Auto kravu pārvadājumi

Uzticiet savas rūpes par auto kravu pārvadājumiem profesionāļu komandai ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi. Aicinām aizpildīt cenas pieprasījuma veidlapu, izmantojot pogu "Uzzināt cenu",  un mūsu speciālisti sazināsies ar visīsākajā laikā.
Ja Jūs interesē  auto kravu pārvadājumi un vēlaties saņemt konsultāciju, lūdzam izmantot pogu “Saņemt konsultāciju” lapas apakšā, mēs ar prieku atbildēsim uz Jūsu jautājumiem.
Auto kravu pārvadājumi ir populārākais pārvadājumu veids klientu vidū. Šī pārvadājuma veida priekšrocības ir izmaksas, kas ir daudz zemākas salīdzinājumā ar aviopārvadājumiem. Auto kravu pārvadājumi ir pieprasīti to piegādes laika dēļ, kas ir daudz ātrāks, nekā izmantojot jūras kravu pārvadājumus. Turklāt, tieši auto kravu pārvadājumi ir viselastīgākie, ja negaidīti jāmaina vai jāpārplāno maršruti vai jāmaina piegādes laiks. Atšķirībā no pārējiem pārvadājuma veidiem (pa gaisu, jūru, dzelzceļu) piegādes, izmantojot auto kravu pārvadājumus var tikt īstenotas jebkurā objektā, ja tas ir sasniedzams, izmantojot autoceļu infrastruktūru. Auto kravu pārvadājumi ir neaizvietojami izmantojot pārējos pārvadājumu veidus, lai kravu nogādātu uz vai no ostas, stacijas vai lidostas. Šis pārvadājuma veids būs īpaši piemērots gadījumos, ja jāmēro vidējas distances pa Latviju un Eiropu. Auto kravu pārvadājumi tiek uzskatīti par drošāko kravas pārvadājuma veidu, jo krava netiek pakļauta atkārtotai pārkraušanai. Arī kravas iepakošana ir salīdzinoši vienkāršāka un izmaksā mazāk.
auto kravu pārvadājumi

Lieliska un ilggadēja reputācija

Mūsdienu dzīves ritmu nosaka pieaugoša steiga, kas ir jūtama praktiski visās nozarēs. Arī kravu pārvadājumos. Urusus Forwarding vairāk kā 15 gadu veiksmīgas prakses laikā esam iemācījušies adaptēties arvien pieaugošajām klientu prasībām un ekspektācijām saistībā ar piegāžu ritmu, konkurētspējīgām cenām un kravu drošību. Kvalitatīva klientu prasību izpilde ir kļuvusi pašsaprotama, tomēr joprojām veltām lielu uzmanību tam, lai būtu pārliecināti, ka nodrošinām klientiem viņu prasībām un vēlmēm nemainīgi kvalitatīvus un atbilstošus pakalpojumus. Esam pateicīgi par klientu uzticību un atzinību!
auto kravu pārvdājumi

Elastīga pieeja jūsu vajadzībām

Mūsu klientu vidū ir dažādu kategoriju un lieluma uzņēmumi. Katram no tiem ir individuāls kravu pārvadājumu ritms un savas prasības attiecībā uz piegādēm – vieniem tās var būt prasības šoferiem ierasties atstarojošā apģērbā, citiem auto kravu pārvadājumi jāveic ar noteikta veida piekabēm. Liela vairumtirgotāja uzņēmuma kravu pārvadājumu ritms un prasības atšķiras no tām, kādas ir, piemēram, nelielam veikaliņam. Individuāla pieeja ļauj izprast katra klienta vajadzības un apmierināt visdažādāko nozaru un kategoriju uzņēmumu prasības.

Auto kravu veidi

Gadu laikā izveidotais, plašais loģistikas tīkls ļauj Ursus Forwarding speciālistiem organizēt jebkāda veida kravu transportēšanu, praktiski neierobežojot klientus maršruta izvēlē. Mūsdienīgi tehnoloģiju risinājumi un operatīva informācijas plūsma nodrošina nepārtrauktus pārskatus par kravas atrašanās vietu un transportēšanas procesa norisi.
Auto kravu pārvadājumi tiek dalīti dažādi – pēc maršruta, vietējie un starptautiskie, pēc pārvadājuma veida – pasažieri un kravas. Ursus Forwarding piedāvā kravu pārvadājumus, kas, savukārt, iedalās sīkāk pēc transporta līdzekļu un piekabju veidiem. Piedāvājuma klāstā ir turpmāk minētie kravas automobiļu un piekabju veidi.

