Vakances

Karjera Urusus Forwarding - tā ir iespēja pierādīt sevi dinamiskā vidē.
Kandidātos meklējam aizrautību, zinātkāri un atjautību.

Vai izklausās pazīstams?

Pozitīvi, uz attīstību vērsti un aizrautīgi. Šādi dažos vārdos var raksturot Ursus Forwarding komandu. Tā kā par uzņēmuma izaugsmi domājam patstāvīgi, mēs vienmēr novērtējam mācīties gribošus talantus, kas papildinātu mūsu komandu ar savām zināšanām un spējām, lai kopā sasniegtu vēl vairāk!
Lūk, ko par darbu Ursus Forwarding saka mūsu darbinieki:
Mārcis: Mana ikdiena Ursus Forwarding - katru dienu ir kas jauns un savādāks, nav divu vienādu dienu. Pateicoties atsaucīgajam nodaļas vadītājam ātri spēju uzkrāt nepieciešamās zināšanas. Šeit viss ir forši - labi darba apstākļi un kolēģi!
Oskars: Meklējot darbu vēlējos atrast pieredzi, izaicinājumu un jaunus piedzīvojumus. Te - katru dienu ir kāds jauns piedzīvojums, elpu aizraujošs projekts Ļoti novērtēju, ka pieredzes bagātā vadītāja uzraudzībā varu veidot lielo projektu vīzijas, vadīt un koordinēt to izpildi. Dažādie kolēģi ir kā ģimene, no kuras daudz var mācīties.
Guna: Nākot uz Ursus Forwarding, es vēlējos darba vietu, kurā varu izmantot savu potenciālu. Ļoti priecē, ka vadība ir saprotoša un atvērta priekšlikumiem, kā arī vienmēr jūtams atbalsts. Kolēģi ir lieliski – vienmēr ar devu humora un kopīgi svinētām uzvarām. Prieks, ka esmu šeit!

ŠOBRĪD AKTUĀLA VAKANCE

 Lai gan patreiz aktīvi kolēģus nemeklējam, priecāsimies saņemt Tavu CV uz cv@ursus.lv

Kravu pārvadājumi ar pozitīvu reputāciju

Labākais piedāvājums ir vien dažu klikšķu attālumā. Izmantojiet pogu “uzzināt cenu” un saņemiet mūsu piedāvājumu visīsākajā laikā! Ar prieku uzņemsimies Jūsu  kravu pārvadāšanu un ar to saistītos uzdevumus, kļūstot par Jūsu uzticamo loģistikas partneri!

Darba laiki

  • P9.00 - 17.00
  • O9.00 - 17.00
  • T9.00 - 17.00
  • C9.00 - 17.00
  • P9.00 - 17.00
  • S -
  • Sv-

Kontakti

Raunas iela 44/1 LV-1039 Rīga, Latvija

+371 66100250

E-pasts: uzzinicenu@ursus.lv

Seko mums