Starptautiskie kravu pārvadājumi

Uzticiet savas rūpes par starptautiskajiem kravu pārvadājumiem profesionāļu komandai ar vairāk nekā 16 gadu pieredzi. Aicinām aizpildīt cenas pieprasījuma veidlapu, izmantojot pogu "Uzzināt cenu", un mūsu speciālisti sazināsies ar Jums visīsākajā laikā.
Ja Jūs interesē starptautiskie kravu pārvadājumi un vēlaties saņemt konsultāciju, lūdzam izmantot pogu “Saņemt konsultāciju” lapas apakšā, mēs ar prieku atbildēsim uz Jūsu jautājumiem.
Starptautiskie kravu pārvadājumi ir kravas pārvietošana, izmantojot jebkuru pārvadājumu veidu, kad kravas izsūtīšanas un piegādes vietas atrodas dažādās valstīs. Mūsdienās starptautiskie kravu pārvadājumi vairs nav greznība, bet ir kļuvuši par daudzu uzņēmumu ikdienas darba daļu. Starptautiskā sadarbība starp visām pasaules valstīm strauji attīstās, tāpēc arvien pieprasītāki kļūst starptautiskie kravu pārvadājumi un ar tiem saistītie papildpakalpojumi, piemēram, kravu uzglabāšana, pārkraušanas darbi, konsolidēšana vai muitas brokeru pakalpojumi. Uzņēmumi no dažādām pasaules malām sadarbību starptautisko kravu pārvadājumu jomā izvēlas par labu sadarbībai ar pieredzējušu nozares dalībnieku.

Pieredze ir viena no galvenajām Ursus Forwarding priekšrocībām. Vairāk nekā 15 gadus mūsu speciālisti ik dienas izmanto savas profesionālās zināšanas dažādu loģistikas uzdevumu risināšanā, kā arī pilnveido tās, īstenojot arvien sarežģītākus pārvadājumus. Uzkrātā pieredze ļauj mūsu speciālistiem pareizi un operatīvi risināt jebkāda veida neparedzētas situācijas, kas varētu rasties, veicot starptautiskos kravu pārvadājumus. Uzņēmuma darbības laikā ir gūta ievērojama pieredze dažādas sarežģītības projektu īstenošanā, transportējot kravas no un uz dažādiem pasaules kontinentiem.
0
Izpildīti pasūtījumi
0
Apmierināti klienti
0
Klienti dažādās valstīs
Starptautiskie avio kravu pārvadājumi.

Starptautiskie avio kravu pārvadājumi.

Avio kravu pārvadājumi ir ātrs un drošs veids, kā operatīvi veikt steidzamu kravu tālas distances piegādes. Mūsu speciālisti īsteno avio kravu piegādes no simtiem dažādu lidostu visās pasaules malās uz Rīgas un citām lidostām atkarībā no pasūtītāja vēlmēm. Avio kravu pārvadājumi ir būtiski dārgāki salīdzinājumā ar citiem pārvadājumu veidiem, taču, ja piegādes ātrums ir galvenā prioritāte, avio kravu pārvadājumi ir ārpus konkurences.
Starptautiskie jūras kravu pārvadājumi

Starptautiskie jūras kravu pārvadājumi

Jūras kravu pārvadājumi ir senākais no visiem pārvadājumu veidiem, kas arī mūsdienās daudzos gadījumos joprojām mēdz būt vienīgais pieejamais veids, kā nogādāt kravu saņēmējam. Starptautiskie jūras kravu pārvadājumi izceļas ar salīdzinoši zemām izmaksām un augsto pārvadājamās preces drošību, kas ir galvenās šī pārvadājuma veida priekšrocības. Jūras kravu pārvadājumi ir lieliski piemēroti, ja liela apjoma krava ir jānogādā lielā attālumā, taču piegādes ātrums nav noteicošais faktors.
Starptautiskie jūras kravu pārvadājumi

