Transporta pakalpojumu klāsts Ursus Forwarding

Jūra, gaiss, sauszeme – trīs opcijas kravu pārvadāšanai, kas sevī ietver dažādu transporta pakalpojumu veidus. Meklējat piemērotāko sava uzņēmuma kravu transportēšanai? Mēs palīdzēsim to atrast un īstenosim piegādi no A līdz Z!

Auto kravu pārvadājumi

Auto kravu pārvadājumi

Auto pārvadājumi ir visizplatītākais pārvadājuma veids. Tie ir iecienīti, pateicoties savai elastībai – sasniedzama ir katra noliktava un izkraušanas vieta, neatkarīgi vai tā ir pilsētā vai ārpus, ja vien to nodrošina infrastruktūra. 

Ursus Forwarding auto pārvadājumus iesaka gadījumos, ja ir būtiska nozīme izmaksām un salīdzinoši īsākiem maršrutiem, piemēram, Eiropa. 

Neatkarīgi no tā, vai nepieciešams pārvadāt preces pa valsti vai pilsētu, auto kravu pārvadājumi nodrošinās:

 • uzticamu piegādi;

 • efektīvu risinājumu.

Avio kravu pārvadājumi

Avio kravu pārvadājumi

Avio kravu pārvadājumi ir vispiemērotākais risinājums gadījumos, ja plānotā krava ir ar augstu pievienoto vērtību vai ar laika ziņā jutīgām precēm, piemēram, medicīnas preces vai elektronika. 

Šis pārvadājuma veids ir efektīvāks gadījumos, ja jāmēro lieli attālumi. Kopumā avio kravu pārvadājumi piedāvā dažādas priekšrocības uzņēmumiem, kam nepieciešams ātri, droši un uzticami transportēt preces. 

Ja laiks ir būtisks un kravai ātri un droši jānonāk galamērķī, tad avio pārvadājumi ir pareizā izvēle.

Dzelzceļa kravu pārvadājumi

Dzelzceļa kravu pārvadājumi

Dzelzceļa kravu pārvadājumi ir viens no ekonomiskākajiem pārvadājuma veidiem. Šis transporta veids atstāj mazākās pēdas vidē, kas sasaucas ar Eiropas Savienības redzējumu par klimatneitralitāti. To galvenās priekšrocības ir:

 • ekonomiskā efektivitāte;
 • vides ilgtspējības iespējas;
 • pārvadājamo kravu apjoms. 

Salīdzinot ar auto pārvadājumiem, dzelzceļš ir izdevīgāks, ja galamērķis atrodas lielākā attālumā.

Pateicoties šī pārvadājuma veida kapacitātei, tas lielākoties tiek izmantots rūpniecības nozarē, piegādājot:

 • naftas produktus;
 • ogles;
 • kokmateriālus;
 • kūdru u.c. kravas.
Konteineru pārvadājumi

Konteineru pārvadājumi

Konteineru pārvadājumi ir kravu pārvadājumu veids, kurā izmanto standartizētus konteinerus, kuri tiek pārvietoti ar kravas automašīnu, kuģiem vai dzelzceļu. Konteineru pamata uzdevums:

 • nodrošināt papildus drošību;
 • atvieglot kravu pārvietošanu.

Konteineri tika radīti, lai preču pārvadāšana būtu standartizēta, samazinot tās iekraušanas un izkraušanas laiku. Konteineros pārvadātas kravas ir labāk aizsargātas pret zādzībām un kravas bojājumiem. Konteineri tiek aizslēgti un uzmanīti visa pārvadājuma laikā. 

Konteineri ir īpaši efektīvi gadījumos, ja tiek apvienoti vairāki pārvadājuma veidi.

Jūras kravu pārvadājumi

Jūras kravu pārvadājumi

Jūras kravu pārvadājumi ir plaši pazīstami ar savām priekšrocībām:

 1. tie ir īpaši izdevīgi gadījumos, ja veicams liels attālums;
 2. ar šo transporta veidu iespējams pārvadāt arī dažādas nestandarta, lielgabarīta kravas. Salīdzinot ar citiem kravu pārvadājuma veidiem, šis izmaksu ziņā ir visefektīvākais;
 3. jūras pārvadājumi var nodrošināt piegādes uz visām lielākajām pasaules ostām, līdz ar to tiek atzīti par vienu no pieejamākajiem pārvadājuma veidiem. 

