Projekts

Taromātu piegāde Latvijā

Klients:

Ražotājs

Projekts:

Taromātu piegāde Latvijā

Projekta laiks:

Decembris - Februāris

Latviju pārņēmis ekoloģiskās domāšanas gars – taras depozīta sistēmu ieviešana jeb taromāti. Jau septembrī tika uzstādītas pirmās sistēmas ar solījumu, ka tās savu darbu sāks februārī. Plānots, ka jaunā sistēma ļaus 100 miljoniem iepakojuma nenonākt dabā, kā arī iedzīvotāji par taras nodošanu varēs saņemt naudu vai produktu kuponus. Kopumā padarot mūsu vidi sakoptāku un zaļāku. Arī Ursus forwarding piedalījās to ieviešanā, nodrošinot āra kiosku - taromātu piegādi visā Latvijā pie Maxima veikaliem.

Kopumā no novembra līdz 2022. gada februārim Ursus Forwarding piegādāja 18 taromātu kioskus pa visu Latviju. Taromāti ir 5,7 m gari, 3,3 m plati un augstumā līdz 3 m, katrs no tiem vidēji svēra 4,5 – 5 tonnas. Katrs no kioskiem tika atsevišķi iepakots, lai pārvadājuma un uzstādīšanas laikā netiktu sabojāts vai apskrāpēts.

Kā jau katrā projektā, arī šajā sastapāmies ar izaicinājumiem. Cik zināms Maxima tirdzniecības vietas parasti atrodas ļoti apdzīvotos rajonos, ar šaurām piebrauktuvēm. Vietas, kurā kravas auto varētu piebraukt un ļaut manipulatoram sākt izkraušanu, bija limitētas. Līdz ar to taromātu piegāde bija jāveic ar jaudīgu tehniku, kas ļāva kravu celt no attāluma vai ap stūri. 

Taromātu ierašanās ir mainījusi ierasto Maxima apkārtni - atsevišķos gadījumos tika pārplānota velosipēdu novietnes, kā arī tika veikta saudzīga koku apzāģēšana. Tas viss, lai nodrošinātu maksimāli ērtu piekļūšanu iedzīvotājiem.

Kopumā projekts noritēja veiksmīgi. Mēs, Ursus Forwarding, jau esam iemēģinājuši taromātus darbībā, un jūs?

Kravu pārvadājumi ar pozitīvu reputāciju

Labākais piedāvājums ir vien dažu klikšķu attālumā. Izmantojiet pogu “uzzināt cenu” un saņemiet mūsu piedāvājumu visīsākajā laikā! Ar prieku uzņemsimies Jūsu kravu pārvadāšanu un ar to saistītos uzdevumus, kļūstot par Jūsu uzticamo loģistikas partneri!

Darba laiki

  • P9.00 - 17.00
  • O9.00 - 17.00
  • T9.00 - 17.00
  • C9.00 - 17.00
  • P9.00 - 17.00
  • S -
  • Sv-

Kontakti

Raunas iela 44/1 LV-1039 Rīga, Latvija

+371 66100250

E-pasts: uzzinicenu@ursus.lv

Seko mums