Projekts:

Expo 2020

Klients:

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

Projekts:

Expo 2020 Dubai

Projekta laiks:

Augusts - septembris 2021

Viens no pēdējā laika interesantākajiem izaicinājumiem – Expo 2020 Dubai - Latvijas ražotāju reprezentācija ārvalstīs.

Projekts sevī ietvēra vairākus izaicinājumus - daudzveidīgas preces no vairāk kā 30 ražotnēm un noliktavām, temperatūras režīms un ātrs piegādes termiņš. 

Projekta realizēšanai bija nepieciešamas projektu vadības iemaņas, jo bija daudz iesaistīto personu un organizāciju - dažādas iestādes, noliktavas, industriālo kravu iepakotāji, vietējās un ārvalstu sauszemes un avio transporta kompānijas. Sarežģītību palielināja nepieciešamība piegādāt un uzstādīt kravu noteiktā datumā un laikā. Tādēļ pareizi saplānots darbs katram posmam bija izšķirošais tam, lai projekts noritētu veiksmīgi. Tika izstrādāti arī alternatīvi risinājumi gadījumiem, ja sākotnējo plāno nāktos mainīt. 

Preces sākotnēji tika piegādātas uz Ursus Forwarding noliktavu. Katrs ražotājs saņēma kravas iepakošanas un aplīmēšanas instrukcijas, kurām vajadzēja stingri sekot, saskaņoja piegādes laikus un citus preču pārvadāšanas nosacījumus. Papildus konsultējot, kā notiks dokumentu noformēšana un transportēšana. 

Pēc preču piegādes, viss tika sakomplektēts un gatavots ceļojumam-avio pārvadājumam. Papildus sarežģījumus radīja nestandarta izmēri un formas, bet pateicoties pieredzei un radošai domāšanai krava tika sagatavota tā, lai tā transportēšanas laikā saglabātu noteikto temperatūru un arī fiziski netiktu sabojāta. Tika izgatavotas speciālas koka karkasa kastes šim nolūkam.

Paralēli pakošanai, mūsu kolēģi kārtoja nepieciešamos dokumentus pārvadājumam – katru atbilstoši savai specifikai – vienus ar mērķi palikt galamērķa valstī, citus ar mērķi to atgriezt atpakaļ Latvijā. Ņemot vērā, ka Expo 2020 Dubai notika trešajās valstīs, bija nepieciešama atmuitošana un speciālās atļaujas produkcijas ievešanai. Pēc galamērķa sasniegšanas krava tika nogādāta prezentācijas norises vietā. Lieki teikt - krava tika piegādāta izcilā stāvoklī. 

Protams, neiztikt bez viegliem nervu pārbaudījumiem, kad atklājās kravas piegāde jāveic nevis uz pirmo stāvu, bet gan trešo. Un atsevišķu objektu izmērs lifta durvīm bija krietni pa lielu. Pateicoties sadarbības partneru radošumam un darba ētikai, piegāde notika paredzētajā vietā un laikā, klientam esot sajūsmā par projekta norisi. 

Šis projekts atgādināja sava veida komandas saliedēšanas pasākumu – apņēmība, mazliet drāmas, vienots mērķis un izdoma. Pasākums pēc kura visi ar gandarījumu atskatījāmies uz paveikto!

Atsauksme:

Pakalpojuma specifika bija salīdzinoši īsā laikā organizēt dažāda veida preču piegādi no Latvijas ražotājiem(..). Lai to paveiktu, visi dalībnieku eksponāti tika uzglabāti, konsolidēti, iepakoti, tika noformēti nepieciešamie kravas izvešanas dokumenti, eksponāti tika transportēti ar lidmašīnu, tika veikta arī dokumentu sagatavošana ievešanai.

Viens no lielākajiem izaicinājumiem bija iepakot eksponātus tā, lai pārvadājuma laikā tie netiktu bojāti. SIA “Ursus Forwarding” komanda to paveica teicamā kvalitātē.

Visa pārvadājuma laikā saņēmām informāciju par kravas piegādes procesu. Radušies izaicinājumi tika atrisināti.

Kravu pārvadājumi ar pozitīvu reputāciju

Labākais piedāvājums ir vien dažu klikšķu attālumā. Izmantojiet pogu “uzzināt cenu” un saņemiet mūsu piedāvājumu visīsākajā laikā! Ar prieku uzņemsimies Jūsu kravu pārvadāšanu un ar to saistītos uzdevumus, kļūstot par Jūsu uzticamo loģistikas partneri!

Darba laiki

  • P9.00 - 17.00
  • O9.00 - 17.00
  • T9.00 - 17.00
  • C9.00 - 17.00
  • P9.00 - 17.00
  • S -
  • Sv-

Kontakti

Raunas iela 44/1 LV-1039 Rīga, Latvija

+371 66100250

E-pasts: uzzinicenu@ursus.lv

Seko mums