Projekts

Metāla konstrukciju piegāde

Klients:

Pasūtītājs no Dānijas

Projekts:

Metāla konstrukciju piegāde

Projekta laiks:

2023. gada janvāris-februāris

Ursus Forwarding viena no specializācijām ir dažādu lielgabarīta kravu piegāde. Šoreiz strādājām pie apjomīga projekta, lai droši spētu transportēt lielgabarīta metāla konstrukcijas no Latvijas uz Dāniju.

Kopā no Latvijas uz Dāniju bija nepieciešams nogādāt 12 negabarīta konstrukcijas. Kravu piegādi veicām divos piegājienos, katrā pa 3 kravas automašīnām. Katra kravas automašīna pārvadāja 2 konstrukcijas. Vienas kravas automašīnas sastāva platums bija 6,65 metri, tā garums 17 metri, taču augstums - 4 metri. 

Kravas platums bija tik liels, ka gandrīz visā maršrutā nebija iespējams izmainīties ar pretim braucošajām automašīnām. Pārvadājumā iesaistījās 3 valsts policijas automašīnas, kuras nodrošināja savlaicīgu ceļu satiksmes dalībnieku apstāšanos ceļa malā, kā arī nodrošināja sastāvu apdzīšanas aizliegumu. Vienlaikus maršrutā devās arī 3 Ursus Forwarding pavadošie transporta līdzekļi, kuri nepārtraukti uzturēja komunikāciju starp kravas automašīnu sastāviem un priekšā braucošajām policijas ekipāžām, tādā veidā nodrošinot drošību visām iesaistītajām pusēm.

Pirms pārvadājuma veikšanas tika veikta ceļu izpēte, sakārtotas nepieciešamās formalitātes un dokumenti. Tāpat atsevišķās pašvaldībās bija nepieciešams nodrošināt stāvēšanas un apstāšanās aizliegumus, lai kravas automašīnu sastāviem būtu iespēja izbraukt cauri konkrētajām pilsētām. Atsevišķās vietās ceļu infrastruktūra pieprasīja pārvietošanos pa pretējo braukšanas pusi. Pēc Latvijas Valsts ceļu apstiprinātā projekta un pēc Ursus Forwarding veiktās ceļu izmēru ekspertīzes tika veikta saskaņoto ceļa zīmju demontāža.

Maršruta šaurāka vieta bija tieši 7 metri. Šķērsojot attiecīgo posmu, brīva vieta katrā pusē bija aptuveni 20 centimetri. Projektā iesaistījās arī Lietuvas policija, kura kravu eskortu no Latvijas policijas pārņēma tieši uz Latvijas – Lietuvas robežas. Dānijā, Ursus Forwarding uzdevumā, pavadību nodrošināja deviņas partneru pavadošās automašīnas.

Vēlamies teikt lielu paldies visām iesaistītajām pusēm, īpaši tām pašvaldībām, kuras ar sapratni organizēja satiksmes izmaiņas attiecīgajās pilsētās. Paldies par pacietību tiem šoferīšiem, kuriem nācās apstādināt savas automašīnas vai ilgstošu laiku pārvietoties aiz kravu sastāviem. Ceram, ka ilgi neaizkavējām!

Kravu pārvadājumi ar pozitīvu reputāciju

Labākais piedāvājums ir vien dažu klikšķu attālumā. Izmantojiet pogu “uzzināt cenu” un saņemiet mūsu piedāvājumu visīsākajā laikā! Ar prieku uzņemsimies Jūsu kravu pārvadāšanu un ar to saistītos uzdevumus, kļūstot par Jūsu uzticamo loģistikas partneri!

Darba laiki

  • P9.00 - 17.00
  • O9.00 - 17.00
  • T9.00 - 17.00
  • C9.00 - 17.00
  • P9.00 - 17.00
  • S -
  • Sv-

Kontakti

Raunas iela 44/1 LV-1039 Rīga, Latvija

+371 66100250

E-pasts: uzzinicenu@ursus.lv

Seko mums