Kravu pārvadājumi Latvijā

Ursus Forwarding ir uzticams partneris kravu pārvadājumos Latvijā. Nodrošināsim plašu pakalpojumu klāstu, lai Jūsu kravas droši un savlaicīgi nonāktu jebkurā Latvijas vietā.  Piedāvājam autotransporta pārvadājumus, personīgo mantu pārvadājumus, lielgabarīta un bīstamo kravu transportu, kā arī beramo kravu pārvadājumus. Ar ilgstošu pieredzi loģistikas nozarē garantējam uzticamību, drošību un individuālu pieeju katram klientam.

Ja Jūs interesē kravu pārvadājumi Latvijā un vēlaties saņemt konsultāciju, lūdzam izmantot pogu “Saņemt konsultāciju” lapas apakšā, mēs ar prieku atbildēsim uz Jūsu jautājumiem.

auto kravu pārvdājumi

Profesionalitāte ik uz soļa

Ursus Forwarding piedāvā kravu pārvadājumus visā Latvijā, kas būs piemēroti jebkurām vajadzībām. Esam šeit, lai palīdzētu rast visdažādākos loģistikas risinājumus, neatkarīgi no situācijas un sarežģītības pakāpes. Jums nebūs jāuztraucas par laika trūkumu, nesaprotamiem maršrutiem vai sarežģītu komunikācijas tīklu - mēs esam gatavi nodrošināt efektīvu un uzticamu loģistikas atbalstu, lai Jūs vairāk laika varētu veltīt savam biznesam un tā izaugsmei.

auto kravu pārvadājumi

Civiltiesiskās atbildības apdrošināšana

Veicot kravu pārvadājumus Latvijā ar Ursus Forwarding, garantējam civiltiesisko apdrošināšanu. Tas nozīmē, ja pārvadājuma laikā krava tiks bojāta neparadzētu apstākļu dēļ, apdrošinātāji segs radušos zaudējumus. Mūsu mērķis ir sniegt augstas kvalitātes pakalpojumus, garantējot, ka kravas nonāk galamērķī laikā un neskarta. Apdrošināšana dos papildus drošības sajūtu, pasargājot no neparedzamām situācijām. Sazinieties ar mums un kopā mērosim ceļu uz veiksmīgu sadarbību!

Piegādes reģionos

Sasniedziet jebkuru no Latvijas reģioniem ar Ursus Forwarding. Piegādes pieejamas gan uz lielākajiem rajonu centriem, gan uz attālākiem punktiem. Galvenais nosacījums – atbilstoša infrastruktūra galamērķa sasniegšanai.  Neatkarīgi no tā, kur Jūs atrodaties Latvijā – lielākajos rajonu centros vai kādā no mazākām pilsētām un ciemiem – Ursus Forwarding var nodrošināt Jūsukravas piegādi. Neatkarīgi no tā, vai nepieciešama vienreizēja piegāde vai meklējiet sadarbības partneri ilgtermiņam, atradīsim Jums piemērotākos pakalpojumus.

Piegādes uz Latvijas nomalēm un lielākajām Latvijas pilsētām:

 •         Rīga
 •         Liepāja
 •         Daugavpils
 •         Jelgava
 •         Valmiera
 •         Rēzekne
 •         Ventspils
 •         Jūrmala
 •         Ogre
 •         Jēkabpils
Ursus Forwarding nodrošina visdažādākos pakalpojumus un nodrošina efektīvu kravu pārvadājumu risinājumus visā valsts teritorijā. Ar mūsu pieredzi un profesionālo pieeju nodrošinām drošu un savlaicīgu kravu piegādi, neatkarīgi no tā, vai tā ir lielgabarīta krava, personīgo mantu vai bīstamo kravu pārvadājumi. Uzziniet vairāk par mūsu pakalpojumiem un kā mēs varam palīdzēt Jūsu vajadzībām!
Vietējie auto kravu pārvadājumi

Vietējie auto kravu pārvadājumi

Auto pārvadājumi Latvijā piedāvā vairākas būtiskas priekšrocības. Tie ir ātri un efektīvi, ļaujot kravai nonākt galamērķī īstajā laikā un droši. Tieši auto kravu pārvadājumi Latvijā ir viselastīgākie, ja negaidīti jāmaina vai jāpārplāno maršruti, kā arī brīžos, kad nepieciešams mainīt piegādes laiku. Visbeidzot, auto kravu pārvadājumi ir neaizvietojami, izmantojot pārējos pārvadājumu veidus, lai kravu nogādātu uz vai no ostas, stacijas vai lidostas.

