Projekts

Kempinga māju piegāde uz Norvēģiju

Klients:

Moduļu māju ražotājs

Projekts:

Kempinga māju piegāde uz Norvēģiju

Projekta laiks:

Augusts - decembris 2019
2019. gada vasaras beigās Ursus Forwarding sāka strādāt pie jauna projekta – nogādāt pāris desmitu moduļu mājas jau saliktā veidā kempingam Norvēģijā. Piegādes adrese – Tromsdalen - neliela pilsēta Norvēģijas ziemeļos. Pilsēta ir iecienīta ziemas tūristu vidū ar savu kalnaino dabu un krāšņajām ziemeļblāzmām. Kempinga mājiņas tika paredzētas ziemeļblāzmu vērošanai, aprīkotas ar jumta logiem, kas ļauj viesiem siltā un ērtā telpā vērot naksnīgās ziemeļu debesis.

Lai darbs ritētu raiti, tika rīkotas vairākkārtējas tikšanās ar klientu par pārvadājuma procesu. Sava apjoma dēļ projekts sastapās ar dažādiem izaicinājumiem, piemēram, ēku pārvešana uz ostu. Sakarā ar to, ka kravas izmērs augstumā bija nepilni 5 metri, maršruts uz ostu prasīja rūpīgu plānošanu. Papildus bija jāveic vairākas saskaņošanas valsts iestādēs.

Nonākot ostā, krava tika iekrauta ātri un bez aizķeršanās, lai kuģis varētu laicīgi doties ceļā. Kapteinis bija pieredzējis un savu darbu veica izcili. Neskatoties uz to, ka jūrā valdīja spēcīgie rudens vēji, krava ostā nonāca izcilā stāvoklī. Taču ar to projekta izaicinājumi nebeidzās.

Norvēģijas infrastruktūra ir sarežģīta, jo valsts ir kalnaina, un nepastāvīgo laikapstākļu dēļ ceļi ir slideni. Neraugoties uz to kempinga mājas nonāca savā jaunajā atrašanās vietā noteiktajā laikā un ideālā stāvoklī.

Gan pie kravas iekraušanas, gan uzstādīšanas klāt bija Ursus Forwarding pārstāvis, kas rūpējās, lai viss noritētu kā iecerēts.

Ļoti iespējams arī šobrīd dodoties uz Norvēģijas ziemeļiem, Jums ir iespēja apmesties Latvijā radītā kempinga mājiņā.

Kravu pārvadājumi ar pozitīvu reputāciju

Labākais piedāvājums ir vien dažu klikšķu attālumā. Izmantojiet pogu “uzzināt cenu” un saņemiet mūsu piedāvājumu visīsākajā laikā! Ar prieku uzņemsimies Jūsu kravu pārvadāšanu un ar to saistītos uzdevumus, kļūstot par Jūsu uzticamo loģistikas partneri!

Darba laiki

  • P9.00 - 17.00
  • O9.00 - 17.00
  • T9.00 - 17.00
  • C9.00 - 17.00
  • P9.00 - 17.00
  • S -
  • Sv-

Kontakti

Raunas iela 44/1 LV-1039 Rīga, Latvija

+371 66100250

E-pasts: uzzinicenu@ursus.lv

Seko mums