Klientu atsauksmes

Lūdzu norādiet savu vārdu un uzvārdu.
Lūdzu norādiet uzņēmuma nosaukumu
Lūdzu ierakstiet savu atsauksmi
Apstipriniet ka jūs piekrītat privātuma politikai
Invalid Input

Sveicināti – šeit esam apkopojuši mūsu klientu atsauksmes! Sasniegums priekš Ursus Forwarding nav tikai kravas piegāde, iekļaujoties laikā un budžetā, bet arī veidojot ilggadējas attiecības ar mūsu klientiem. Ursus Forwarding sauklis ir “Mērot ceļu kopā!” – tas var būt kopīgas kravas ceļš vai vienots biznesa attiecību posms. Mēs esam bezgala priecīgi un pateicīgi par iespēju šo gadu laikā “mērot ceļu kopā” ar tik dažādiem un lieliskiem klientiem un sadarbības partneriem. Uzkrātā pieredze ļauj sniegt augsta līmeņa pakalpojumus dažādu nozaru un izmēru klientiem – lauksaimniecība, ražotāji, izklaides industrija, pakalpojumu sniedzēji, tirgotāji un dažādas valsts iestādes.

Loģistika ir nozare, kas ir patstāvīgā kustībā un attīstībā, Ursus Forwarding apņemšanās ir vienmēr būt vienā solī ar izaugsmi, lai spētu piedāvāt klientiem visefektīvākos un inovatīvākos risinājumus. Iekšējā apmācības sistēma rūpējas, lai klientu apkalpošana vienmēr būtu augstākajā līmenī. Vai tā ir piegāde, vajadzība pēc noliktavas, formalitāšu kārtošana vai konsultācija, esam šeit, lai palīdzētu!

Mēs augstu novērtējam klientu atsauksmes un atgriezeniskās saites un tiecamies pēc patstāvīgas pilnveidošanās, lai spētu sniegt vairāk, profesionālāk un daudzveidīgāk. Zemāk esam pievienojuši dažas no atsauksmēm, lai radītu nelielu ieskatu par mūsu sniegtajiem pakalpojumiem un to kvalitāti.

“(..)SIA “URSUS FORWARDING” ir teicami nodrošinājis Līguma noteiktajā termiņā, kvalitātē un apjomā starptautiskos kravu pārvadājumu pakalpojumus, pārvedot izrādes “Dons Karloss” dekorācijas. Dekorācijas sevī ietvēra Latvijas Nacionālās operas un baleta dekorācijas, kostīmus, rekvizītus un citu nepieciešamo inventāru. (..) Līgumā noteiktajā kārtībā un termiņos, tika veikts pārvadājums no Neapoles (Itālija) uz Rīgu (Latvija), atbilstoši tehniskajai specifikācijai, izmantojot 3 (trīs) vienības automašīnas ar kravas vilcējiem ar puspiekabi dekorāciju un rekvizītu transportēšanai un 1 (viena) vienība mazais autofurgons kostīmu transportēšanas pakalpojumu. Izvērtējot paveikto darbu, varam ieteikt SIA “URSUS FORWARDING” kā uzticamu sadarbības partneri, kas darbu veic atbildīgi, kvalitatīvi un laikā.”
“(..)Mūsu pārvadājamās kravas ir ar augstu vērtību, tāpēc viens no svarīgākajiem noteikumiem ir uzticams un drošs kravu pārvadātājs. (..) Noteikti varam ieteikt Ursus Forwarding SIA kā lielisku sadarbības partneri. Izvēloties šo pārvadātāju varēsiet būt droši – ar kravu viss būs kārtībā un tā tiks piegādātā laikā.”
“Līgumā noteiktajā kārtībā un termiņos, saskaņā ar tehnisko specifikāciju, pienācīgā kvalitātē, ar savu darbaspēku, darbarīkiem un materiāliem SIA “URSUS FORWARDING” veica mēbeļu transportēšanu pa maršrutu: Eksporta iela 6, Rīga – Jātnieku iela 87, Daugavpils. Līdz ar to varam ieteikt citām personām SIA “URSUS FORWARDING” kā labu sadarbības partneri, kas savu darbu veic apzinīgi, kvalitatīvi un savlaicīgi. (..)
“(..) Sniegtais pakalpojums vērtējumu skalā ir izcils, sākot ar vieglo, konstruktīvo komunikāciju, darba grafiku saskaņošanu u n visbeidzot kravu, mūsu gadījumā skatuves scenogrāfijas transportēšanu ne tikai Latvijas robežās, bet arī viesizrādēs ārpus Latvijas Republikas robežām, konkrēti Tallinā. Esam ļoti gandarīti par izveidojušos sadarbību un sniegto pakalpojumu.

Jāuzsver, ka kompānija ir ieinteresēta uz sadarbību, kas īpaši mainīgajos ģeopolitiskajos apstākļos ir visnotaļ sarežģīta un nepiekāpīga finanšu risinājumos.

Novēlam SIA “Ursus Forwarding neatkāpties no savām vērtībām un sasniegt arvien augstākus mērķus”
“(..) Izvēloties kravu pārvadātāju mums ir būtiski precizitāte piegādēs un formalitāšu kārtošanā. Ursus Forwarding parūpējās par visu piegādes posmu - sākot ar stenda nogādāšanu un atgādāšanu, beidzot ar ievedmuitu dokumentāciju un telpu rezervāciju. Mums bija ļoti svarīgi, lai visa piegāde un stenda aizgādāšana izstāžu telpās notiktu precīzi laikā, ko Ursus Forwarding arī nodrošināja.