Personīgo mantu pārvadājumi Latvijas teritorijā

Personīgo mantu pārvadājumi Latvijas teritorijā

Lai garantētu drošus personīgo mantu pārvadājumus, svarīgi ir veikt pareizu mantu iepakošanu un novietošanu transportlīdzeklī. Nepareiza kravas izvietošana, transportējot personīgās mantas, var izraisīt tās apgāšanos, kā rezultātā kastes un to saturs var tikt bojāts. Mūsu pieredzējušie pakotāji rūpējas par precīzu un drošu iepakošanu, izmantojot speciāli paredzētus materiālus, kas novērš kustības un stabilizē kravu transporta laikā. Mēs pievēršam uzmanību pat vissīkākajām detaļām, lai nodrošinātu personīgo mantu drošu transportēšanu. 

Vietējie beramkravu pārvadājumi

Vietējie beramkravu pārvadājumi

Vietējie beramkravu pārvadājumi Latvijā ir būtiska ekonomikas un infrastruktūras daļa, nodrošinot ātru un efektīvu materiālu pārvietošanu no ražošanas vietām līdz patērētājiem. Šie pārvadājumi veicina reģionālo attīstību, piegādājot būvmateriālus un citus svarīgus resursus uz tālākajām vietām. Ursus Forwarding nodrošina beramkravu pārvadājumus, kas ietver graudus, lopbarību, kartupeļus, smiltis, cementu, ogles un citus būvmateriālus. Mūsu rīcībā ir daudzveidīgas piekabes, lai piedāvātu labākos risinājumus.

 Lielgabarīta pārvadājumi Latvijā

Lielgabarīta pārvadājumi Latvijā

Mūsu uzņēmums piedāvā visaptverošus lielgabarīta kravu pārvadājumu risinājumus. Ar bagātīgu pieredzi un plašām zināšanām, nodrošinām precīzus, efektīvus un drošus pārvadājumus. Nodrošinam nepārtrauktu kravas uzraudzību visa pārvadājuma laikā, lai lielgabarīta krava galamērķī nonāktu ar maksimālu efektivitāti. Piedāvājam negabarīta kravu pārvadājumus visā Latvijas teritorijā, tāpat garantējam drošu piekļuvi līdz ostām un valsts robežām.

ADR-Bīstamo kravu pārvadājumi Latvijā

ADR-Bīstamo kravu pārvadājumi Latvijā

Bīstamo kravu pārvadājumi Latvijā nosaka augstus drošības standartus un īpašu uzmanību. Šie pārvadājumi prasa atbilstošus sertifikātus un pieredzi, lai nodrošinātu kravas, kā arī apkārtējās sabiedrības un vides drošību. Sertificēti pārvadātāji un  specializētas prasības transportlīdzekļiem palīdz nodrošināt, ka bīstamās vielas tiek pārvadātas atbilstoši likumdošanas prasībām, nenodarot kaitējumu. Ursus Forwarding piedāvā bīstamo kravu pārvadājumus ar stingriem drošības standartiem un regulāru transportlīdzekļu uzraudzību.

Noliktavas pakalpojumi

Noliktavas pakalpojumi

Vietējie noliktavu pakalpojumi nodrošina efektīvu kravu uzglabāšanu un tās pārvaldību. To atrašanās vieta nodrošina ērtu piekļuvi un ātru piegādi visa veida kravu pārvadājumiem Latvijā. Piedāvājam dažādu veidu noliktavas - vispārējās, kas būs piemērotas dažādu preču uzglabāšanai, specializētas, kas domātas konkrētai preču grupai, piemēram, pārtikai un medikamentiem, muitas noliktavas, lai atvieglotu importa un eksporta procedūras un noliktavas ar temperatūras kontroli. 

Ursus Forwarding ir Jūsu uzticamais partneris kravu pārvadājumos Latvijā! Mūsu pieredzējušā komanda nodrošinās drošu un savlaicīgu kravu piegādi visā Latvijā. Garantējam augstas kvalitātes pakalpojumus, uzticamību, individuālu pieeju, teicamu komunikāciju un konkurētspējīgas cenas.

 

Klientu atsauksmes

Ar Ursus Forwarding vienmēr patīkami sadarboties! Viņi atradīs risinājumu, ja nepieciešams ātri un operatīvi piemeklēs transportu. Cenas ir konkurētspējīgas. Nekad nav bijušas nekādas sūdzības, lai arī sadarbība ir vairāku gadu garumā – Īsumā sakot ir izveidojusies lieliska sadarbība!

Sniegtais pakalpojums vērtējumu skalā ir izcils, sākot ar vieglo konstruktīvo komunikāciju, darba grafiku saskaņošanu un visbeidzot kravu, mūsu gadījumā skatuves scenogrāfijas transportēšanu ne tikai Latvijas robežās, bet arī viesizrādēs ārpus Latvijas Republikas robežām, konkrēti Tallinā. Esam ļoti gandarīti par izveidojušos sadarbību un sniegto pakalpojumu.

