Jūras kravu pārvadājumi

Uzticiet savas rūpes par jūras kravu pārvadājumiem profesionāļu komandai ar vairāk nekā 13 gadu pieredzi. Aicinām aizpildīt cenas pieprasījuma veidlapu, izmantojot pogu "Uzzināt cenu", un mūsu speciālisti sazināsies ar Jums visīsākajā laikā.
Ja Jūs interesē jūras kravu pārvadājumi un vēlaties saņemt konsultāciju, lūdzam izmantot pogu “Saņemt konsultāciju” lapas apakšā, mēs ar prieku atbildēsim uz Jūsu jautājumiem.
jūras kravu pārvadājumi latvijā

Jūras kravu pārvadājumu priekšrocības

Jūras kravu pārvadājumu galvenās priekšrocības ir izmaksas, kas ir zemākas salīdzinājumā ar citiem kravu pārvadājumu veidiem; attāluma iespējas, kas ļauj transportēt kravas krietni lielākā attālumā salīdzinājumā ar autotransportu; dažādība ‒ izmantojot jūras kravu pārvadājumus, ir iespējams transportēt visdažādākos kravu veidus; kravnesība, kas jūras kravu pārvadājumu gadījumā ir ievērojami lielāka salīdzinājumā ar citiem pārvadājumu veidiem.
Jūras kravu pārvdājumi

Vienmēr laikā!

Turklāt jūras kravu pārvadājumi nav atkarīgi no ceļu būves, sastrēgumiem vai cita veida potenciālajiem šķēršļiem, kas mēdz būt sastopami, piemēram, autokravu pārvadājumos, tādēļ pārsvarā jūras kravu pārvadājumi norit bez vērā ņemamām nobīdēm no sākotnēji ieplānotajiem izpildes datumiem.

Jūras kravu veidi

Ursus Forwarding ik dienas nodrošina klientiem turpmāk minētos jūras kravu pārvadājumu veidus.

Pilnu kravu jūras pārvadājumi
(FCL - Full Container Load)

Šādi apzīmē pārvadājumus, kuros pārvadājamā krava aizņem visu konteineru. Ja vēlaties pārvadāt apjomīgu kravu, kuras atvešanai ir nepieciešama visa konteinera kravas telpa, Jums ir nepieciešams pilna konteinera jeb FCL jūras pārvadājums, kura ietvaros Jūsu krava tiks iekrauta un pārvadāta atsevišķā, tikai Jūsu kravai paredzētā konteinerā.

Lielgabarīta (negabarīta) kravu
jūras pārvadājumi

Viena no jūras kravu pārvadājumu priekšrocībām ir salīdzinoši zemās izmaksas, tādēļ jūras kravu pārvadājumi bieži tiek izmantoti apjomīgu negabarīta kravu transportēšanai.
Savā praksē pārsvarā saskaramies ar dažādu iekārtu, lauksaimniecības tehnikas, rūpnieciskās tehnikas un to rezerves daļu jūras pārvadājumiem.

Refrižeratoru jūras kravu pārvadājumi

Izsakoties tautas valodā, refrižeratoru konteineri ir lieli ledusskapji, kuros tiek pārvadātas kravas, kurām ir nepieciešama noteiktas temperatūras uzturēšana. Pārsvarā ar šāda tipa konteineriem tiek pārvadātas tādas preces kā gaļa, augļi, zivis, piena produkti, ziedi, medikamenti un citas preces, kuru transportēšanai ir nepieciešams temperatūras režīms.

Saliktu kravu jūras pārvadājumi
(LCL - Less than Container Load)

Šādi apzīmē pārvadājumus, kuros vairākas dažādas kravas tiek pārvadātas vienā konteinerā. Ja vēlaties pārvadāt neliela apjoma kravu, Jums ir nepieciešams saliktas konteinera kravas jeb LCL jūras pārvadājums, kura ietvaros Jūsu krava tiks pārvadāta vienā konteinerā kopā ar citām nelielām kravām, tādā veidā piepildot visu konteineru.

Bīstamo (ADR)
jūras kravu pārvadājumi

Jūras kravu pārvadājumi nodrošina dažādu veidu bīstamo (ADR) kravu pārvadāšanu. Šādu kravu transportēšana prasa rūpīgu sagatavošanos, izvēloties kravas specifikai atbilstošu iesaiņojumu, kā arī pareizi apzīmējot pārvadājamo kravu. Jūras kravu pārvadājumi bieži tiek izmantoti naftas produktu, dažādu veidu ķīmisko vielu, gāzes u. c. transportēšanai.

Šķidro kravu jūras pārvadājumi

Šķidro produktu jūras pārvadājumi tiek veikti, izmantojot cisternas jeb tankkonteinerus, kas iedalās vairākos veidos un tiek izmantoti atkarībā no pārvadājamās kravas specifikas. Pārsvarā izmantojot šķidro jūras kravu pārvadājumu taru, tiek pārvadāti pārtikas produkti, vīni un stiprie alkoholiskie dzērieni, eļļas, ķīmiskās vielas, gāze, degviela u. c.
Okeāni un jūras klāj 71% Zemes virsmas, tādēļ jūras kravu pārvadājumi ir ļoti populāri, pieprasīti un plaši izmantoti visā pasaulē. Jūras kravu pārvadājumi ir arī viens no senākajiem pārvadājumu veidiem, kas tika izmantots, vēl krietni pirms sāka attīstīties auto un aviopārvadājumu industrija. Tieši izmantojot kuģus, tirgotāji no dažādām pasaules malām varēja nogādāt savu preci citu zemju tirgos, kā arī atgādāt mājās tālajās zemēs iepirktos labumus.

Mūsdienās jūras kravu pārvadājumi ir attīstījušies līdz milzu industrijai, kas nodrošina kravu apriti starp visiem pasaules kontinentiem. Pateicoties kuģu būves attīstībai, mūsu planētas jūru un okeānu viļņus šķeļ arvien lielāki un grandiozāki kuģi.
Pašlaik lielākā konteineru kravas kuģa ietilpība ir 21 000 TEU (20 pēdu ekvivalenta vienības). Jūras kravu pārvadājumi pārsvarā tiek veikti, izmantojot jūras konteinerus. Izplatītākie no tiem ir 20 un 40 pēdu konteineri, kuru izmantošana ir visai noderīga, jo konteiners kā tara mazina kravas bojājumu risku, kā arī atvieglo un paātrina iekraušanas/izkraušanas procesus.

BUJ

Biežāk uzdotie jautājumi par jūras kravu pārvadājumu organizēšanu:

Kāda informācija ir nepieciešama, lai aprēķinātu, cik maksā jūras kravu pārvadājumi?
Lai aprēķinātu izmaksas, būtu nepieciešama šāda informācija:
* piegādes nosacījumi (Incoterms);
* iekraušanas vieta (adrese vai osta);
* kravas piegādes vieta (adrese vai osta);
* kravas apjoms;
* kravas apraksts;
* kravas gatavības un vēlamais piegādes datums.

Jūras kravu pārvadājumi ar pozitīvu reputāciju

Labākais piedāvājums pakalpojumam "jūras kravu pārvadājumi" ir vien dažu klikšķu attālumā. Izmantojiet pogu “Uzzināt cenu” un saņemiet mūsu piedāvājumu visīsākajā laikā! Ar prieku uzņemsimies Jūsu jūras kravu pārvadāšanu un ar to saistītos uzdevumus, kļūstot par Jūsu uzticamo loģistikas partneri!