Liels paldies Ursus Forwarding un mūsu menedžerei Sintijai par labi padarīto darbu un arī par brīnišķīgu attieksmi un dāvāto sirdsmieru visa projekta laikā.
“(..) Zemessardze izmantoja SIA Ursus Forwarding pakalpojumus no 2022. gada marta līdz 2022.gada augustam militāro mācību projekta ietvaros. (..)

No projekta sākuma SIA Ursus Forwarding sevi pierādīja kā zinošu komandu, kas veltīja laiku, lai izzinātu mūsu specifiskās prasības.

Neskatoties uz to, ka projektā bija daudz iesaistīto dalībnieku, komersants rūpējās, lai visas piegādes un procesi noritētu laikā. Neskatoties uz stingro grafiku, SIA Ursus Forwarding reaģēja ātri, saglabājot kvalitāti un drošību. Visā procesa laikā SIA Ursus Forwarding komanda regulāri sazinājās ar mums, informējot par progresu un jebkādiem potenciāliem problēmu riskiem. Viņi bija vienmēr pieejami, lai atbildētu uz mūsu jautājumiem un sniegtu atbalstu, kas bija nepārprotami svarīgi, ņemot vērā projekta sarežģītību.

Novērtējam sniegto atbalstu un rekomendējam SIA Ursus Forwarding kā elastīgu un daudzpusīgu sadarbības partneri.”

(..)Parasti pēc sava “moča” brauktu uz svešām zemēm laimi meklēt pati, taču šosezon slēgtu robežu dēl tālāk par LV man nekur izbraukt nebija iespējas. Kauņā atradās tieši tāds aparāts, kādu man uz šo sezonu savajadzējās. Bija tikai viena problēma, līdz Kauņai bija kaut kā jānokļūst sēžot mājas uz dīvānā.

Ilgi meklējot loģistikas kompāniju un apzvanot pārvadātājus uzgāju uz "Ursus Forwarding" mājas lapu un... beidzot man paveicas. Tik ļoti paveicās, ka man neticas līdz pat šīm brīdim.

Meitenes un puiši no URSUS izrādījās tik izpalīdzīgi un iejūtīgi, ka to grūti aprakstīt ar vārdiem.

(..)Teikšu godīgi es ļoti pārdzīvoju par to, kādā stāvoklī ierādīsies mans mocis, neslēpšu, ka arī man pašai vienreiz gadījās "nedavest" moci no punkta A līdz punktam Z (nieka 36km) vienā gabalā un veselu, bet te bija jānomēra gandrīz 300km. Es tik tiešam uztraucos. Taču tas bija lieki.

Tik cītīgi un saudzīgi pieštropētu un nostiprinātu transportēšanai moci, kāds pie manis bija ierādies manējais, es līdz šīm vēl neesmu redzējusi. Es neesmu atradusi ne vienu, pat mazāku skrāpējumu, ne vienas uzdauzītas vietiņas uz svaigā krāsojumā.(..)

Milzīgs jums paldies URSUS varoņi, bez jums mans sapnis nepiepildītos pilnā mērā.

Tagad es noteikti zināšu pie ka vērsties pēc palīdzības līdzīgajos dzīves gadījumos.

Izsakām lielu pateicību Ursus Forwarding komandai par kvalitatīvi sniegto pakalpojumu šajā sarežģītajā Covid19 laikā. Mūsu skeletona kamanas operatīvi tika uzkrautas Frankfurtes lidostā un ļoti īsā laikā nogādātas Latvijā. Ļoti patīkami bija, ka šoferis neilgu laiku pirms piegādes piezvanīja un pabrīdināja par savu ierašanos piegādes adresē. Noteikti turpināsim mūsu veiksmīgi izveidoto sadarbību.

Martins Dukurs, 

Latvijas Televīzijas vārdā izsaku pateicību kompānijai Ursus Forwarding par sadarbību kravas nogādāšanā. Īpašs paldies Jānim Juknam par augsti profesionālo attieksmi, palīdzību un individuālu pieeju klientam.

Rihards Smelters,

Man patīk termiņi un tā elastība kas ir jūsu uzņēmumam, tas ka varam atrast dažādus risinājumus transportam un tā pat arī cenai, varbūt izklausīšos vecmodīgs, bet man patīk stabilas vērtības, pie kurām arī cenšos pieturēties, arī pārvadājumu jomā.

Vēl viens liels pluss ir tas ka jums nav sīkā drukā rakstītu līgumu un līgumsodu, ko praktizē citi uzņēmumi un protams uzticība man kā klientam.

Armands, 

Šeit ir tikai dažas no klientu izteiktajām atsauksmēm. Mums ir patiess prieks ikdienu komunicēt ar tik dažādiem un daudzveidīgiem klientiem. Loģistika ir mūsu kopējā aizrautība! Katrs pārvadājums sevī ietver kādu izaicinājumu, ko ar prieku pārvaram. Ikviena atgriezeniskā saite mudina mūs darīt vairāk un labāk! Priecāsimies atbildēt uz ikvienu radušos loģistikas jautājumu! Ļoti iespējams, ka tas būs jaunas un skaistas sadarbības sākums!

Kravu pārvadājumi ar pozitīvu reputāciju

Labākais piedāvājums ir vien dažu klikšķu attālumā. Izmantojiet pogu “uzzināt cenu” un saņemiet mūsu piedāvājumu visīsākajā laikā! Ar prieku uzņemsimies Jūsu kravu pārvadāšanu un ar to saistītos uzdevumus, kļūstot par Jūsu uzticamo loģistikas partneri!

Darba laiki

  • P9.00 - 17.00
  • O9.00 - 17.00
  • T9.00 - 17.00
  • C9.00 - 17.00
  • P9.00 - 17.00
  • S -
  • Sv-

Kontakti

Raunas iela 44/1 LV-1039 Rīga, Latvija

+371 66100250

E-pasts: uzzinicenu@ursus.lv

Seko mums