Savas kapacitātes un izmaksu dēļ, jūras kravu pārvadājumi ir ļoti izplatīti viscaur pasaulē.

Negabarīta kravu pārvadājumi

Negabarīta kravu pārvadājumi

Negabarīta jeb lielgabarīta kravu pārvadājumi ir tādi pārvadājumi, kuri pārsniedz noteiktos standarta izmērus – augstumu, platumu, svaru un kravas garumu. Šis ir viens no sarežģītākajiem pārvadājuma veidiem, kas prasa rūpīgus plānošanas un sagatavošanās darbus.

Par kvalitatīviem lielgabarīta pārvadājumiem var spriest pēc trīs kritērijiem:

 • drošības;
 • profesionalitātes;
 • efektivitātes. 

Nereti šajos pārvadājumos tiek izmantoti vairāki transporta veidi. Ursus Forwarding speciālisti nodrošinās izcilu lielgabarīta kravu pārvadājumu servisu, izveidojot piemērotāko maršrutu un sakārtojot visas nepieciešamās atļaujas, kā arī nodrošinās pavadošo transportu. 

Kuģu fraktēšana

Kuģu fraktēšana

Kuģu fraktēšana ir kuģa vai tā platības rezervēšana konkrētam laikam vai pārvadājumam. Viena no kuģu fraktēšanas priekšrocībām ir tā fleksibilitāte. Tā ļauj pielāgot pārvadājumu klienta prasībām – neatkarīgi no tā, vai tie ir moduļu māju pārvadājumi vai rūpnieciskā tehnika. Ir iespējams izvēlēties kuģu veidus, atiešanas laikus un vietas. 

Šāds pakalpojums ir izdevīgs gadījumos, ja uzņēmumam nav sava jūras transporta un vajadzība pēc tā ir specifiska, neregulāra vai sezonāla. 

Bīstamo kravu transportēšana

Bīstamo kravu transportēšana

Bīstamo kravu transportēšana sevī ietver dažādu bīstamu ķimikāliju, sprādzienbīstamu, viegli uzliesmojošu vai radioaktīvu vielu pārvadājumus. Katram no transportēšanas veidiem ir savi noteikumi attiecībā uz kravu – vai tā ir jūra, gaiss vai sauszeme. 

Šādu kravu pārvadāšanā galvenokārt ir jāparūpējas par drošību, personālam jābūt augsti kvalificētam un jāievēro piesardzības pasākumi. Izmantotais inventārs regulāri tiek pārbaudīts un jāiegūst atbilstoši sertifikāti. 

Bīstamo kravu transportēšana (ADR) ir pieļaujama tikai ar īpašām atļaujām, lai pārvadājums tiktu veikts atbilstoši bīstamo kravu klasei.

Transporta pakalpojumi ar kvalitātes zīmi!

Ursus Forwarding kravas automašīnu autoparks, ar kuru tiek veikti gan vietējie, gan starptautiskie kravu pārvadājumi, sastāv no automašīnām, kuras ir aprīkotas ar jaunākās paaudzes dīzeļdzinējiem. 

Kāpēc izvēlēties Ursus Forwarding transporta pakalpojumus?

Rūpes par vidi un ekoloģiju

Rūpes par vidi un ekoloģiju

Veicot kravu pārvadājumus ar Ursus Forwarding, vari būt drošs, ka kopā veidojam zaļāku un ilgtspējīgāku pasauli. Rūpes par apkārtējo vidi un ekoloģiju ir viens no svarīgākajiem uzdevumiem pasaulē. 

Moderns, drošs transporta parks

Moderns, drošs transporta parks

Kravas automašīnas, kas tiek izmantotas darbā ar mūsu klientiem, ir aprīkotas ar visu nepieciešamo mūsdienīgai un drošai kravas piegādei. Visas automašīnas ir aprīkotas ar GPS sistēmu, kvalitatīvām un drošām kravas stiprināšanas siksnām, atbalsta stieņiem, pretslīdes paklājiem un uzliekamajiem plastmasas stūrīšiem, kas ļauj nostiprināt kravu atbilstoši visiem drošības standartiem, praktiski pilnībā izslēdzot iespēju kravai tikt bojātai!

