Kuģu fraktēšana

Uzticiet savas rūpes par kuģu fraktēšanu profesionāļu komandai ar vairāk nekā 16 gadu pieredzi. Aicinām aizpildīt cenas pieprasījuma veidlapu, izmantojot pogu "Uzzināt cenu", un mūsu speciālisti sazināsies ar Jums visīsākajā laikā.
Ja Jūs interesē kuģu fraktēšana un vēlaties saņemt konsultāciju, lūdzam izmantot pogu “Saņemt konsultāciju” lapas apakšā, mēs ar prieku atbildēsim uz Jūsu jautājumiem.
Kuģa fraktēšana ir kravas tonnāžai un gabarītiem atbilstoša kuģa vai vietas uz kuģa meklēšana kravas pārvadāšanai, par kuru vēlāk tiek noslēgts pārvadājuma līgums starp pasūtītāju un transporta uzņēmumu. Citiem vārdiem sakot, kuģa fraktēšana ir vienošanās par kuģa nomu konkrēta pārvadājuma izpildīšanai vai arī kuģa noma uz noteiktu laika periodu. Saskaņā ar fraktēšanas līgumu transporta uzņēmums uzņemas pienākumus nogādāt kravu no nosūtīšanas ostas līdz norādītajai piegādes ostai, bet fraktētājs (pasūtītājs) apņemas par šo pakalpojumu samaksāt noteiktu maksu (frakti). Šādu pārvadājumu organizēšanai kravu īpašnieki pārsvarā vēršas pie starpnieku uzņēmumiem, kas, izmantojot savu pieredzi, zināšanas un kontaktus, spēj ātri sameklēt pārvadājamajai kravai atbilstošu kuģi.
kuģu fraktēšana

Kuģu fraktēšana atbilstoši vajadzībām

Piedāvājam kuģu fraktēšanu atbilstoši mūsu klientu vēlmēm un mērķiem. Atkarībā no Jūsu kravas veida un gabarītiem izvēlēsimies kravai piemērotu kuģi vai vietu uz tā. Iespējams fraktēt kuģi vienam vai vairākiem pārvadājumiem, kā arī fraktēt kuģi uz noteiktu laiku vai noteikta apjoma izpildei.

Kuģu fraktēšanas papildpakalpojumi:

Ursus Forwarding speciālisti ir guvuši plašu pieredzi saistībā ar kuģu fraktēšanu, kas ik dienas tiek papildināta un pilnveidota reālā praksē. Mūsu uzņēmums nodrošina turpmāk minētos papildpakalpojumus saistībā ar kuģu fraktēšanu.

Kravas iekraušanas darbi nosūtītāja objektā

Mūsu uzņēmuma rīcībā ir dažādu amplitūdu mobilie celtņi, kas nodrošinās pat iespaidīgāko lielgabarīta un smagsvara kravu iekraušanas darbus.
Ursus Forwarding speciālisti noorganizēs Jūsu kravas iekraušanu atbilstošā transportā tās tālākai nogādāšanai ostā.

Kravas izvietošana ostā un tās uzglabāšana

Kravas gatavības un kuģa atiešanas datumi ne vienmēr ir tik saskanīgi, ka izdodas iztikt bez kravas uzglabāšanas ostā. Piedāvājam Jūsu kravu drošu uzglabāšanu apsargājamā noliktavā vai laukumā, kas atrodas ostas teritorijā.

Stividoru pakalpojumi

Nodrošinām dažādu veidu kravu iekraušanas darbus kuģos un citos kravas transporta sastāvos.
Iekraušanas darbi ostā tiek veikti 24 stundas diennaktī, tādēļ, iepriekš vienojoties, ir iespējams organizēt kraušanās procesu jebkurā klientam ērtā laikā.

Kravas piegāde pa sauszemi līdz ostai

Pārsvarā kravas uz ostu tiek nogādātas ar autotransportu, taču apjomīgāku kravu gadījumā kravas piegādei var tikt izmantoti arī dzelzceļa pārvadājumi. Mūsu speciālisti izvēlēsies Jūsu kravai piemērotāko piegādes veidu, kā arī izstrādās optimālo maršrutu, ņemot vērā kravas gabarītus un specifiku.

Muitas formalitātes

Mūsu muitas brokeri veiks visus nepieciešamos darbus saistībā ar muitas dokumentu noformēšanu pārvadājumiem uz trešām valstīm, kā arī kravu atmuitošanu, nodokļu aprēķināšanu, muitas kodu piemērošanu u. c.

