Projekts: Jahtas piegāde

Klients:

Jahtu serviss

Projekts:

Jahtas piegāde no Anglijas

Projekta laiks:

Novembris-decembris 2020
Ar Ursus Forwarding rudenī sazinājās klients, kas jau pāris mēnešus meklēja kādu, kas spēs no Anglijas uz Latviju atgādāt 2010. gada Beneteau First 40 jahtu. Jahta bija cietusi negadījumā, taču klients novērtējis, ka tā ir apmierinošā stāvoklī un to ir iespējams restaurēt. Šādas jahtas nereti dodas no Vidusjūras vai Amerikas uz Latviju, lai tās tiktu atjaunotas.

Jahtu pārvadājumi nav izplatīti, jo vairums gadījumu tās tiek nogādātas galamērķī paredzētajā veidā - pa ūdens ceļiem, šoreiz laika trūkuma dēļ, tika lemts par labu sauszemes ceļiem. Lielākais izaicinājums, transportējot jahtas, ir to izmēri, arī šis modelis ir ievērojams – 12,5 metri garumā un nepilni 4 metri platumā, kopējais svars – 8 tonnas. Šādas jahtas spēj uzņemt līdz pat astoņu cilvēku apkalpi, tās ir aprīkotas ar divām kajītēm un pat dušu. Papildus sarežģījums pārvadāšanai - ķīlis, kas traucē jahtas nostiprināšanai. Latvijā tika īpaši izgatavots statīvs-rāmis jahtas stiprināšanai un nosūtīts uz Angliju, kas ļāva piestiprināt un droši nogādāt jahtu uz Latviju.

Neskatoties uz izaicinošo projektu, kopumā jahtas piegāde noritēja ātri un bez aizķeršanās. Dienu pirms svētkiem tā nonāca gādīgo restauratoru rokās. Jahtas tālākais liktenis jau ir zināms - trīs līdz četri mēneši rūpīga darba un jahta būs kā tikko no rūpnīcas. Pēc restaurācijas tā dosies pie saviem jaunajiem saimniekiem.

Atsauksme:

Paldies Ursus Forwarding komandai!

Manuprāt, tieši uzņēmuma darbinieku neatlaidības dēļ piegāde notika ļoti raiti.

Kravu pārvadājumi ar pozitīvu reputāciju

Labākais piedāvājums ir vien dažu klikšķu attālumā. Izmantojiet pogu “uzzināt cenu” un saņemiet mūsu piedāvājumu visīsākajā laikā! Ar prieku uzņemsimies Jūsu kravu pārvadāšanu un ar to saistītos uzdevumus, kļūstot par Jūsu uzticamo loģistikas partneri!

Darba laiki

  • P9.00 - 17.00
  • O9.00 - 17.00
  • T9.00 - 17.00
  • C9.00 - 17.00
  • P9.00 - 17.00
  • S -
  • Sv-

Kontakti

Raunas iela 44/1 LV-1039 Rīga, Latvija

+371 66100250

E-pasts: uzzinicenu@ursus.lv

Seko mums