Starptautiskie kravu pārvadājumi

Uzticiet savas rūpes par starptautiskajiem kravu pārvadājumiem nozares profesionāļiem ar vairāk nekā 13 gadu pieredzi. Aicinām aizpildīt cenas pieprasījuma veidlapu, izmantojot pogu “Uzzini cenu”, un mūsu speciālisti sazināsies ar jums visīsākajā laikā.
Ja jūs interesē starptautiskie kravu pārvadājumi un vēlaties saņemt konsultāciju, lūdzam izmantot pogu “Saņemt konsultāciju” mūsu mājaslapas galvenajā lapā un ar prieku atbildēsim uz jūsu jautājumiem.
Starptautiskie kravu pārvadājumi ir kravas pārvietošana, izmantojot jebkuru pārvadājumu veidu, kad kravas izsūtīšanas un piegādes vietas atrodas dažādās valstīs. Mūsdienās starptautiskie kravu pārvadājumi vairs nav greznība, bet ir kļuvuši par daudzu uzņēmumu ikdienas darba daļu. Starptautiskā sadarbība starp visām pasaules valstīm strauji attīstās, tāpēc arvien pieprasītāki kļūst starptautiskie kravu pārvadājumi un ar tiem saistītie papildpakalpojumi, piemēram, kravu uzglabāšana, pārkraušanas darbi, konsolidēšana vai muitas brokeru pakalpojumi. Uzņēmumi no dažādām pasaules malām sadarbību starptautisko kravu pārvadājumu jomā izvēlas par labu sadarbībai ar pieredzējušu nozares dalībnieku.

Pieredze ir viena no galvenajām Ursus Forwarding priekšrocībām. Vairāk nekā 13 gadus mūsu speciālisti ik dienas izmanto savas profesionālās zināšanas dažādu loģistikas uzdevumu risināšanā, kā arī pilnveido tās, īstenojot arvien sarežģītākus pārvadājumus. Uzkrātā pieredze ļauj mūsu speciālistiem pareizi un operatīvi risināt jebkāda veida neparedzētas situācijas, kas varētu rasties, veicot starptautiskos kravu pārvadājumus. Uzņēmuma darbības laikā ir gūta ievērojama pieredze dažādas sarežģītības projektu īstenošanā, transportējot kravas no un uz dažādiem pasaules kontinentiem.
0
Izpildīti pasūtījumi
0
Apmierināti klienti
0
Klienti dažādās valstīs
Starptautiskie avio kravu pārvadājumi.

Starptautiskie avio kravu pārvadājumi.

Avio kravu pārvadājumi ir ātrs un drošs veids, kā operatīvi veikt steidzamu kravu tālas distances piegādes. Mūsu speciālisti īsteno avio kravu piegādes no simtiem dažādu lidostu visās pasaules malās uz Rīgas un citām lidostām atkarībā no pasūtītāja vēlmēm. Avio kravu pārvadājumi ir būtiski dārgāki salīdzinājumā ar citiem pārvadājumu veidiem, taču, ja piegādes ātrums ir galvenā prioritāte, avio kravu pārvadājumi ir ārpus konkurences.
Starptautiskie jūras kravu pārvadājumi

Starptautiskie jūras kravu pārvadājumi

Jūras kravu pārvadājumi ir senākais no visiem pārvadājumu veidiem, kas arī mūsdienās daudzos gadījumos joprojām mēdz būt vienīgais pieejamais veids, kā nogādāt kravu saņēmējam. Starptautiskie jūras kravu pārvadājumi izceļas ar salīdzinoši zemām izmaksām un augsto pārvadājamās preces drošību, kas ir galvenās šī pārvadājuma veida priekšrocības. Jūras kravu pārvadājumi ir lieliski piemēroti, ja liela apjoma krava ir jānogādā lielā attālumā, taču piegādes ātrums nav noteicošais faktors.
Starptautiskie jūras kravu pārvadājumi

Starptautiskie dzelzceļa kravu pārvadājumi

Galvenās dzelzceļa kravu pārvadājumu priekšrocības ir salīdzinoši augstā drošība. Turklāt par šo drošību nav jāpiemaksā, jo cena, par kādu tiek veikti starptautiskie dzelzceļa kravu pārvadājumi, ir salīdzinoši zemāka nekā, piemēram, autotransportam. Dzelzceļa kravu pārvadājumi ir īpaši izdevīgi dažādas specializētās tehnikas, smagsvara un lielgabarīta (negabarīta) kravu, kā arī tādu preču starptautiskajai transportēšanai, kas vienlaikus ir jāpārved ļoti lielā apjomā. Dzelzceļa ritošie sastāvi ir lieliski piemēroti šādu uzdevumu risināšanai.
Starptautiskie auto kravu pārvadājumi

