Noliktavu pakalpojumi

Uzticiet savas rūpes par noliktavas pakalpojumiem profesionāļu komandai ar vairāk nekā 16 gadu pieredzi. Aicinām aizpildīt cenas pieprasījuma veidlapu, izmantojot pogu "Uzzināt cenu", un mūsu speciālisti sazināsies ar Jums visīsākajā laikā.
Ja Jūs interesē noliktavas pakalpojumi un vēlaties saņemt konsultāciju, lūdzam izmantot pogu “Saņemt konsultāciju” lapas apakšā, mēs ar prieku atbildēsim uz Jūsu jautājumiem.
Kvalitatīvi noliktavu pakalpojumi iekļauj pakalpojuma sniedzēja pilnu atbildību par tā rīcībā esošo kravu uzglabāšanu, pārkraušanu un apstrādes procesu. Mūsu uzņēmuma piedāvātie noliktavas pakalpojumi nozīmē: varat būt droši, ka neatkarīgi no apjoma prece tiks atbildīgi un droši pārkrauta un uzglabāta, ievērojot visas prasības attiecībā uz preces specifikai atbilstošajiem apstākļiem. Ursus Forwarding piedāvā plašas, modernas un pilnībā aprīkotas noliktavas dažādu veidu kravu apstrādei Latvijā un Eiropā. Pieredzējuši noliktavu darbinieki palīdzēs jūsu uzņēmumam pilnveidot kravu pieņemšanas, apstrādes, uzglabāšanas un iekraušanas darbus.
Noliktavu pakalpojumi

Noliktavu loģistika

Mūsdienās kravu pārvadājumu un loģistikas jomā būtiski ir noliktavu pakalpojumi. Kravu pārvadājumu process var būt gan vienkāršs, gan multimodāls, tas savukārt nozīmē, ka kravu pa ceļam var nākties uzglabāt un pārkraut, tādēļ noliktavu pakalpojumi jau praktiski kopš nozares pirmsākumiem ir cieši saistīti ar dažādiem loģistikas procesiem. Multimodālo pārvadājumu gadījumā noliktavas pakalpojumi vairāk būtu dēvējami par noliktavu loģistiku, tas nozīmē, ka kravas tiek pārkrautas, uzglabātas vai citādi apstrādātas noliktavās to pārkraušanas punktos, kur tās tiek uzglabātas, līdz tiek pārkrautas citā kravas transportā.

Noliktavu pakalpojumu veidi

Mūsu piedāvājumā ir turpmāk minētie noliktavu pakalpojumi.

Īstermiņa un ilgtermiņa uzglabāšana

Arvien vairāk uzņēmumu izvēlas uzticēt savu preču uzglabāšanu loģistikas uzņēmumiem, nevis iegādāties vai nomāt savas noliktavas telpas. Tas ir racionāls solis, jo līdz ar sava uzņēmuma noliktavas procesu uzticēšanu profesionālam ārpakalpojuma sniedzējam uzņēmumam nav nepieciešami finansiāli ieguldījumi noliktavas telpu iegādei vai nomai, kā arī papildu personālam, tehnikai un noliktavas apsaimniekošanai. Atkarībā no klientu prasībām noliktavu pakalpojumi var iekļaut kravas pieņemšanu noliktavā, uzglabāšanu, šķirošanu, konsolidāciju, iesaiņošanu un piegādi, taču šis pakalpojums var izpausties arī daudz vienkāršāk ‒ kā telpu nodrošināšana īslaicīgai vai ilglaicīgai preču uzglabāšanai. Piedāvājam katra uzņēmuma specifikai un preču plūsmai atbilstošus uzglabāšanas pakalpojumus. Pēc jūsu iesniegtās informācijas apstrādes mūsu speciālisti piedāvās tieši jūsu uzņēmumam izstrādātu individuālu sadarbības piedāvājumu jūsu preču atbildīgai īstermiņa vai ilgtermiņa uzglabāšanai.

