Avio kravu pārvadājumi

Uzticiet savas rūpes par avio kravu pārvadājumiem profesionāļu komandai ar vairāk nekā 13 gadu pieredzi. Aicinām aizpildīt cenas pieprasījuma veidlapu, izmantojot pogu "Uzzināt cenu",  un mūsu speciālisti sazināsies ar Jums visīsākajā laikā.
Ja Jūs interesē  avio kravu pārvadājumi un vēlaties saņemt konsultāciju, lūdzam izmantot pogu “Saņemt konsultāciju” lapas apakšā, mēs ar prieku atbildēsim uz Jūsu jautājumiem.
Avio kravu pārvadājumi ir ātrākais mūsdienās pieejamais piegādes veids. Izmantojot šo pārvadājuma veidu ir iespējams īsā termiņā nogādāt kravu galamērķī, kas atrodas ļoti lielā attālumā no kravas izsūtīšanas vietas. Ātrums ir viena no galvenajām avio kravu pārvadājumu priekšrocībām. Taču tā nav vienīgā priekšrocība. Avio kravu pārvadājumi ir drošāki salīdzinājumā ar citiem kravu pārvadājumu veidiem. Gaisa transportlīdzekļu kustība, kā arī lidostu kravu termināļi tiek stingri uzraudzīti, līdz ar to mazinās kravu zādzību risks. Aviopārvadājumu laikā kravas tiek bojātas ievērojami retāk nekā izmantojot citus kravu pārvadājumu veidus.
Avio kravu pārvadājumi

Operatīvi avio kravu pārvadājumi

Salīdzinājumā ar citiem kravu pārvadājumu veidiem avio kravu pārvadājumi būtu raksturojami kā izteikti operatīvi, tas izskaidro šī pārvadājuma veida lielo popularitāti. Operatīvas piegādes, kas tiek veiktas noteiktajos termiņos, kā arī ļoti minimālas kravas bojājumu iespējas ‒ šīs iezīmes lieliski raksturo avio kravu pārvadājumus. Izmantojot šo pārvadājumu veidu, kravas ir iespējams nogādāt jebkurā pasaules vietā, kur ir pieejama lidosta, tas nozīmē praktiski neierobežotu maršrutu izvēli.
Avio kravu pārvadājumu cenas

Avio kravu pārvadājumu cenas

Lai cik pievilcīgi neliktos avio kravu pārvadājumi, tiem tomēr ir viens trūkums, kas daudziem izrādās izšķirošs, lai tiktu dota priekšroka citiem pārvadājumu veidiem. Šis trūkums ir salīdzinoši augstās izmaksas. Cenu nosaka vairāki dažādi faktori, taču ātrums vienmēr ir dārgākais no tiem. Par trūkumiem varētu uzskatīt arī to, ka, izmantojot avio kravu pārvadājumus, pastāv zināmi svara un gabarītu ierobežojumi, kā arī nepastāv iespēja piegādāt kravu bez pārkraušanas no durvīm līdz durvīm.
Piegādes ātrums daudzos gadījumos ir noteicošais faktors, tādēļ avio kravu pārvadājumiem nav konkurentu, lai nodrošinātu maksimāli operatīvas piegādes, ņemot vērā visus nosacījumus, kas attiecas uz drošu kravas pārvadāšanu un tās uzglabāšanu transportēšanas procesa laikā. Organizējot avio kravu pārvadājumus, tiek ņemta vērā visu pārvadājamo kravu specifika, nodrošinot atbilstošu vidi gan ātrbojīgiem produktiem, gan kravām ar ļoti augstu vērtību, gan arī precēm, kas satur bīstamas vielas.

Vairāk nekā 80 avio kravu pārvadājumu virzieni

Ursus Forwarding piedāvā vairāk nekā 80 avio kravu pārvadājumu virzienus Jūsu kravu transportēšanai visā pasaulē. Mūsu speciālisti aprēķinās optimālāko un Jūsu kravas specifikai atbilstošāko risinājumu, kā arī nodrošinās nepārtrauktu kravas pārvietošanās uzraudzību. Ja nepieciešams, nodrošināsim kravas transportēšanu uz lidostas kravu termināli, rūpīgu kravas uzglabāšanu, piegādi no lidostas līdz gala saņēmējam, kā arī Jūsu kravas apdrošināšanu.