Starptautiskie dzelzceļa kravu pārvadājumi

Galvenās dzelzceļa kravu pārvadājumu priekšrocības ir salīdzinoši augstā drošība. Turklāt par šo drošību nav jāpiemaksā, jo cena, par kādu tiek veikti starptautiskie dzelzceļa kravu pārvadājumi, ir salīdzinoši zemāka nekā, piemēram, autotransportam. Dzelzceļa kravu pārvadājumi ir īpaši izdevīgi dažādas specializētās tehnikas, smagsvara un lielgabarīta (negabarīta) kravu, kā arī tādu preču starptautiskajai transportēšanai, kas vienlaikus ir jāpārved ļoti lielā apjomā. Dzelzceļa ritošie sastāvi ir lieliski piemēroti šādu uzdevumu risināšanai.
Starptautiskie auto kravu pārvadājumi

Starptautiskie auto kravu pārvadājumi

Auto kravu pārvadājumi ir nozīmīgi starptautisko piegāžu īstenošanā, tie ir neatņemama dažādu multimodālo pārvadājumu daļa. Starptautiskie auto kravu pārvadājumi ir viens no ērtākajiem pārvadājumu veidiem, kuru galvenās priekšrocības ir salīdzinoši zemās izmaksas attiecībā pret piegādes ātrumu, kā arī spēja pielāgoties pasūtītāja vēlmēm, kura ļauj piegādāt kravas no durvīm līdz durvīm bez pārkraušanas, kas ne vienmēr ir iespējams ar citiem pārvadājumu veidiem.
Starptautiskie konteineru pārvadājumi.

Starptautiskie konteineru pārvadājumi

Konteineru kravu pārvadājumi ir praktisks un izdevīgs pārvadājumu veids, kas ir izmantojams arī ļoti tālās distancēs. Nozīmīgs arguments par labu konteineru izmantošanai ir to izturīgums, kas pozitīvi ietekmē kravas drošību, līdz minimumam samazinot iespējamos kravas mehāniskos bojājumus, kā arī laikapstākļu ietekmi uz pārvadājamo preci transportēšanas laikā.
Starptautiskie bīstamo kravu pārvadājumi

Starptautiskie bīstamo kravu pārvadājumi

Saskaņā ar statistikas datiem aptuveni puse pārvadājamo kravu ir klasificējamas kā bīstamas. Starptautiskie bīstamo kravu pārvadājumi ir stratēģiski nozīmīgi daudzām nozarēm, tādēļ to pareiza organizēšana un koordinēšana ir ļoti svarīga. Bīstamo kravu pārvadājumi var tikt veikti ar autotransportu, jūras transportu, aviotransportu un dzelzceļa transportu, taču atkarībā no pārvadājuma veida prasības attiecībā uz bīstamo vielu pārvadāšanu var atšķirties, kas noteikti būtu jāņem vērā, izvēloties veidu bīstamās kravas nogādāšanai galamērķī.
Starptautiskie lielgabarīta (negabarīta) kravu pārvadājumi

Starptautiskie lielgabarīta kravu pārvadājumi

Lielgabarīta (negabarīta) kravu pārvadājumi ir sarežģītākais un atbildīgākais no visiem pārvadājumu veidiem. Šādu pārvadājumu sarežģītība izpaužas tajā, ka augstuma, platuma, svara, apjoma vai citu kritēriju ziņā lielgabarīta (negabarīta) kravu parametri ir pretrunā vispārpieņemtajiem transportēšanas standartiem. Starptautiskie lielgabarīta (negabarīta) kravu pārvadājumi prasa individuālus risinājumus, kas ir pielāgoti katras atsevišķas kravas raksturojumam.