Ostas operācijas kravas piegādes ostā

Pēc klienta pieprasījuma noorganizēsim kravas izkraušanas darbus un kravas uzglabāšanu ostā, kā arī atrisināsim jautājumu par kravas piegādi saņēmējam, piedāvājot Jūsu nepieciešamībai atbilstošu transportu, kas kravu nogādās no ostas līdz gala saņēmējam, kā arī parūpēsimies par kravas izkraušanas darbiem piegādes punktā.
Jūras kravu pārvadājumi, bez šaubām, ir pats senākais kravu pārvadājumu veids. Arī mūsdienās visā pasaulē stabili pieaug pieprasījums pēc kuģu fraktēšanas pakalpojumiem. Mūsdienu industriālais laikmets rada nemitīgu nepieciešamību pēc izejvielām un resursiem, kas savukārt motivē kuģu īpašniekus papildināt un modernizēt savu kuģu floti. Tas rada nepārprotamu pārliecību, ka kuģu fraktēšana turpinās saglabāt savu nozīmīgumu arī turpmāk.

Pastāv vairāki kuģu fraktēšanas veidi

Kuģa fraktēšana vienam reisam

Šajā gadījumā pēc pārvadājuma izpildes tiek izbeigts arī pārvadājuma līgums. Turpmākai sadarbībai ar transporta uzņēmumu ir nepieciešama jauna līguma noslēgšana.

Kuģa fraktēšana vairākiem secīgiem reisiem

Šajā gadījumā transporta uzņēmumam ir jānodrošina līgumā noteiktais reisu skaits bez pārtraukuma. Kuģa īpašniekam nav tiesību nodot kuģi citam fraktētājam, kamēr netiek izpildītas līgumsaistības un netiek piegādāta visa krava.

Kuģa fraktēšana uz noteiktu laiku

Šajā gadījumā pārvadājumi tiek īstenoti noteiktā laika periodā. Tam par pamatu ir līgums, kurā ir noteiktas visas prasības attiecībā uz kuģi, piegādes noteikumi, samaksas kārtība u. c.

Kravu veidi un maršruti

Ursus Forwarding piedāvā visdažādāko kuģu fraktēšanu šķidrajām kravām (lejamkravām), beramkravām, lielgabarīta un smagsvara kravām, moduļu mājām un cita veida projektu kravām. Mūsu praksē visspēcīgāk ir izdevies attīstīt kuģu fraktēšanu Baltijas un Ziemeļjūrā, taču, pildot mūsu klientu pasūtījumus, itin bieži ir nācies īstenot arī tālākus pārvadājumus. Sadarbība, kas mūsu uzņēmumam vairāku gadu gaitā ir izveidojusies ar dažādām kuģniecības sabiedrībām, paver plašas iespējas operatīvi izvēlēties mūsu klientu vēlmēm atbilstošus kuģus, praktiski neierobežojot viņus maršruta izvēlē.
Mūsu galvenais uzdevums ir atvieglot mūsu klientu darba procesus, pilnībā uzņemoties visus ar kuģu fraktēšanu saistītos uzdevumus un pārvadājumu organizēšanu, nodrošinot iespējami mazākus kopējos transportēšanas izdevumus un īsākus piegādes termiņus. Veicot kravas, tās gabarītu un maršruta izpēti, mūsu speciālisti sagatavos optimālāko piegādes plānu un piedāvās kravai piemērotāko apstrādes ostu.

Kurģu fraktēšana ar pozitīvu reputāciju

Labākais piedāvājums pakalpojumam "kuģu fraktēšana" ir vien dažu klikšķu attālumā. Izmantojiet pogu “Uzzināt cenu” un saņemiet mūsu piedāvājumu visīsākajā laikā! Ar prieku uzņemsimies jūsu uzņēmuma vajadzībām atbilstošo kuģu fraktēšanu un ar to saistītos uzdevumus, kļūstot par Jūsu uzticamo loģistikas partneri!

Darba laiki

  • P9.00 - 17.00
  • O9.00 - 17.00
  • T9.00 - 17.00
  • C9.00 - 17.00
  • P9.00 - 17.00
  • S -
  • Sv-

Kontakti

Raunas iela 44/1 LV-1039 Rīga, Latvija

+371 66100250

E-pasts: uzzinicenu@ursus.lv

Seko mums