Par mums.

Esiet sveicināti Ursus Forwarding mājaslapā!
Šeit varat iepazīties ar mūsu uzņēmumu, tā sniegtajiem pakalpojumiem, kā arī noskaidrot Jūs interesējošo kravu pārvadājumu izmaksas.
Ursus Forwarding ir 2007. gadā Latvijā dibināts loģistikas pakalpojumu uzņēmums, kas savus klientus nodrošina ar dažādiem loģistikas risinājumiem visā pasaulē. 2012. gadā, paplašinot uzņēmuma darbību, durvis vēra mūsu Igaunijas filiāle Ursus Forwarding OÜ. Ikdienas darbā notiek aktīva sadarbība starp Latvijas un Igaunijas filiāļu pārdošanas un transporta nodaļām, tādēļ ar lepnumu varam teikt, ka līdz ar Igaunijas filiāles atklāšanu esam kļuvuši par starptautisku uzņēmumu.
Ursus Forwarding ir 100% Latvijas kapitāla uzņēmums. Aptuveni 80% Ursus Forwarding veikto pārvadājumu ir auto kravu pārvadājumi, tostarp arī lielgabarīta (negabarīta) kravu pārvadājumi. Jūras kravu pārvadājumi, avio kravu pārvadājumi un dzelzceļa kravu pārvadājumi veido aptuveni 20% kopējā kravu apjoma. Ursus Forwarding sniedz pakalpojumus gan vietējiem, gan ārvalstu uzņēmumiem. Mūsu plašo klientu loku veido uzņēmumi no 32 dažādām pasaules valstīm.
0
Izpildīti pasūtījumi
0
Apmierināti klienti
0
Klienti dažādās valstīs

Mūsu misija un mērķi

Jebkura uzņēmuma primārais mērķis, protams, ir peļņas gūšana. Taču mūsu mērķis nav peļņa par katru cenu, bet gan cilvēcīguma un taisnīguma saglabāšana mūsu attīstības ceļā, nenostādot peļņu augstāk par cilvēcīguma principiem.

Mūsu misija

Būt mūsdienīgam, daudzpusīgam un izdevīgam loģistikas partnerim, kas ne tikai atvieglo kravu pārvadājumu organizēšanu mūsu klientiem, bet arī ietaupa klientu laiku, kuru tie var veltīt savu mērķu sasniegšanai. Vienmēr veidot jebkāda veida sadarbību ievērojot savstarpēju cieņu un ētiku.

Vīzija

Saglabāt pozitīvu tendenci attīstības un izaugsmes ceļā. 
Sniegt pienesumu apkārtējās vides un ekoloģijas uzlabošanā pēc iespējas vairāk izmantojot jaunākās paaudzes dīzeļdzinējus, kas aprīkoti ar AdBlue sistēmu,
kura paredzēta izplūdes gāzu attīrīšanai.

Mērķi

Mūsu mērķis ir izaugsme, kas būvēta uz krietnām attiecībām ar mūsu klientiem.

Abpusēji izdevīga un patīkama sadarbība ir lielisks pamats profesionālam gandarījumam,
kas sniedz motivāciju tālāko uzņēmuma mērķu īstenošanai.
Ursus Forwarding komanda apvieno labākos nozares speciālistus ar iespaidīgu pieredzi visdažādākās sarežģītības kravu pārvadājumu organizēšanā un koordinēšanā. Tie ir profesionāļi, kuri lieliski orientējas loģistikas procesos, pārzina nozares likumdošanas aktus un kravas transporta tehniskās nianses.
Vairāk nekā 16 gadu ilgajā un veiksmīgajā uzņēmuma praksē gūtās zināšanas un pieredze ļauj pareizi un operatīvi reaģēt jebkurā nestandarta situācijā, nepakļaujot mūsu klientus nevajadzīgu problēmu risināšanai.
LTRK biedri

LTRK biedri

Ursus Forwarding ir Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras biedrs kopš 2018. gada.

Tā ir iespēja piedalīties uzņēmējdarbības vides uzlabošanā, apmeklēt dažādus uzņēmējdarbības tēmai veltītus semināros, kā arī saņemt dažāda veida palīdzību un konsultācijas.
Crefo/Cert sertifikāts

Crefo/Cert sertifikāts

Ursus Forwarding jau vairākus gadus ir Crefo/Cert sertifikāta ieguvējs. Sertifikāts tiek piešķirts tiem uzņēmumiem, kas atbilst noteiktiem un stabiliem finanšu rādītājiem.

Tas ir apliecinājums, ka sertifikāta ieguvējs ir uzticams ilgtermiņa sadarbības partneris.
Bronzas līmenis

Bronzas līmenis

Valsts ieņēmumu dienests Ursus Forwarding ir piešķīris bronzas līmeni padziļinātajai sadarbības programmai. Lai saņemtu šo līmeni, uzņēmumam jāatbilst dažādiem kritērijiem - vismaz vienā no iepriekšējo trīs gadu pārskatiem nav bijuši zaudējumi, Valsts ieņēmumu dienesta informācijas sistēmā nav negatīvu ierakstu, kas liecinātu par negodprātīgu rīcību.

Mūsu pakalpojumi

Auto kravu pārvadājumi

Lielgabarīta kravu pārvadājumi

Dzelzceļa kravu pārvadājumi

Jūras kravu pārvadājumi

Muitas brokeru pakalpojumi

Kravu apdrošināšana

Avio kravu pārvadājumi

Noliktavu pakalpojumi

Un daudz citi

Plašais loģistikas tīkls ļauj Ursus Forwarding speciālistiem organizēt jebkāda veida kravu transportēšanu, praktiski neierobežojot mūsu klientus maršruta izvēlē. Mūsdienīgi tehnoloģiju risinājumi un operatīva informācijas plūsma nodrošina nepārtrauktus pārskatus par kravas sastāva atrašanās vietu un transportēšanas procesa norisi.

Kravu pārvadājumi ar pozitīvu reputāciju

Labākais piedāvājums ir vien dažu klikšķu attālumā. Izmantojiet pogu “uzzināt cenu” un saņemiet mūsu piedāvājumu visīsākajā laikā! Ar prieku uzņemsimies Jūsu  kravu pārvadāšanu un ar to saistītos uzdevumus, kļūstot par Jūsu uzticamo loģistikas partneri!

Darba laiki

  • P9.00 - 17.00
  • O9.00 - 17.00
  • T9.00 - 17.00
  • C9.00 - 17.00
  • P9.00 - 17.00
  • S -
  • Sv-

Kontakti

Raunas iela 44/1 LV-1039 Rīga, Latvija

+371 66100250

E-pasts: uzzinicenu@ursus.lv

Seko mums