Starptautiskie kravu pārvadājumi no Eiropas

Starptautiskie kravu pārvadājumi uz un no Eiropas ir viens no pieprasītākajiem pakalpojumiem mūsu uzņēmuma praksē. Līdz ar iestāšanos Eiropas Savienībā preču aprite starp Savienības dalībvalstu uzņēmumiem ir kļuvusi daudz ērtāka, tādēļ starptautiskie kravu pārvadājumi no Eiropas ir kļuvuši par salīdzinoši vienkāršu procedūru, kas neprasa preču īpašnieka padziļinātas zināšanas saistībā ar muitas procedūrām. Pārsvarā pārvadājumi no Eiropas tiek veikti ar autotransportu, taču atkarībā no maršruta un pārvadājamās preces raksturojuma no un uz Eiropu tiek aktīvi izmantoti arī jūras kravu pārvadājumi un avio kravu pārvadājumi.

Starptautiskie kravu pārvadājumi uz Vāciju

Viens no attīstītākajiem mūsu uzņēmuma virzieniem ir kravu pārvadājumi uz Vāciju un kravu pārvadājumi no Vācijas. Vācijas uzņēmumu ražošanas standarti ir uzskatāmi par stabilu kvalitātes zīmi, tādēļ daudzi Latvijas uzņēmumi par sev nepieciešamo preču piegādātājiem izvēlas tieši Vācijas uzņēmumus. Bez tam Vācija ir viens no lielākajiem Latvijas tirdzniecības partneriem, kas skaidri apliecina šī virziena popularitāti arī kravu pārvadājumu jomā.
Piegādes uz Vāciju un no Vācijas tiek izpildītas 1-7 dienu laikā, atkarībā no izvēlētā pārvadājumu veida, kravas apjoma un piegādes vai iekraušanās vietas lokācijas Vācijā. Kravu pārvadājumi uz Vāciju un kravu pārvadājumi no pieejami sekojošos veidos:

 • Auto kravu pārvadājumi
 • Avio kravu pārvadājumi
 • Jūras kravu pārvadājumi
 • Lielgabarīta kravu pārvadājumi
 • Konteineru pārvadājumi
 • Bīstamo kravu pārvadājumi
 • Kuģu fraktēšana
 • Ekspress kravu pārvadājumi
 • Multimodālie kravu pārvadājumi

Starptautiskie kravu pārvadājumi uz Angliju

Anglija ir viens no svarīgākajiem Latvijas preču un pakalpojumu tirdzniecības partneriem. Saskaņā ar statistikas datiem Anglija ieņem 7. pozīciju Latvijas ārējās tirdzniecības partneru vidū. Šādām ekonomiskām aktivitātēm seko arī salīdzinoši augsts pieprasījums pēc dažādiem preču piegādes veidiem. Starptautiskie kravu pārvadājumi uz Angliju un kravu pārvadājumi no Anglijas ir viens no mūsu uzņēmuma pamata virzieniem.

Piegādes uz Angliju un no Anglijas tiek izpildītas 1-9 dienu laikā, atkarībā no izvēlētā pārvadājumu veida, kravas apjoma un piegādes vai iekraušanās vietas lokācijas Anglijā. Starptautiskie kravu pārvadājumi uz Angliju un kravu pārvadājumi no Anglijas pieejami sekojošos veidos:

 • Auto kravu pārvadājumi
 • Avio kravu pārvadājumi
 • Jūras kravu pārvadājumi
 • Lielgabarīta kravu pārvadājumi
 • Konteineru pārvadājumi
 • Bīstamo kravu pārvadājumi
 • Kuģu fraktēšana
 • Ekspress kravu pārvadājumi
 • Multimodālie kravu pārvadājumi

Starptautiskie kravu pārvadājumi uz Nīderlandi

Nīderlande ir valsts ar ļoti attīstītu satiksmes infrastruktūru. Valsts ieņem pirmo vietu pasaulē ūdens transporta organizēšanā, ceturto vietu gaisa transporta un devīto vietu dzelzceļa transporta organizēšanā. Amsterdamas lidosta Schiphol jau vairākas reizes ir atzīta par labāko lidostu šajā reģionā, savukārt Roterdamas osta ir lielākā osta Eiropā un ceturtā lielākā osta pasaulē.

