Auto kravu pārvadājumi

Uzticiet savas rūpes par auto kravu pārvadājumiem profesionāļu komandai ar vairāk nekā 13 gadu pieredzi. Aicinām aizpildīt cenas pieprasījuma veidlapu, izmantojot pogu "Uzzināt cenu",  un mūsu speciālisti sazināsies ar visīsākajā laikā.
Ja Jūs interesē  auto kravu pārvadājumi un vēlaties saņemt konsultāciju, lūdzam izmantot pogu “Saņemt konsultāciju” lapas apakšā, mēs ar prieku atbildēsim uz Jūsu jautājumiem.
Auto kravu pārvadājumi ir populārākais pārvadājumu veids mūsu klientu vidū. Šī pārvadājuma veida priekšrocības ir izmaksas, kas ir daudz zemākas salīdzinājumā ar aviopārvadājumiem, un piegādes laiks, kas ir daudz ātrāks, nekā izmantojot jūras kravu pārvadājumus. Atšķirībā no pārējiem pārvadājuma veidiem (pa gaisu, jūru, dzelzceļu) piegādes, izmantojot auto kravu pārvadājumus var tikt īstenotas jebkurā objektā, ja tas ir sasniedzams, izmantojot autoceļu infrastruktūru. Savukārt, izmantojot pārējos kravu pārvadājumu veidus, jebkurā gadījumā tie būs jākombinē ar auto kravu pārvadājumiem, lai kravu nogādātu uz ostu/no ostas, stacijas vai lidostas.
auto kravu pārvadājumi

Lieliska un ilggadēja reputācija

Mūsdienu dzīves ritmu nosaka steiga, kas ir jūtama praktiski visās nozarēs. Arī kravu pārvadājumos. Mūsu uzņēmuma vairāk kā 13 gadu veiksmīgas prakses laikā esam iemācījušies adaptēties arvien pieaugošajām klientu prasībām saistībā ar piegāžu ritmu, konkurētspējīgām cenām un kravu drošību. Neņemot vērā, ka šo prasību izpilde nu jau ir kļuvusi pašsaprotama, joprojām veltām lielu uzmanību tam, lai būtu pārliecināti, ka nodrošinām mūsu klientiem viņu prasībām atbilstošus pakalpojumus.
auto kravu pārvdājumi

Elastīga pieeja jūsu vajadzībām

Mūsu klientu vidū ir dažādu kategoriju uzņēmumi. Katram no tiem ir individuāls kravu pārvadājumu ritms un savas prasības attiecībā uz piegādēm. Liela vairumtirgotāja kravu pārvadājumu ritms un prasības atšķiras no tām, kādas ir, piemēram, nelielam veikaliņam. Individuāla pieeja ļauj izprast katra mūsu klienta vajadzības un apmierināt visdažādāko nozaru un kategoriju uzņēmumu prasības.

Auto kravu veidi

Mūsu plašais loģistikas tīkls ļauj Ursus Forwarding speciālistiem organizēt jebkāda veida kravu transportēšanu, praktiski neierobežojot mūsu klientus maršruta izvēlē. Mūsdienīgi tehnoloģiju risinājumi un operatīva informācijas plūsma nodrošina nepārtrauktus pārskatus par kravas atrašanās vietu un transportēšanas procesa norisi.
Ik dienas mūsu klientu uzdevumā veicam kravu pārvadājumus ar turpmāk minētajiem kravas automobiļu un piekabju veidiem.

Tenta puspiekabes:

Šī veida piekabes kravu pārvadājumos tiek izmantotas visbiežāk. Tenta tipa piekabju priekšrocība ir to daudzveidīgā izmantošana. Ar tām tiek veikti gan saliktu kravu pārvadājumi*, gan pilnas masas kravu pārvadājumi**. Ar tām var pārvadāt ļoti plašu preču klāstu. Saliktu kravu pārvadājumu gadījumā vienā piekabē var atrasties, piemēram, sadzīves tehnika, dažādi materiāli, apavi, dzērieni, velosipēdi, automobiļu rezerves daļas un cita veida kravas, tādējādi pierādot, ka šī veida piekabes tiek izmantotas visdažādāko preču pārvadāšanai. Šo piekabju tenta pārsegs ir viegli demontējams gan no piekabes sāniem, gan arī no tās jumta. Tas paver plašākas iespējas kravas iekraušanai vai izkraušanai, ja kravas specifikas vai parametru dēļ tās novietošanai piekabē ir nepieciešama sānu iekraušana vai iekraušana no augšas. Ar tenta puspiekabēm ir iespējams pārvadāt arī bīstamās kravas (ADR). Šādā gadījumā attiecīgajam kravas automobilim ir jābūt aprīkotam ar īpašu ekipējumu, kā arī autovadītāja rīcībā ir jābūt derīgam ADR sertifikātam, kas apliecina viņa zināšanas šādu kravu pārvadājumu organizēšanā. Mūsu uzņēmuma rīcībā ir arī šāda veida kravu pārvadājumu prasībām atbilstoši transportlīdzekļi.

* Vienā piekabē tiek sakrautas vairāku atsevišķu saņēmēju kravas.
** Visa piekabe tiek izmantota viena saņēmēja kravai.