Pieredzējuši šoferi

Pieredzējuši šoferi

Kravas automašīnas un to šoferi ir viens no būtiskākajiem faktoriem veiksmīgai kravas piegādei. Mūsu partneru lokā esam atlasījuši pieredzējušus kravas automašīnu šoferus, kuri bez mazākās aizķeršanās var veikt pat vissarežģītākos manevrus. Atbildīgi un tehniski domājoši kravas automašīnu šoferi ar vairāku gadu pieredzi, kuri lieliski orientējas gan vietējo, gan starptautisko kravu pārvadājumu likumdošanas aktos, Eiropas autoceļu infrastruktūrā un ar prāmju satiksmi saistītajās niansēs.

Pavadošais transports papildu drošībai

Pavadošais transports papildu drošībai

Tehniskais nodrošinājums un atbildīgi autovadītāji ir tikai divi no zobratiem lielajā mehānismā, kas nodrošina kvalitatīvu, drošu un ātru kravu piegādi norādītajā galamērķī. Tai skaitā, nodrošinām pavadošo transportu, kur tas nepieciešams pēc likumdošanas vai klientu vēlmēm.

Profesionāli loģistikas speciālisti

Profesionāli loģistikas speciālisti

Neatsverama loma šajā sarežģītajā procesā ir loģistikas speciālistiem, kuri rūpējas par profesionālu saziņu ar klientiem, gādā, lai kravas automašīnu šoferi saņemtu maksimāli precīzu informāciju, kā arī, lai iekraušanas un piegādes tiktu saskaņotas gan ar kravas nosūtītāju, gan ar tās saņēmēju.

Plašs transporta pakalpojumu klāsts

Plašs transporta pakalpojumu klāsts

Jau iepazināties ar Ursus Forwarding transporta pakalpojumu klāstu – tas aptver visus iespējamos kravu transportēšanas veidus, kā rezultātā varat būt drošs, ka tiks piemeklēts Jūsu uzņēmuma vajadzībām atbilstošākais veids.

Veiksmīga visu iesaistīto pušu mijiedarbība, savstarpējā cieņa un pieredze veido Ursus Forwarding kravu pārvadājumus ar kvalitātes zīmi!

Ne tikai transporta pakalpojumi – plašs pakalpojumu klāsts!

Ursus Forwarding piedāvājumā ietilpst ne tikai transporta pakalpojumi. Tāpat nodrošinām:

Mūsu galvenā prioritāte – apmierināts klients

Ja meklējat uzticamu transporta pakalpojumu sniedzēju, kura kompetencē ietilpst pilna spektra kravu pārvadājumi visdažādākajās jomās – esat atraduši īsto! Mēs Ursus Forwarding strādājam tā, lai ikviens klients pieredzētu pozitīvu sadarbību.


Veiksmīgu transporta pakalpojumu sniegšanai ir svarīgi izprast mainīgo un sarežģīto loģistikas procesu, lai spētu efektīvi, droši un ātri nogādāt vēlamo kravu Latvijā vai ārpus tās. Mūsu vairāk nekā 16 gadus ilgā pieredze ir sniegusi būtiskas zināšanas, lai tieši Jūs saņemtu augstākās kvalitātes pakalpojumu servisu.

Uzticiet savu kravu Ursus Forwarding

Mēs, Ursus Forwarding komanda, esam tikai viena klikšķa attālumā, lai nodrošinātu augstvērtīgus transporta pakalpojumus Jūsu uzņēmumam. Sazinieties, lai saņemtu savu cenas piedāvājumu jau pavisam drīz!

Darba laiki

 • P9.00 - 17.00
 • O9.00 - 17.00
 • T9.00 - 17.00
 • C9.00 - 17.00
 • P9.00 - 17.00
 • S -
 • Sv-

Kontakti

Raunas iela 44/1 LV-1039 Rīga, Latvija

+371 66100250

E-pasts: uzzinicenu@ursus.lv

Seko mums