Kravu pārvadājumi uz Nīderlandi un kravu pārvadājumi no Nīderlandes ir viens no mūsu uzņēmuma pamatvirzieniem.

Piegādes uz Nīderlandi un no Nīderlandes tiek izpildītas 1-10 dienu laikā, atkarībā no izvēlētā pārvadājumu veida, kravas apjoma un piegādes vai iekraušanās vietas Nīderlandē. Starptautiskie kravu pārvadājumi uz Nīderlandi un kravu pārvadājumi no Nīderlandes pieejami sekojošos veidos:

* Auto kravu pārvadājumi
* Avio kravu pārvadājumi
* Jūras kravu pārvadājumi
* Lielgabarīta kravu pārvadājumi
* Konteineru pārvadājumi
* Bīstamo kravu pārvadājumi
* Kuģu fraktēšana
* Ekspress kravu pārvadājumi
* Multimodālie kravu pārvadājumi

Starptautiskie kravu pārvadājumi uz Gruziju

Gruzija izceļas ar ļoti ērtu atrašanās vietu, kā arī ar tiešu pieeju jūrai. Tas, savukārt, nozīmē, ka kravu pārvadājumi uz Gruziju un no Gruzijas var tikt veikti, izmantojot visdažādākos transportēšanas veidus. Gruzija ieņem 42. pozīciju starp Latvijas ārējās tirdzniecības partneriem. Zīmīgi, ka preču un pakalpojumu eksporta apjoms ir krietni lielāks par importa preču un pakalpojumu apjomu, kas veido pozitīvu tirdzniecības bilanci. Starptautiskie kravu pārvadājumi uz Grūziju un kravu pārvadājumi no Gruzijas ir pieejami gan pilnām, gan saliktām kravām.

Piegādes tiek izpildītas no 1 - 37 dienu laikā, atkarībā no izvēlētā pārvadājumu veida, kravas apjoma un piegādes vai iekraušanās vietas Gruzijā. Starptautiskie kravu pārvadājumi uz Grūziju un kravu pārvadājumi no Gruzijas pieejami sekojošos veidos:

 • Auto kravu pārvadājumi
 • Avio kravu pārvadājumi
 • Jūras kravu pārvadājumi
 • Lielgabarīta kravu pārvadājumi
 • Konteineru pārvadājumi
 • Bīstamo kravu pārvadājumi
 • Refrižeratoru kravu pārvadājumi
 • Kuģu fraktēšana
 • Ekspress kravu pārvadājumi
 • Multimodālie kravu pārvadājumi

Starptautiskie kravu pārvadājumi uz Austriju

Latviju un Austriju saista senas ekonomiskās saites. Ik gadu Latvijas uzņēmēji no Austrijas importē preces teju 200 milj. EUR vērtībā, kā arī eksportē vairāk kā 100 milj. EUR vērtībā. Saskaņā ar statistikas datiem Austrija ir 25. vietā starp Latvijas ārējās tirdzniecības partneriem, kas kalpo par lielisku apliecinājumu mūsu valstu stabilajai sadarbībai . Starptautiskie kravu pārvadājumi uz Austriju un kravu pārvadājumi no Austrijas ir ļoti izplatīti un plaši pieejami.

Piegādes uz Austriju un no Austrijas tiek izpildītas 1-5 dienu laikā, atkarībā no izvēlētā pārvadājumu veida, kravas apjoma un piegādes vai iekraušanās vietas lokācijas Austrijā. Starptautiskie kravu pārvadājumi uz Austriju un kravu pārvadājumi no Austrijas pieejami sekojošos veidos:

 • Auto kravu pārvadājumi
 • Avio kravu pārvadājumi
 • Lielgabarīta kravu pārvadājumi
 • Konteineru pārvadājumi
 • Bīstamo kravu pārvadājumi
 • Multimodālie kravu pārvadājumi
 • Ekspress kravu pārvadājumi