Novēlam SIA “Ursus Forwarding” neatkāpties no savām vērtībām un sasniegt arvien augstākus mērķus.

Līgumā noteiktajā kārtībā un termiņos, saskaņā ar tehnisko specifikāciju, pienācīgā kvalitātē, ar savu darbaspēku, darba rīkiem un materiāliem SIA “URSUS FORWARDING” veica mēbeļu transportēšanu. Līdz ar to varam ieteikt citām personām SIA “URSUS FORWARDING” kā labu sadarbības partneri, kas savu darbu veic apzinīgi, kvalitatīvi un savlaicīgi.

Biežāk uzdotie jautājumi

Kādi ir galvenie pakalpojumi, ko piedāvājat kravu pārvadājumos Latvijā?

Mūsu uzņēmums nodrošina plašu pakalpojumu klāstu sākot ar kravu pārvadājumiem, beidzot ar noliktavu pakalpojumiem. 

Vai jūs piedāvājat speciālus pakalpojumus noteiktām nozarēm?

Jā, mūsu uzņēmums specializējas dažādās nozarēs, tai skaitā ražošanas, tirdzniecības un farmācijas nozarēs. Mūsu piedāvātie risinājumi tiek pielāgoti klientu vajadzībām.

Kāpēc izvēlēties jūsu kompāniju vietējiem pārvadājumiem?

Mēs piedāvājam uzticamus un efektīvus pakalpojumus, kas nodrošina ātru preču piegādi, elastīgus risinājumus un konkurētspējīgas cenas. Mūsu prioritāte ir izcila sadarbība ar klientiem ilgtermiņā.

Vai jūs nodrošināt klientu atbalstu un kādu veidu saziņu piedāvājat?

Esam maksimāli pieejami klientiem un piedāvājam dažādus saziņas kanālus - tālruni, e-pastu, WhatsApp un citus kanālus.

Kā varu sazināties un uzzināt vairāk par jūsu pakalpojumiem?

Lai iegūtu papildu informāciju vai veiktu pasūtījumu, sazinieties ar mums pa tālruni +371 66100250 vai e-pastu uzzinicenu@ursus.lv, vai aizpildot cenu pieteikuma formu.  Mēs ar prieku atbildēsim uz jūsu jautājumiem.

Kā tiek nodrošināta preču drošība?

Mēs pievēršam īpašu uzmanību preču drošībai, tostarp piedāvājam dažādas apdrošināšanas iespējas. Mūsu riska vadības plāns ietver ātru reaģēšanu, lai minimizētu jebkādus traucējumus pārvadājumos.

Kādi ir piegādes termiņi un laiki?

Mēs cenšamies nodrošināt ātru un precīzu piegādi, mūsu termiņi ir maksimāli elastīgi, lai atbilstu klienta vajadzībām. Konkrēti piegādes laiki tiek precizēti individuāli, ņemot vērā klienta prioritātes un prasības.

Kāda veida transportlīdzekļi tiek izmantoti jūsu pakalpojumu sniegšanā?

Mēs izmantojam modernus un uzticamus auto, sākot no maziem piegādes auto līdz pat platformām negabarītu pārvadājumiem.  Piedāvātie transporta līdzekļi tiek regulāri uzturēti labā tehniskajā kārtībā, lai nodrošinātu drošus un efektīvus preču pārvadājumus.

Kā tiek aprēķinātas izmaksas par pakalpojumiem un vai ir piedāvātas dažādas samaksas opcijas?

Pārvadājuma izmaksas ir atkarīgas no pakalpojuma sarežģītības un attāluma. Maksājumu nosacījumi tiek precizēti individuāli, ņemot vērā klienta prasības un rādītājus.

Vai jūsu uzņēmums piedāvā eksprespakalpojumus vai ārkārtas situāciju risinājumus?

Jā, mēs piedāvājam eksprespakalpojumus, ja klientam ir nepieciešama ātrāka piegāde. Turklāt mums ir izstrādāta iekšējā politika, kā risinātu ārkārtas situācijas un nodrošinātu nepārtrauktu pārvadājumu.

Uzticiet sava uzņēmuma vietējos kravu pārvadājums drošās rokās!

Vēlaties atrast piemērotāko kravu pārvadājumu veidu sava uzņēmuma precēm? Mūsu speciālisti ir šeit, lai palīdzētu Jums to paveikt izdevīgi un droši! Sazinieties ar Ursus Forwarding jau tagad!

Darba laiki

 • P9.00 - 17.00
 • O9.00 - 17.00
 • T9.00 - 17.00
 • C9.00 - 17.00
 • P9.00 - 17.00
 • S -
 • Sv-

Kontakti

Raunas iela 44/1 LV-1039 Rīga, Latvija

+371 66100250

E-pasts: uzzinicenu@ursus.lv

Seko mums