Tenta puspiekabes:

Auto kravu pārvadājumi visbiežāk sastopami ar šo piekabes veidu. Tenta tipa piekabju priekšrocība ir to daudzveidīgā izmantošana. Ar tām tiek veikti gan saliktu kravu pārvadājumi*, gan pilnas masas kravu pārvadājumi**. Ar tām var pārvadāt ļoti plašu preču klāstu – sākot ar stādiem un beidzot pat ar pirtiņām. Saliktu kravu pārvadājumu gadījumā vienā piekabē var atrasties, piemēram, sadzīves tehnika, dažādi materiāli, apavi, dzērieni, velosipēdi, automobiļu rezerves daļas un cita veida kravas. Prasmīgi plānojot, iepakojot un iekraujot kravu, šī veida piekabju potenciāls var tik izmantos pilnībā. Šo piekabju tenta pārsegs ir viegli demontējams gan no piekabes sāniem, gan arī no tās jumta. Tas paver plašākas iespējas kravas iekraušanai vai izkraušanai, ja kravas specifikas vai parametru dēļ tās novietošanai piekabē ir nepieciešama sānu iekraušana vai iekraušana no augšas. Ar tenta puspiekabēm ir iespējams pārvadāt arī bīstamās kravas (ADR). Šādā gadījumā attiecīgajam kravas automobilim ir jābūt aprīkotam ar īpašu ekipējumu, kā arī autovadītāja rīcībā ir jābūt derīgam ADR sertifikātam, kas apliecina viņa zināšanas šādu kravu pārvadājumu organizēšanā. Ursus Forwarding piedāvātie auto kravu pārvadājumi ir pieejami arī ar arī šādām prasībām atbilstoši transportlīdzekļi.

* Vienā piekabē tiek sakrautas vairāku atsevišķu saņēmēju kravas.
** Visa piekabe tiek izmantota viena saņēmēja kravai.

Platformas:

Lielgabarīta (negabarīta) kravu pārvadājumu platformas
Piekabes, kas paredzētas kravai, kas pārsniedz loģistikas standartos norādīto kravu izmērus un/vai svaru. Ar šāda tipa platformām tiek veikti lauksaimniecības un mežizstrādes tehnikas, moduļu māju, industriālās tehnikas, vides objekti, dažādu veidu metāla konstrukciju un citu lielgabarīta auto kravu pārvadājumi.

Jūras konteineru platformas
Šīs platformas tiek izmantotas jūras konteineru pārvadājumiem. Pārsvarā, izmantojot jūras konteineru platformas, konteineri tiek nogādāti no ostas līdz kravas saņēmējam vai otrādi. Atsevišķos gadījumos, izmantojot šādas platformas, konteineri no ostām tiek nogādāti citās valstīs, kuru teritorijā nav tiešas piekļuves jūras ceļiem.

Atvērtā tipa platformas
Šāda veida platformas ir parastās piekabes, kas nav aprīkotas ar tenta pārsegu. Auto kravu pārvadājumi ar atvērtā tipa platformām tiek izmantoti dažādu veidu būvmateriālu un ar ceļu būvi saistītos pārvadājumos, metāla konstrukciju, dažādu veidu taras un cita veida kravu pārvadājumos.

Refrižeratori:

Auto kravu pārvadājumi ar refrižeratora tipa piekabēm spēj nodrošināt transportējamās kravas specifikai atbilstošu temperatūru visa pārvadājuma laikā. Pēc klienta pieprasījuma pieejama izdruka no refrižeratora temperatūras rakstītāja par uzturēto temperatūru pārvadājuma laikā. Lai arī ar šāda veida piekabēm ir iespējams pārvadāt praktiski jebkura veida kravas, parasti refrižeratora tipa piekabes tiek izmantotas tādu preču transportēšanai, kuru pārvietošana nav iespējama bez noteikta temperatūras režīma ievērošanas. Piemēram, pārtikas kravu pārvadājumos, alkoholisko izstrādājumu pārvadājumos, augļu un dārzeņu pārvadājumos, ziedu un dažādu stādu pārvadājumos, gaļas pārvadājumos, medicīnas preču pārvadājumos un citu temperatūras režīmam pakļautu kravu pārvadājumos.