Kraušanas darbi

Iekraušanas process nozīmē kravas pacelšanu un ievietošanu kravas transportā ar mērķi veikt kravas tālāko transportēšanu. Savukārt izkraušana ‒ kravas izcelšanu no transportlīdzekļa un novietošanu noliktavas telpās tās uzglabāšanai vai cita veida tālākai apstrādei. Iekraušana un izkraušana ir sarežģīts process, pret kuru ir jāizturas ar maksimālu atbildību, lai nodrošinātu klientiem viņu preču drošību. Piedāvājam drošus un atbildīgus jūsu kravu iekraušanas un izkraušanas pakalpojumus mūsu noliktavu tīkla ietvaros. Atkarībā no jūsu kravas veida izkraušanas un iekraušanas darbus varam veikt, gan izmantojot specializēto tehniku, gan arī ar rokām, ja to noteic preces specifika. Mūsu noliktavas ir aprīkotas ar dažādu kapacitāšu iekraušanas tehniku, palešu ratiņiem un cita veida iekraušanas aprīkojumu. Nodrošināsim arī jūsu kravas transporta pārkraušanas darbus mūsu noliktavā. Pēc jūsu iesniegtās informācijas apstrādes mūsu speciālisti piedāvās tieši jūsu uzņēmumam izstrādātu individuālu sadarbības piedāvājumu jūsu preču atbildīgiem kraušanas darbiem.

Kravu konsolidēšana.

Kravu konsolidēšana ir vairāku nelielu, parasti no dažādiem nosūtītājiem piegādātu kravu pieņemšana noliktavā un to uzglabāšana tālākai transportēšanai ar vienu kravas pavaddokumentu. Mūsu uzņēmums piedāvā jūsu importa kravu konsolidāciju mūsu noliktavas telpās to tālākai apstrādei un piegādei, kā arī jūsu eksporta kravu konsolidāciju, sagatavojot tās izsūtīšanai jūsu sadarbības partneriem. Mūsu klientu ērtībām piedāvājam organizēt kravu vietējās piegādes, kā arī tālāku transportēšanu visā pasaulē. Pēc jūsu iesniegtās informācijas apstrādes mūsu speciālisti piedāvās tieši jūsu uzņēmumam izstrādātu individuālu sadarbības piedāvājumu jūsu kravu konsolidācijas darbiem.
Pastāv arī tiešie noliktavu pakalpojumi, kuru ietvaros pakalpojuma sniedzējs piedāvā savas telpas un ar preču apstrādi saistītos pakalpojumus uzņēmumiem, kuru īpašumā nav pietiekamas platības preču apstrādei, komplektācijai vai glabāšanai. Vai arī uzņēmumiem, kuri jebkādu citu motīvu vadīti labprāt uztic sava uzņēmuma noliktavas procesus ārpakalpojuma sniedzējam, kas ir saprotami, jo savas noliktavas izveidošana un uzturēšana nozīmē finansiālus ieguldījumus, kas ne vienmēr ir attaisnoti ar uzņēmumam nepieciešamo noliktavu pakalpojumu apjomu, tādēļ šādos gadījumos ir izdevīgāk sava uzņēmuma noliktavas procesus uzticēt profesionālam ārpakalpojuma sniedzējam.

Noliktavu pakalpojumi ar pozitīvu reputāciju

Labākais piedāvājums Jūsu noliktavas pakalpojumam ir vien dažu klikšķu attālumā. Izmantojiet pogu “Uzzināt cenu” un saņemiet mūsu piedāvājumu visīsākajā laikā! Ar prieku uzņemsimies Jūsu preču pārkraušanu un uzglabāšanu, kā arī ar to saistītos uzdevumus, kļūstot par Jūsu uzticamo loģistikas partneri!

Darba laiki

  • P9.00 - 17.00
  • O9.00 - 17.00
  • T9.00 - 17.00
  • C9.00 - 17.00
  • P9.00 - 17.00
  • S -
  • Sv-

Kontakti

Raunas iela 44/1 LV-1039 Rīga, Latvija

+371 66100250

E-pasts: uzzinicenu@ursus.lv

Seko mums