Personīgo mantu pārvadājumi

Uzticiet savas rūpes par personīgo mantu pārvadājumiem profesionāļu komandai ar vairāk nekā 16 gadu pieredzi. Aicinām aizpildīt cenas pieprasījuma veidlapu, izmantojot pogu "Uzzināt cenu", un mūsu speciālisti sazināsies ar Jums visīsākajā laikā.
Ja Jūs interesē personīgo mantu pārvadājumi un vēlaties saņemt konsultāciju, lūdzam izmantot pogu “Saņemt konsultāciju” lapas apakšā, mēs ar prieku atbildēsim uz Jūsu jautājumiem.
Personīgo mantu pārvadājumi var būt gan vietējie kravu pārvadājumi Latvijas teritorijā, gan starptautiskie kravu pārvadājumi Eiropas Savienības robežās vai ārpus tās. Personīgo jeb privāto mantu pārvadājumi lielākoties tiek izmantoti trīs gadījumos. Pirmais gadījums saistīts ar dzīvesvietas maiņu jeb pārvākšanās procesu. Otrajā gadījumā tā ir dažādu biroja tehnikas pārvešana, kas lielākoties saistīta ar uzņēmuma atrašanās vietas maiņu. Trešajā gadījumā klienti visai bieži izvēlās doties atpūsties, piemēram, ar lidmašīnu aizlidojot uz Itāliju, taču galamērķī vēlās pārsēsties uz sava motocikla. Šajā gadījumā veicam dažādu tehnikas vienību transportēšanu uz klienta izvēlēto galamērķi un atpakaļ.
Kravu apdrošināšana
Lai personīgo mantu pārvadājumus veiktu gudri, mūsdienīgi un ekonomiski izdevīgi, darbus nepieciešams uzticēt profesionālai komandai, lai privāto mantu pārvadājums noritētu bez aizķeršanās. No pirmā acu uzmetiena varētu šķist, ka papildus zināšanas un piepūles nav nepieciešamas, taču ir dažādas nozīmīgas nianses, kuras nepieciešams ņemt vērā, piemēram, kravas pareiza un droša iepakošana, profesionālu krāvēji, piemērota automašīnas izvēle, kravas pareiza nostiprināšana pārvadājuma laikā, kā arī citas svarīgas lietas.

Kā notiek mantu pārvadāšana?

Mantu iepakošana

Lai krava galamērķī nonāktu vesela, pats svarīgākais noteikums ir kravas pareiza novietošana un iepakošana. Viena no visbiežāk pieļautajām kļūdām saistīta ar nepareizu mantu izvietošanu, kā rezultātā kastē veidojas brīva vieta un pārvadājamās mantas nav stabilas, kas lielākoties ir iemesls kravas bojājumiem. 

Mūsu profesionāli pakotāji nodrošina mantu pareizu iepakošanu un novietošanu, brīvo vietu aizpildot ar speciāli tam paredzētu materiālu.  

Transports

Lai personīgo mantu pārvadājumi noritētu bez mazākajām aizķeršanām, svarīga ir piemērota transporta izvēle. Mūsu praksē bieži vien bijušas situācijas, ka automašīnai ir sarežģīti iebraukt šaurajos daudzdzīvokļu mājas pagalmos. Pareiza automašīnas izvēle ievērojami var samazināt pārvadājuma izmaksas. Tāpat tas ietekmē arī krāvēju darbu - jo tālāk jānes, jo izmaksas būs lielākas. 

Mūsu speciālisti izvērtēs gan iekraušanās, gan izkraušanās vietas nianses, piedāvājot vispiemērotāko transportu. 

Krāvēji

Viens no veiksmīgu personīgo mantu pārvadāšanas priekšnoteikumiem ir profesionāli krāvēji. Varētu šķist, ka tie ir tikai kraušanas pakalpojumi, taču patiesībā profesionālie krāvēji jau laikus spēj prognozēt un pamanīt iespējamās aizķeršanās, tās novēršot. Tāpat kopā ar šoferi mantas tiks pareizi iekrautas automašīnā un sagatavotas pārvadājumam. Ar speciālu palīglīdzekļu palīdzību, piemēram, siksnu, smagāku sadzīves tehniku iespējams droši un ērti transportēt pat vienam vai diviem cilvēkiem.  

Marķēšana

Lai personīgo mantu pārvadājumi noritētu raiti un bez aizķeršanās, tiek iesaistīti vairāki cilvēki. Tieši tāpēc ir svarīgi uz kastēm norādīt svarīgu informāciju, piemēram, kastes novietošanas virziens. Tas ir ļoti svarīgi brīžos, ja mantas ir trauslas un ir nepieciešams speciāls kastes novietojums pārvadājuma laikā. Tāpat uz kastēm nepieciešams uzlīmēt atbilstošus marķējumus, ja pārvadājamā krava satur trauslus priekšmetus. Bez uztraukuma - mūsu speciālistu veiks atbilstošu marķēšanu!