Starptautiskie auto kravu pārvadājumi

Auto kravu pārvadājumi ir nozīmīgi starptautisko piegāžu īstenošanā, tie ir neatņemama dažādu multimodālo pārvadājumu daļa. Starptautiskie auto kravu pārvadājumi ir viens no ērtākajiem pārvadājumu veidiem, kuru galvenās priekšrocības ir salīdzinoši zemās izmaksas attiecībā pret piegādes ātrumu, kā arī spēja pielāgoties pasūtītāja vēlmēm, kura ļauj piegādāt kravas no durvīm līdz durvīm bez pārkraušanas, kas ne vienmēr ir iespējams ar citiem pārvadājumu veidiem.
Starptautiskie konteineru pārvadājumi.

Starptautiskie konteineru pārvadājumi

Konteineru kravu pārvadājumi ir praktisks un izdevīgs pārvadājumu veids, kas ir izmantojams arī ļoti tālās distancēs. Nozīmīgs arguments par labu konteineru izmantošanai ir to izturīgums, kas pozitīvi ietekmē kravas drošību, līdz minimumam samazinot iespējamos kravas mehāniskos bojājumus, kā arī laikapstākļu ietekmi uz pārvadājamo preci transportēšanas laikā.
Starptautiskie bīstamo kravu pārvadājumi

Starptautiskie bīstamo kravu pārvadājumi

Saskaņā ar statistikas datiem aptuveni puse pārvadājamo kravu ir klasificējamas kā bīstamas. Starptautiskie bīstamo kravu pārvadājumi ir stratēģiski nozīmīgi daudzām nozarēm, tādēļ to pareiza organizēšana un koordinēšana ir ļoti svarīga. Bīstamo kravu pārvadājumi var tikt veikti ar autotransportu, jūras transportu, aviotransportu un dzelzceļa transportu, taču atkarībā no pārvadājuma veida prasības attiecībā uz bīstamo vielu pārvadāšanu var atšķirties, kas noteikti būtu jāņem vērā, izvēloties veidu bīstamās kravas nogādāšanai galamērķī.
Starptautiskie lielgabarīta (negabarīta) kravu pārvadājumi

Starptautiskie lielgabarīta kravu pārvadājumi

Lielgabarīta (negabarīta) kravu pārvadājumi ir sarežģītākais un atbildīgākais no visiem pārvadājumu veidiem. Šādu pārvadājumu sarežģītība izpaužas tajā, ka augstuma, platuma, svara, apjoma vai citu kritēriju ziņā lielgabarīta (negabarīta) kravu parametri ir pretrunā vispārpieņemtajiem transportēšanas standartiem. Starptautiskie lielgabarīta (negabarīta) kravu pārvadājumi prasa individuālus risinājumus, kas ir pielāgoti katras atsevišķas kravas raksturojumam.

Starptautiskie kravu pārvadājumi no Eiropas

Starptautiskie kravu pārvadājumi uz un no Eiropas ir viens no pieprasītākajiem pakalpojumiem mūsu uzņēmuma praksē. Līdz ar iestāšanos Eiropas Savienībā preču aprite starp Savienības dalībvalstu uzņēmumiem ir kļuvusi daudz ērtāka, tādēļ starptautiskie kravu pārvadājumi no Eiropas ir kļuvuši par salīdzinoši vienkāršu procedūru, kas neprasa preču īpašnieka padziļinātas zināšanas saistībā ar muitas procedūrām. Pārsvarā pārvadājumi no Eiropas tiek veikti ar autotransportu, taču atkarībā no maršruta un pārvadājamās preces raksturojuma no un uz Eiropu tiek aktīvi izmantoti arī jūras kravu pārvadājumi un avio kravu pārvadājumi.

Starptautiskie kravu pārvadājumi ar pozitīvu reputāciju

Labākais piedāvājums pakalpojumam "starptautiskie kravu pārvadājumi" ir vien dažu klikšķu attālumā. Izmantojiet pogu “Uzzināt cenu” un saņemiet mūsu piedāvājumu visīsākajā laikā! Ar prieku uzņemsimies starptautisko Jūsu kravu pārvadāšanu un ar to saistītos uzdevumus, kļūstot par Jūsu uzticamo loģistikas partneri!