Avio kravu pārvadājumu organizēšana

Avio kravu pārvadājumi ir sarežģīts process, kura kvalitatīvai izpildei ir nepieciešamas plašas zināšanas par aviācijas industrijas prasībām saistībā ar pārvadājamajām kravām, kravu specifikai atbilstošo dokumentāciju, pieļaujamajiem kravas gabarītiem un svaru, muitas formalitātēm, normatīvajiem aktiem un citām būtiskām šī pārvadājuma veida daļām. Vienlaikus tas ir arī ļoti interesants transportēšanas veids, kura organizēšana sagādā profesionālu gandarījumu, meklējot risinājumus arvien sarežģītākiem transportēšanas projektiem. Mūsu speciālisti ir guvuši neatsveramu praktisko pieredzi dažādu veidu aviopārvadājumu organizēšanā un ar prieku piedāvās risinājumu Jūsu avio kravu transportēšanai.

Lidmašīnu veidi

Kravu pārvadājumiem tiek izmantoti trīs lidmašīnu veidi: pasažieru lidmašīnas, specializētās kravas lidmašīnas un kravas lidmašīnas, kas ir veidotas uz pasažieru lidmašīnu bāzes. Pasažieru lidmašīnās kravas tiek pārvadātas bagāžas nodalījumā. To kravnesība atkarībā no lidmašīnas modeļa mēdz būt līdz 20 tonnām un ietilpība līdz 100 m3. Nodalījumu apjoms un kravas lūku izmērs var būtiski ierobežot pārvadājamo kravu pieļaujamos gabarītus. Kravas lidmašīnas tiek ražotas vienam mērķim ‒ lai veiktu kravu pārvadājumus. Parasti šāda tipa lidmašīnas tiek izmantotas militārajā aviācijā, tomēr mūsdienās tās tiek plaši izmantotas arī komercpārvadājumu jomā. Īpaši izstrādāti kravas lidmašīnu korpusi nodrošina lielāku kravnesību salīdzinājumā ar pasažieru lidmašīnām.
Avio kravu pārvadājumi nodrošina vien aptuveni 2% kopējā pasaules kravu apjoma transportēšanas, taču šo kravu vērtība ir vairāk nekā 30% visu transportējamo kravu kopējās vērtības, tas liecina, ka aviopārvadājumi pārsvarā tiek izmantoti, lai transportētu salīdzinoši dārgas kravas, kuru rentabilitāti neietekmē augstās pārvadājuma izmaksas. Izmantojot aviosatiksmi, tiek transportētas ātrbojīgas kravas, dārglietas, elektronika, farmācijas izstrādājumi, dārgi apģērbi, industriālais aprīkojums, ziedi, dažādi autorūpniecības komponenti, dzīvnieki u. c.

BUJ

Biežāk uzdotie jautājumi par avio kravu pārvadājumiem:

Kāda informācija ir nepieciešama, lai aprēķinātu cenu avio kravu pārvadājumam?
Lai aprēķinātu izmaksas, būtu nepieciešama šāda informācija:
  1. piegādes nosacījumi (Incoterms);
  2. iekraušanas vieta (adrese vai lidosta);
  3. kravas piegādes vieta (adrese vai lidosta);
  4. kravas izmēri un svars;
  5. kravas apraksts;
  6. kravas gatavības un vēlamais piegādes datums.

Avio kravu pārvadājumi ar pozitīvu reputāciju

Labākais piedāvājums pakalpojumam "avio kravu pārvadājumi" ir vien dažu klikšķu attālumā. Izmantojiet pogu “Uzzināt cenu” un saņemiet mūsu piedāvājumu visīsākajā laikā! Ar prieku uzņemsimies Jūsu avio kravu pārvadāšanu un ar to saistītos uzdevumus, kļūstot par Jūsu uzticamo loģistikas partneri!