Iepakojuma izvēle un marķēšana

Lielākoties iepakojuma izvēle atkarīga no pārvadājamās kravas vērtības. Ja krava ir vērtīga, iesakām izmantot dubultu aizsardzību – kasti ietīt burbuļplēvē. Tādā veidā ievērojami tiek samazināts kravas bojājumu risks pārvadājuma laikā. Ja kravu nav iespējams ievietot speciālās kastēs, piemēram, dažādu sadzīves tehniku – to nepieciešams kārtīgi iepakot. Tehnikas stūrus un citas iespējamās sadursmes vietas nepieciešams nosegt ar speciālu materiālu. Mūsu speciālisti piedāvās vispiemērotāko risinājumu konkrētajam pārvadājumam.

Papildus apdrošināšana

Ja personīgās mantas ir vērtīgas, piemēram, gleznas vai skulptūras, vienmēr iesakām papildus apdrošināšanu. Mūsu speciālisti ar lielāko atbildības sajūtu pieiet katram pārvadājumam, taču var rasties situācijas, kurās iesaistīti dažādi ārējie apstākļi, piemēram, pārvadājuma laikā šoferim strauji nepieciešams bremzēt, kā rezultātā krava var tikt bojāta. Papildus apdrošināšanas izmaksas parasti ir salīdzinoši nelielas. Mūsu speciālisti vienmēr atradīs vispiemērotāko risinājumu konkrētajai situācijai. Svarīgi ņemt vērā – ja mantas ir lietotas, piemēram, sadzīves tehnika, tā tiek apdrošināta tikai pret konkrētiem riskiem.

Noliktavas pakalpojumi un uzglabāšana

Veicot personīgo mantu pārvadājumus, bieži vien var rasties situācija, kad mantas dažādu iemeslu dēļ nepieciešams uzglabāt noliktavā. Tas lielākoties saistīts ar to, ka noteiktā datumā nepieciešams izvākties no konkrētās dzīvesvietas, taču jaunajā iespējams ievākties, piemēram, tikai pēc nedēļas. Mūsu speciālisti ieteiks vispiemērotākos uzglabāšanas un noliktavas pakalpojumus konkrētajam kravu apjomam un specifikai. Personīgo mantu izkraušanu un iekraušanu pilnībā nodrošinās mūsu krāvēju komanda.

Kravas stiprināšana

Kravas pareiza stiprināšana ir viens no pamata noteikumiem, lai krava galamērķi nonāktu bez bojājumiem. Varētu šķist, ka privāto mantu pārvadājumi neprasa papildus zināšanas, taču uz ceļa var izveidoties dažādas situācijas, piespiežot šoferi strauji pagriezties. Ja krava nebūs pareizi nostiprināta, tā var tikt bojāta. Mūsu darbinieki veiks kravas pareizu nostiprināšanu klientu vietā, izmantojot speciāli tam paredzētas siksnas un stiprināšanas materiālus, papildus izlīdzinot svaru kravas nodalījumā.

Dažādu transporta veidu apvienošana

Mūsu praksē visai bieži ir situācijas, kad nepieciešams organizēt personīgo mantu pārvadājumus, piemēram, no ASV uz Latviju. Tas nozīmē, ka nepieciešams izmantot dažādus transporta veidus – avio un auto transportu. Mūsu speciālisti bez raizēm noorganizēs privāto mantu sapakošanu, iekraušanu transportā un nogādāšanu līdz lidostai. Latvijā tās sagaidīs, iekraus automašīnā un nogādās līdz pat klienta durvīm. Mūsu speciālisti informēs par personīgo mantu atrašanās vietu visa pārvadājuma laikā.

Kāpēc personīgo mantu pārvadājumus uzticēt profesionālai komandai?

Privāto mantu pārvadājumi nav tikai to transportēšana no punkta A uz punktu B. Mūsu piedāvājums sevī ietver visus nepieciešamos pakalpojumus – pakošanu, kraušanu, transportēšanu, mantu nogādāšanu līdz namdurvīm. Ja nepieciešams, veicam visa veida dokumentācijas izstrādi. Pārvākšanās process ir laikietilpīgs un var nebūt visai patīkams. Profesionāļu komandai gadu laikā ir uzkrātas zināšanas, kas darbus ļauj paveikt ātrāk, uzmanīgāk un drošāk.

Svarīgi zināt

Pirms personīgo mantu pārvešanas svarīgi veikt sagatavošanās darbus. Ja tomēr mantu pakošanu esat nolēmuši veikt saviem spēkiem, svarīgi mantas kastēs sakraut tā, lai pārvadājuma laikā tās nevarētu kustēties. Ja iepakojumā tām ir brīva telpa, tās var skrāpēties un atsisties pārvadājuma laikā, kā rezultātā krava būs bojāta. Tāpat iespējami arī ārējā iepakojuma (kastes) bojājumi, kā rezultātā kaste var izjukt, tādēļ iesakām neizmantot vairākkārtīgi lietotu iepakojumu. Kategoriski aizliegts kastēs iepakot dažāda veida sprādzienbīstamus priekšmetus, piemēram, pirotehniku.

