Projekts

Moduļu māju piegāde

Klients:

Moduļu māju ražotājs

Projekts:

Moduļu māju piegāde uz Zviedriju

Projekta laiks:

Februāris – septembris
2021. gads Ursus Forwarding iesākās ar lielu enerģiju un plānošanas darbiem. Jau februārī ķērāmies klāt jaunam projektam - Moduļu māju piegāde uz Zviedriju. Šo mēnešu laikā tika veidota tāme, projekta plāns ar ražošanas grafiku, piegādi uz ostu, kuģu fraktēšanu, uzkraušanas plāna sagatavošana, izmantoto materiālu izvērtēšana un maršrutu izstrādi.

Projekta galamērķis – Zviedrijas ziemeļi, kur mūsu kravu montēs vairākos stāvos.

Šoreiz moduļu māju piegāde bija izaicinājuma pilna, jo tās bija 42 moduļu vienības, tās mēroja ceļu no ražotnes uz ostu no tās uz Zviedrijas ostu, kur tālāk mēroja sauszemes ceļu uz savu galamērķi.

Transportēšana kopumā aizņēma 12 dienas – ar sagatavošanos, laiks ceļā, stiprināšanas darbiem ostā, iekraušanas un izkraušanas, līdz pat mūsu komandas atgriešanās mājās.

Šajā projektā Ursus Forwarding pārziņā bija arī stividora pakalpojumi – visas kravas stiprināšana, sagatavošana iekraušanai un izkraušanai. Pēc projekta noslēguma, lielgabarītu nodaļa izskaitļoja, ka kopumā sieti 542 mezgli.

Kā pieredze rāda ar vienu plānu vienmēr ir par maz. Arī šoreiz dažādi ārējie apstākļi mēģināja traucēt līdzenam projekta ritējumam. Piemēram, laikapstākļi – tieši pirms uzkraušanās ostā, Latvijā plosījās stipras lietus gāzes, kas traucēja kravas vietas marķējumiem. Mūsu pieredzējusī komanda veica ātras korekcijas plānā, kas ļāva iekļauties laika termiņos.

Nereti zināmas grūtības veido dažādo valstu kultūras īpatnības, piemēram, Zviedrijas kolēģu pusdienu-kafijas pārtraukumi bija mērāmi ar noteiktu regularitāti - ik pēc divām stundām, kamēr latviešu darbīgās rokas tā vien niez strādāt tālāk.

Moduļu māju piegāde ir veiksmīgi noslēgusies un esam gatavi jauniem izaicinājumiem!

Kravu pārvadājumi ar pozitīvu reputāciju

Labākais piedāvājums ir vien dažu klikšķu attālumā. Izmantojiet pogu “uzzināt cenu” un saņemiet mūsu piedāvājumu visīsākajā laikā! Ar prieku uzņemsimies Jūsu kravu pārvadāšanu un ar to saistītos uzdevumus, kļūstot par Jūsu uzticamo loģistikas partneri!

Darba laiki

  • P9.00 - 17.00
  • O9.00 - 17.00
  • T9.00 - 17.00
  • C9.00 - 17.00
  • P9.00 - 17.00
  • S -
  • Sv-

Kontakti

Raunas iela 44/1 LV-1039 Rīga, Latvija

+371 66100250

E-pasts: uzzinicenu@ursus.lv

Seko mums