumus, veidojas ilgāks laikposms, kurā prece vairs nav pārdevēja redzeslokā, taču vēl nav nonākusi arī pircēja rokās. Šis laikposms, kurā preces likteni nekontrolē ne pārdevējs, ne pircējs, rodas preču transportēšanas laikā. Kravu pārvadājumi ir mehānisks process, kura laikā prece un tās iesaiņojums mēdz tikt pakļauti visdažādāko apstākļu iedarbībai. Lai arī mūsdienās kravu pārvadājumi ir kļuvuši daudz drošāki un lielākajā daļā gadījumu kravas tiek piegādātas bez jebkāda veida bojājumiem, tomēr ir situācijas, kas nav neparedzamas, un bojājumi var rasties. Transporta uzņēmums, protams, atbild par visiem bojājumiem un zaudējumiem, kas, tā vainas dēļ, ir radušies preču transportēšanas laikā, taču jebkura pārvadātāja atbildību ierobežo attiecīgie normatīvie akti.
Kravu apdrošināšana

Ātra un ērta kravu apdrošināšana

Ursus Forwarding piedāvājumā ir visu veidu kravu apdrošināšana, kā arī ar apdrošināšanu saistītie pakalpojumi, piemēram, apdrošināšanas eksperta (surveja) klātbūtne nepieciešamajā pārvadājuma posmā. Atvērtās polises līgums, ko mūsu uzņēmums ir noslēdzis ar apdrošināšanas sabiedrību, paredz iespēju Ursus Forwarding speciālistiem pašiem izsniegt apdrošināšanas polises, kas mūsu klientiem nozīmē minimāli patērētu laiku apdrošināšanas pakalpojuma iegādei. Kravu apdrošināšanas polisi noformē un vēlāk arī izsniedz tas pats Ursus Forwarding speciālists, kurš atbild par jūsu kravu pārvadājumiem. Tas vēlreiz apstiprina šī pakalpojuma ērtumu un operativitāti.

Kravu apdrošināšanas veidi

Transporta uzņēmumi dara visu iespējamo, lai nepieļautu kravu zādzības, nozaudēšanu vai bojājumus, kas, savukārt, varētu radīt zaudējumus preču īpašniekiem. Neņemot to vērā, pastāv prettiesiskas rīcības vai arī vienkārši nelaimīgas apstākļu sakritības risks. Lai pasargātu sevi no finansiāliem zaudējumiem, pircēji vai pārdevēji (atkarībā no piegādes noteikumiem) vēršas apdrošināšanas sabiedrībās. Uzņēmumā Ursus Forwarding ir iespējama auto, jūras, avio un dzelzceļa kravu apdrošināšana pret šādiem riskiem:

Kravu apdrošināšana pret visiem riskiem

Pret visiem riskiem: tas nozīmē, ka saņemsiet atlīdzību par jebkāda veida bojājumiem, kas jūsu precei radīsies transportēšanas
procesā

Kravu apdrošināšana pret minētajiem riskiem

Pret minētajiem riskiem: šajā gadījumā zaudējumi tiks atlīdzināti tikai tad, ja tie radīsies tādu apstākļu rezultātā, kas ir minēti Jūsu apdrošināšanas polises noteikumos.
Atkarībā no transportēšanas veida mainās pārvadātāja atbildība kravas zuduma, bojājumu vai bojāejas gadījumā. Auto kravu pārvadājumu gadījumā pārvadātāja atbildība ir 8,33 SDR par katru bojātās/zudušās kravas bruto kilogramu, aviotransporta gadījumā ‒ 19 SDR un jūras transporta gadījumā ‒ 2 SDR par katru bojātās/zudušās kravas bruto kilogramu. 1 SDR vērtība ir aptuveni 1,19 EUR (vērtība mainās atkarībā no aktuālā SDR kursa). Ja kravas vērtība pārsniedz šo kompensācijas apmēru, iesakām kravu papildus apdrošināt, vēršoties pie mūsu speciālistiem, kuri ar prieku palīdzēs noformēt pilnas vērtības apdrošināšanas polisi jūsu savai kravai vien dažās minūtēs.

Kravu apdrošināšana ar pozitīvu reputāciju

Labākais piedāvājums pakalpojumam "kravu apdrošināšana" ir vien dažu klikšķu attālumā. Izmantojiet pogu “Uzzināt cenu” un saņemiet mūsu piedāvājumu visīsākajā laikā! Ar prieku uzņemsimies Jūsu kravu apdrošināāsanu un ar to saistītos uzdevumus, kļūstot par Jūsu uzticamo loģistikas partneri!

Darba laiki

  • P9.00 - 17.00
  • O9.00 - 17.00
  • T9.00 - 17.00
  • C9.00 - 17.00
  • P9.00 - 17.00
  • S -
  • Sv-

Kontakti

Raunas iela 44/1 LV-1039 Rīga, Latvija

+371 66100250

E-pasts: uzzinicenu@ursus.lv

Seko mums