BUJ

Biežāk uzdotie jautājumi par personīgo mantu pārvadājumiem

Kas nepieciešams, lai varētu aprēķināt kopējās izmaksas?

Personīgo mantu pārvadājuma izmaksas veido sekojošas pozīcijas: 
 • Personīgo mantu apjoms un svars; 
 • Automašīnas izmaksas; 
 • Darba ilgums;
 • Mantu pakotāji un materiāli (kastes, burbuļplēves u.c.); 
 • Krāvēji (veiks mantu nonešanu un iekraušanu automašīnā); 
 • Dokumentācija; Noliktavas izmaksas. 
Jārēķinās, ka izmaksu pozīcijas var būt mainīgas un gala cena būs zināma pēc precīzu pārvadājuma detaļu izpētes. Mūsu speciālisti nodrošinās pilnu pārvākšanās servisu – personīgo mantu pārvadājumi bez raizēm

Vai mana iesaiste pārvadājuma laikā būs nepieciešama?

Cienot klientu privāto laiku, mūsu profesionālie darbinieki no A-Z veiks personīgo mantu pārvadājumus. 

Vai veicat mantu uznešanu un nonešanu?

Jā, mūsu profesionālie krāvēji veiks personīgo mantu uznešanu līdz dzīvoklim, kā arī organizēs to nonešanu un iekraušanu auto transportā.

Vai man būs nepieciešami kādi dokumenti?

Nepieciešamais dokumentu saraksts atkarīgs no pārvadājuma maršruta. Latvijas teritorijā papildus dokumenti nav nepieciešami. Veicot pārvadājumus Eiropas Savienības robežās nepieciešams CMR. Ārpus Eiropas Savienības robežām nepieciešams izveidot detalizētu mantu sarakstu, kurā uzskaitīta to vērtība un daudzums, kā arī Invoice (rēķins). Tāpat nepieciešama pilnvara gadījumos, ja muitošanas procesu un citu dokumentācijas izstrādi uzticēsiet mums.

Izklausās sarežģīti? Bez uztraukuma – mūsu speciālisti organizēs visu dokumentu izstrādi un atbilstību spēkā esošajiem noteikumiem. 

Vai personīgo mantu nosūtīšanai ir ierobežojumi?

Jā, ierobežojumi vairāk attiecās brīžos, kad tiek kombinēti vairāki transporta veidi, piemēram, ar avio transportu nav atļauts pārvadāt baterijas. Tas nozīmē, ka no bērnu rotaļlietām būs nepieciešams izņemt visas baterijas.

Vai veicat personīgo mantu uzglabāšanu noliktavās?

Jā, klientu ērtībai piedāvājam personīgo mantu uzglabāšanas pakalpojumus apsargātās noliktavās.

Vai es pats varu veikt mantu pakošanu un kraušanu?

Jā, mantu pakošanu un iekraušanu transportā klients var veikt pats, taču tādā gadījumā klients uzņemas pilnu atbildību par sapakotajām mantām un to atbilstību pārvadājumam.

Vai nodrošināt krāvējus arī piegādes vietā ārzemēs?

Jā, nodrošināsim krāvēju pakalpojumus arī ārzemēs.

Vai privāto manu transportēšanā ir izmēru un svara ierobežojumi?

Izmēru un svaru ierobežojumi lielākoties ir brīžos, kad nepieciešams kombinēt vairākus transporta veidus, piemēram, auto un avio kravu pārvadājumus. Nosūtot personīgas mantas ar lidmašīnu var būt gan izmēra, gan svara ierobežojumi. 

Vai piedāvājat mantu uzkraušanu un izkraušanu konkrētajā datumā un laikā?

Jā, personīgo mantu iekraušana un izkraušana tiek organizēta klientam ērtā un pieejamā laikā.

Personīgo mantu pārvadājumi ar pozitīvu reputāciju

Labākais piedāvājums pakalpojumam "Personīgo mantu pārvadājumi" ir vien dažu klikšķu attālumā. Izmantojiet pogu “Uzzināt cenu” un saņemiet mūsu piedāvājumu visīsākajā laikā! Ar prieku uzņemsimies Jūsu mantu pārvadājumus un ar to saistītos uzdevumus, kļūstot par Jūsu uzticamo loģistikas partneri!

Darba laiki

 • P9.00 - 17.00
 • O9.00 - 17.00
 • T9.00 - 17.00
 • C9.00 - 17.00
 • P9.00 - 17.00
 • S -
 • Sv-

Kontakti

Raunas iela 44/1 LV-1039 Rīga, Latvija

+371 66100250

E-pasts: uzzinicenu@ursus.lv

Seko mums