Muitas brokeru pakalpojumi

Uzticiet savas rūpes par preču muitošanas procesiem profesionāļu komandai ar vairāk nekā 16 gadu pieredzi. Aicinām aizpildīt cenas pieprasījuma veidlapu, izmantojot pogu "Uzzināt cenu", un mūsu speciālisti sazināsies ar Jums visīsākajā laikā.
Ja Jūs interesē muitas brokeru pakalpojumi un vēlaties saņemt konsultāciju, lūdzam izmantot pogu “Saņemt konsultāciju” lapas apakšā, mēs ar prieku atbildēsim uz Jūsu jautājumiem.
Līdz ar Latvijas iestāšanos Eiropas Savienībā vienkāršāka ir kļuvusi arī preču aprite Eiropas Savienības valstīs. Agrāk muitas kontrolei bija pakļautas pilnīgi visas kravas, līdz ar to muitas noslogotība bija milzīga, arī informācijas tehnoloģijas bija vien sava attīstības ceļa sākumā, kas, protams, padarīja kravu muitošanu par nepatīkamu un laikietilpīgu procesu. Mūsdienās preces, kas tiek sūtītas Eiropas Savienības robežās, netiek pakļautas muitas kontrolei, tas savukārt nozīmē mazāku muitas dienestu noslogotību un līdz ar to arī lielāku pieejamību. Arī informāciju tehnoloģiju attīstība un dažādu elektronisko dokumentu aprite būtiski atvieglo muitošanas procesus gan preču importētājiem un eksportētājiem, gan arī muitas brokeriem.
Muitas brokeru pakalpojumi

Iespēja taupīt laiku!

Kā racionāli sadalīt savu laiku un citus resursus, novirzot tos kārtējo darba uzdevumu risināšanai un perspektīvu biznesa ideju īstenošanai, ja muitas formalitāšu kārtošanai var būt nepieciešams viss jūsu produktīvais laiks pat vairākas darba dienas? Atbilde ir vienkārša: uzticiet sava uzņēmuma muitas procesus speciālistiem, kuri ir guvuši plašu pieredzi dažādu preču muitošanā, kā arī ik dienas paplašina savas zināšanas, sekojot likumdošanas aktu izmaiņām un izmantojot savas zināšanas praksē.

Muitas brokeru pakalpojumu veidi:

Ursus Forwarding muitas brokeri palīdzēs Jums ietaupīt laiku savu ikdienas darbu veikšanai, uzņemoties visas rūpes par Jūsu uzņēmumam nepieciešamajiem muitas procesiem. Mūsu piedāvājumā ir turpmāk minētie muitas brokeru pakalpojumi.

Klientu pārstāvēšana muitas iestādēs

Uzņēmumi, kas aktīvi darbojas starptautiskajā preču importa un eksporta tirgū, labi zina, ka sadarbība ar muitas iestādēm mēdz būt visai sarežģīta.
Lai taupītu jūsu laiku un pasargātu no potenciālo neskaidrību risināšanas, piedāvājam pārstāvēt jūsu intereses muitas iestādēs, pilnībā pārņemot ar jūsu preces muitošanu saistīto saziņu.

Muitošana un dokumentu noformēšana

Atkarībā no preces un maršruta specifikas piedāvājam noformēt importa, eksporta vai tranzīta deklarāciju, kā arī aprēķināt valstij maksājamo nodokļu apmēru. Veiksim dažādu veidu kravu atmuitošanas darbus jebkurā muitas punktā Latvijas teritorijā. Ja radīsies neskaidrības, sniegsim bezmaksas konsultācijas saistībā ar muitas procedūru piemērošanu.
Jebkuram uzņēmumam, kura darbībā ir vai nākotnē tiek plānota preču importēšana vai eksportēšana ārpus Eiropas Savienības valstīm agrāk vai vēlāk nākas saskarties ar muitas dienestu prasībām attiecībā uz preču muitošanu. Lai atvieglotu šo procesu, kā arī līdz minimumam samazinātu iespējamo neprecizitāšu radīto sarežģījumu rašanās iespējas, būtu ieteicams ar preču muitošanu saistītos jautājumus uzticēt muitas brokeriem, kuri faktiski ir uzskatāmi par starpnieku starp preces īpašnieku un muitas dienestu un pārstāv sava klienta intereses.

Muitas brokeru pakalpojumi ar pozitīvu reputāciju

Labākais piedāvājums jūsu kravu atmuitošanai ir vien dažu klikšķu attālumā. Izmantojiet pogu “Uzzināt cenu” un saņemiet mūsu piedāvājumu visīsākajā laikā! Ar prieku uzņemsimies Jūsu muitas brokera pienākumus ar to saistītos uzdevumus, kļūstot par Jūsu uzticamo loģistikas partneri!

Darba laiki

  • P9.00 - 17.00
  • O9.00 - 17.00
  • T9.00 - 17.00
  • C9.00 - 17.00
  • P9.00 - 17.00
  • S -
  • Sv-

Kontakti

Raunas iela 44/1 LV-1039 Rīga, Latvija

+371 66100250

E-pasts: uzzinicenu@ursus.lv

Seko mums