Platformas:

Lielgabarīta (negabarīta) kravu pārvadājumu platformas
Ar šāda tipa platformām tiek veikti lauksaimniecības tehnikas, mežizstrādes tehnikas, moduļu māju, industriālās tehnikas, dažādu veidu metāla konstrukciju un citu lielgabarīta kravu pārvadājumi.
Jūras konteineru platformas
Šīs platformas tiek izmantotas jūras konteineru pārvadājumiem. Pārsvarā, izmantojot jūras konteineru platformas, konteineri tiek nogādāti no ostas līdz kravas saņēmējam vai otrādi. Atsevišķos gadījumos, izmantojot šādas platformas, konteineri no ostām tiek nogādāti citās valstīs, kuru teritorijā nav tiešas piekļuves jūras ceļiem.
Atvērtā tipa platformas
Šāda veida platformas ir parastās piekabes, kas nav aprīkotas ar tenta pārsegu. Atvērtā tipa platformas tiek izmantotas dažādu veidu būvmateriālu pārvadājumos, ar ceļu būvi saistītos pārvadājumos, metāla konstrukciju pārvadājumos, dažādu veidu taras un cita veida kravu pārvadājumos.

Refrižeratori:

Refrižeratora tipa piekabes spēj nodrošināt transportējamās kravas specifikai atbilstošu temperatūru visa pārvadājuma laikā, pēc klienta pieprasījuma apstiprinot šo faktu ar attiecīgu izdruku no refrižeratora temperatūras reģistratora. Lai arī ar šāda veida piekabēm ir iespējams pārvadāt praktiski jebkura veida kravas, parasti refrižeratora tipa piekabes tiek izmantotas tādu preču transportēšanai, kuru pārvietošana nav iespējama bez noteikta temperatūras režīma ievērošanas. Piemēram, pārtikas kravu pārvadājumos, alkoholisko izstrādājumu pārvadājumos, augļu un dārzeņu pārvadājumos, ziedu un dažādu stādu pārvadājumos, gaļas pārvadājumos un citu temperatūras režīmam pakļautu kravu pārvadājumos.

Ar refrižeratora tipa piekabēm ir iespējams pārvadāt arī bīstamās kravas (ADR). Šādā gadījumā attiecīgajam kravas automobilim ir jābūt aprīkotam ar īpašu ekipējumu, kā arī autovadītāja rīcībā ir jābūt derīgam ADR sertifikātam, kas apliecina viņa zināšanas šādu kravu pārvadājumu organizēšanā. Mūsu uzņēmuma rīcībā ir arī šāda veida kravu pārvadājumu prasībām atbilstoši transportlīdzekļi.

Kravas furgoni mikroautobusi:

Neņemot vērā kravas mikroautobusu salīdzinoši nelielo kravas telpu, to galvenā priekšrocība ir piegādes ātrums. Parasti šo nelielo kravas automobiļu pakalpojumi tiek izmantoti tieši steidzamos gadījumos. Salīdzinājumā ar parasto kravas automobili, izmantojot kravas mikroautobusu, kravu var nogādāt galamērķī ievērojami ātrāk. Savukārt kravas furgoni pārsvarā ir aprīkoti ar lifta platformām, kas padara šos automobiļus īpaši ērtus kravu piegādes vai uzkraušanas funkciju pildīšanai, ja to nav iespējams veikt, izmantojot lielo kravas automobili. Arī gadījumos, kad kravas piegādes vai uzkraušanas vieta nav aprīkota ar rampu. Kravas furgoni tiek izmantoti arī tuvo distanču starptautiskajiem kravu pārvadājumiem.
Ursus Forwarding piedāvā visu veidu auto kravu pārvadājumus un ar tiem saistītos pakalpojumus, piemēram, kravu apdrošināšanu, noliktavas pakalpojumus, muitas brokeru pakalpojumus un atsevišķos gadījumos arī iekraušanas/izkraušanas procesa organizēšanu. Katru nedēļu mūsu rīcībā ir vairāk nekā 150 kravas transporta vienības. Rūpīgi plānota ģeogrāfiskā izvietojuma dēļ tās salīdzinoši īsā laikā spēj reaģēt praktiski uz jebkuru pasūtījumu. Piegādes tiek veiktas, izmantojot savu autoparku, kā arī mūsu partneru kravas sastāvus un termināļus.

BUJ

Biežāk uzdotie jautājumi par auto kravu pārvadājumiem:

Kāda informācija ir nepieciešama, lai aprēķinātu cenu auto kravu pārvadājumam?
Lai aprēķinātu izmaksas, būtu nepieciešama šāda informācija:

  1. iekraušanas vieta (adrese vai pasta indekss);
  2. kravas piegādes vieta (adrese vai pasta indekss);
  3. kravas apjoms;
  4. kravas apraksts;
  5. kravas gatavības un vēlamais piegādes datums.

Auto kravu pārvadājumi ar pozitīvu reputāciju

Labākais piedāvājums pakalpojumam "auto kravu pārvadājumi" ir vien dažu klikšķu attālumā. Izmantojiet pogu “Uzzināt cenu” un saņemiet mūsu piedāvājumu visīsākajā laikā! Ar prieku uzņemsimies Jūsu auto kravu pārvadāšanu un ar to saistītos uzdevumus, kļūstot par Jūsu uzticamo loģistikas partneri!