Projekts:

Lielgabarīta konstrukciju piegāde

Klients:

Pasūtītājs no Holandes

Projekts:

Lielgabarīta konstrukciju piegāde

Projekta laiks:

2021. gada janvāris-februāris
Mūsu komandai patīk izaicinājumi – jo lielāks un sarežģītāks projekts, jo ar lielāku degsmi ķeramies tam klāt. Šoreiz projekta pasūtītājs bija kāda rūpnīca Holandē, kam Latvijā tika gatavota ventilācijas gaisa padeves sistēma.

Šo projektu neierastu padarīja kravu izmērs un daudzums. Pavisam uz Holandi bija jānogādā 96 kravu vienības, kuru izmēri dalījās divās kategorijās, vienas platums bija nepilni 5 m, garums pusotrs metrs un augstums 4,7 metri. Otras kravas kategorijas platums pārsniedza 13,5 metrus, augstumā 6,2 metrus un garumā 2,3 metrus. Attiecīgi projekts tiek klasificēts kā lielgabarīta kravu pārvadājumi. Pavisam kopā projekta laikā tika izmantoti 24 kravas auto. Latvijas infrastruktūra pati par sevi ir izaicinājums ierastajiem pārvadājumiem, taču tā kļūst par teju neiespējamo misiju, ja tiek veikti negabarīta kravu pārvadājumi.

Lai veiktu pārvadājumu, Ursus Forwarding veica maršruta plānošanu no ražotnes uz ostu, plānotais maršruts – sauszemes un jūras ceļi. Attiecīgi tika nodrošināta pavadība no Ursus Forwarding un Valsts policijas puses. Atsevišķos maršruta posmos, saskaņā ar Valsts Ceļa policijas direkcijas projektu, veicām ceļa zīmju demontāžu. Valsts policija bija lielisks atbalsts situācijā, kad maršrutā tika veikti neplānoti ceļa remonti un bija jāorganizē satiksmes plūsma, lai neveidotos pārlieku lieli sastrēgumi.

Tika fraktēts kuģis speciāli projektam. Kuģim ierodoties Ursus Forwarding veica kravu uzkraušanas instruktāžu par kravas stiprināšanu kuģī, kas sevī ietvēra galdniecības un metināšanas darbus.

Interesanti, ka laikapstākļi bija lieliski tieši pēdējā izkraušanas reizē un kraujot kuģī – pārējās valdīja stiprs sals vai migla Liepājā, kura redzamību ostas teritorijā samazināja līdz nepilniem 200 m.

Papildus šim projektam Ursus Forwarding pa sauszemi nosūtīja 18 platformas ar metāla konstrukcijām.

Lai šāds projekts noritētu raiti bez aizķeršanās ir nepieciešams ļoti rūpīgi izplānot katru no posmiem – saskaņošana ar attiecīgajām iestādēm, uzkraušana, transportēšana un izkaušana, kuģu fraktēšana plus pavadītais laiks ostā. Kopumā projekts izdevās lieliski, uz doto brīdi sistēma jau ir nogādāta rūpnīcā un gatava uzstādīšanai.

Noslēgumā vēlamies pateikties par sapratni pašvaldībām un Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldei par atbalstu un lielisko kopdarbu.

Kravu pārvadājumi ar pozitīvu reputāciju

Labākais piedāvājums ir vien dažu klikšķu attālumā. Izmantojiet pogu “uzzināt cenu” un saņemiet mūsu piedāvājumu visīsākajā laikā! Ar prieku uzņemsimies Jūsu kravu pārvadāšanu un ar to saistītos uzdevumus, kļūstot par Jūsu uzticamo loģistikas partneri!

Darba laiki

  • P9.00 - 17.00
  • O9.00 - 17.00
  • T9.00 - 17.00
  • C9.00 - 17.00
  • P9.00 - 17.00
  • S -
  • Sv-

Kontakti

Raunas iela 44/1 LV-1039 Rīga, Latvija

+371 66100250

E-pasts: uzzinicenu@ursus.lv

Seko mums