Kravu pārvadājumi uz Beļģiju

Beļģija ir ekonomiski attīstīta un industriāla valsts, kura uz citām valstīm eksportē aptuveni 45% no kopējā valstī saražotā preču apjoma. Valsts galvenās ražošanas nozares ir ķīmiskā, metālapstrādes, pārtikas, mašīnbūves, tekstila un stikla rūpniecība. Arī Latvijai ir cieša ekonomiskā sadarbība ar Beļģiju, kas nozīmē arī to, ka starptautiskie kravu pārvadājumi uz Beļģiju un no Beļģijas ir ļoti populāri un tiek aktīvi izmantoti.

Piegādes uz Beļģiju un no Beļģijas tiek izpildītas 1-10 dienu laikā, atkarībā no izvēlētā pārvadājumu veida, kravas apjoma un piegādes vai iekraušanās vietas Beļģijā.
Starptautiskie kravu pārvadājumi uz Beļģiju un kravu pārvadājumi no Beļģijas pieejami sekojošos veidos:

 • Auto kravu pārvadājumi
 • Avio kravu pārvadājumi
 • Jūras kravu pārvadājumi
 • Lielgabarīta kravu pārvadājumi
 • Konteineru pārvadājumi
 • Bīstamo kravu pārvadājumi
 • Kuģu fraktēšana
 • Ekspress kravu pārvadājumi
 • Multimodālie kravu pārvadājumi

Starptautiskie kravu pārvadājumi uz Grieķiju

Lai arī Grieķija ierindojas vien 52. vietā starp Latvijas ārējās tirdzniecības partneriem - tā joprojām ir sena un stabila Latvijas tirdzniecības partnervalsts. Uz Grieķiju tiek eksportēti pārtikas produkti, elektriskās iekārtas, dažādi mehānismi, tekstilizstrādājumi, ķīmiskās rūpniecības produkti, papīra izstrādājumi, koksne, minerālie produkti u.c. No Grieķijas savukārt tiek importēti augļi, dārzeņi, tabakas izstrādājumi, dažādi alkoholiskie dzērieni, kā arī cita veida preces. Starptautiskie kravu pārvadājumi uz Grieķiju un kravu pārvadājumi no Grieķijas ir pieejami gan pilnajām, gan saliktajām kravām.
Piegādes tiek izpildītas no 1 - 29 dienu laikā, atkarībā no izvēlētā pārvadājumu veida, kravas apjoma un piegādes vai iekraušanās vietas Grieķijā. Starptautiskie kravu pārvadājumi uz Grieķiju un kravu pārvadājumi no Grieķijas pieejami sekojošos veidos:

* Auto kravu pārvadājumi
* Avio kravu pārvadājumi
* Jūras kravu pārvadājumi
* Lielgabarīta kravu pārvadājumi
* Konteineru pārvadājumi
* Bīstamo kravu pārvadājumi
* Refrižeratoru kravu pārvadājumi
* Kuģu fraktēšana
* Ekspress kravu pārvadājumi
* Multimodālie kravu pārvadājumi

Starptautiskie kravu pārvadājumi ar pozitīvu reputāciju

Labākais piedāvājums pakalpojumam "starptautiskie kravu pārvadājumi" ir vien dažu klikšķu attālumā. Izmantojiet pogu “Uzzināt cenu” un saņemiet mūsu piedāvājumu visīsākajā laikā! Ar prieku uzņemsimies starptautisko Jūsu kravu pārvadāšanu un ar to saistītos uzdevumus, kļūstot par Jūsu uzticamo loģistikas partneri!

Darba laiki

 • P9.00 - 17.00
 • O9.00 - 17.00
 • T9.00 - 17.00
 • C9.00 - 17.00
 • P9.00 - 17.00
 • S -
 • Sv-

Kontakti

Raunas iela 44/1 LV-1039 Rīga, Latvija

+371 66100250

E-pasts: uzzinicenu@ursus.lv

Seko mums