Līdzīgi kā ar tenta piekabēm arī ar refrižeratora tipa piekabēm ir iespējams pārvadāt bīstamās kravas (ADR). Transportlīdzeklim ir jābūt aprīkotam ar īpašu ekipējumu, savukārt autovadītāja rīcībā ir jābūt derīgam ADR sertifikātam, kas apliecina viņa zināšanas šādu kravu pārvadājumu veikšanā. Ursus Forwarding rīcībā ir transporta līdzekļi un personāls, atbilstoši prasībām.

Kravas furgoni mikroautobusi:

Neņemot vērā kravas mikroautobusu salīdzinoši nelielo kravas telpu, to galvenā priekšrocība ir piegādes ātrums. Parasti šo nelielo kravas automobiļu pakalpojumi tiek izmantoti tieši steidzamos gadījumos. Salīdzinājumā ar parasto kravas automobili, izmantojot kravas mikroautobusu, kravu var nogādāt galamērķī ievērojami ātrāk. Savukārt kravas furgoni pārsvarā ir aprīkoti ar lifta platformām, kas padara šos transporta līdzekļus īpaši ērtus kravu piegādes vai uzkraušanas funkciju pildīšanai, ja to nav iespējams veikt, izmantojot lielo kravas automobili. Lieliska alternatīva gadījumos, kad kravas piegādes vai uzkraušanas vieta nav aprīkota ar rampu. Kravas furgoni tiek izmantoti arī tuvo distanču starptautiskajiem kravu pārvadājumiem.

Ursus Forwarding piedāvā visu veidu auto kravu pārvadājumus un ar tiem saistītos pakalpojumus, piemēram, kravu apdrošināšanu, noliktavas pakalpojumus, muitas brokeru pakalpojumus un atsevišķos gadījumos arī iekraušanas/izkraušanas procesa organizēšanu. Ursus Forwarding auto kravu pārvadājumi katru nedēļu tiek nodrošināti ar vairāk nekā 150 kravas transporta vienībām. Pateicoties rūpīgi plānota ģeogrāfiskā izvietojuma dēļ, tās salīdzinoši īsā laikā spēj reaģēt praktiski uz jebkuru pasūtījumu. Auto kravu pārvadājumi tiek veikti, izmantojot savu autoparku, kā arī mūsu partneru kravas sastāvus un termināļus, lai klientu vēlmes pildītu izcili.
Ursus Forwarding piedāvā visu veidu auto kravu pārvadājumus un ar tiem saistītos pakalpojumus, piemēram, kravu apdrošināšanu, noliktavas pakalpojumus, muitas brokeru pakalpojumus un atsevišķos gadījumos arī iekraušanas/izkraušanas procesa organizēšanu. Katru nedēļu mūsu rīcībā ir vairāk nekā 150 kravas transporta vienības. Rūpīgi plānota ģeogrāfiskā izvietojuma dēļ tās salīdzinoši īsā laikā spēj reaģēt praktiski uz jebkuru pasūtījumu. Piegādes tiek veiktas, izmantojot savu autoparku, kā arī mūsu partneru kravas sastāvus un termināļus.

BUJ

Biežāk uzdotie jautājumi par auto kravu pārvadājumiem:

Kāda informācija ir nepieciešama, lai aprēķinātu cenu auto kravu pārvadājumam?
Lai aprēķinātu izmaksas, būtu nepieciešama šāda informācija:

 1. iekraušanas vieta (adrese vai pasta indekss);
 2. kravas piegādes vieta (adrese vai pasta indekss);
 3. kravas apjoms;
 4. kravas apraksts;
 5. kravas gatavības un vēlamais piegādes datums.

Auto kravu pārvadājumi ar pozitīvu reputāciju

Labākais piedāvājums pakalpojumam "auto kravu pārvadājumi" ir vien dažu klikšķu attālumā. Izmantojiet pogu “Uzzināt cenu” un saņemiet mūsu piedāvājumu visīsākajā laikā! Ar prieku uzņemsimies Jūsu auto kravu pārvadāšanu un ar to saistītos uzdevumus, kļūstot par Jūsu uzticamo loģistikas partneri!

Darba laiki

 • P9.00 - 17.00
 • O9.00 - 17.00
 • T9.00 - 17.00
 • C9.00 - 17.00
 • P9.00 - 17.00
 • S -
 • Sv-

Kontakti

Raunas iela 44/1 LV-1039 Rīga, Latvija

+371 66100250

E-pasts: uzzinicenu@ursus.lv

Seko mums